Zagadkowe zgony sezon 2

Zagadkowe zgony sezon 2 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Kryminał
Kategoria wiekowa:
od lat 16
Rok produkcji:
2011
Kraj produkcji:
Kanada
Długość:
4 godz. 20 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Zagadkowe zgony sezon 2

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Zagadkowe zgony sezon 2 Program odc. 13
Odcinek 13

odc. 13

Chciała zagotować buraki, zamiast tego zgotowała sobie śmierć. Jak zawsze, przy produkcji przetworów, pewna pani domu korzystała ze swojego znanego, sprawdzonego szybkowaru. Tego dnia coś poszło jednak nie tak. Przez proste zaniedbanie kobieta stworzyła śmiercionośną broń.

Długość odcinka: 20 min.

Zagadkowe zgony sezon 2 Program odc. 12
Odcinek 12

odc. 12

Jak telefoniczna pogawędka uciszyła nastolatka? Czemu wymachujący mlotkiem rolnik kopnął w kalendarz? Dlaczego wieczór przed laptopem zakończył się śmiercią współlokatora? Jak zwykłe przedmioty pozbawiły życia tych trzech mężczyzn?

Długość odcinka: 20 min.

Zagadkowe zgony sezon 2 Program odc. 11
Odcinek 11

odc. 11

W jaki sposób pracownik myjni samochodowej rozstał się z życiem? Czemu znana reżyserka straciła życie? Dlaczego nowożeńcy umarli we śnie? Jak zwykłe, codzienne czynności sprowadziły śmierć na tych ludzi?

Długość odcinka: 20 min.

Zagadkowe zgony sezon 2 Program odc. 10
Odcinek 10

odc. 10

W jaki sposób dzień na plaży skończył się pod ziemią? Czemu grotołaz utknął w ciemności? Dlaczego nikt nie ugasił kosmonauty? Jak ci trzej mężczyźni stracili życie w pułapce?

Długość odcinka: 20 min.

Zagadkowe zgony sezon 2 Program odc. 9
Odcinek 9

odc. 9

Jak podmuch wiatru mógł zabić entuzjaste latawców? Dlaczego dzień na łonie natury zabił biwakowiczów? Czemu nieudane udezrenie wykończyło golfistę? W jaki sposób dzień na świeżym powietrzu zabił tych mężczyzn?

Długość odcinka: 20 min.

Zagadkowe zgony sezon 2 Program odc. 8
Odcinek 8

odc. 8

Popularna dieta może być bardzo szkodliwa dla zdrowia. Na przykładzie tragicznego przypadku pewnego mężczyzny naukowcy wyjaśniają, jakie, pozornie zdrowe, warzywo może doprowadzić do zgonu. Przedstawiona zostanie także historia pewnej młodej kobiety, która chęć bycia piękną (...)

Długość odcinka: 20 min.

Zagadkowe zgony sezon 2 Program odc. 7
Odcinek 7

odc. 7

Czy guma do żucia potrafi zabić? Przekonał się o tym jeden student, który popełnił błąd, za który przypłacił życiem... W programie również zagadkowa historia śmierci fotografa, który zmarł po rozmowie telefonicznej. Czy to telefon był przyczyną jego zgonu? Poruszymy również (...)

Długość odcinka: 20 min.

Zagadkowe zgony sezon 2 Program odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

Chciała po prostu popływać, spędzić miły czas nad wodą. Coś jednak poszło nie tak i sprawiło, że nie mogła się wydostać spod wody… Dlaczego ciała nurków eksplodowały? Kiedy kichnięcie może okazać się śmiertelne? O tym wszystkim w kolejnym odcinku „Zagadkowych zgonów”…

Długość odcinka: 20 min.

Zagadkowe zgony sezon 2 Program odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

W tym odcinku „Zagadkowych zbrodni” historia ogrodnika, który zginął sięgając po pomidora, opis przypadku śmierci mężczyzny, dla którego przestawienie wazy skończyło się zgonem, a także tragiczna opowieść o kobiecie, którą zabiły drzwi. Oto opowieść o zabójczych systemach (...)

Długość odcinka: 20 min.

Zagadkowe zgony sezon 2 Program odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

Korzystasz z łaźni parowej? Historia pewnego mężczyzny powinna być dla Ciebie przestrogą… Jak wygląda śmierć na krześle elektrycznym i czy zdarzają się wypadki, że ktoś przeżył…? A może próbujesz samodzielnie naprawiać domowe sprzęty? Oto najtragiczniejsze historie zgonów, (...)

Długość odcinka: 20 min.

Zagadkowe zgony sezon 2 Program odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

Był znakomitym baseballistą, mógł jeszcze osiągnąć wiele w swojej ukochanej dziedzinie sportu, jednak w jednej chwili wszystko się skończyło – co takiego zabiło sportowca? Czym może się skończyć zwykła, spokojna z pozoru wyprawa na ryby? Jakie jest wytłumaczenie śmierci znanego (...)

Długość odcinka: 20 min.

Zagadkowe zgony sezon 2 Program odc. 2
Odcinek 2

odc. 2

W tym odcinku „Zagadkowych zgonów” przyjrzymy się głośnej kiedyś sprawie przypadkowej śmierci znanego hollywoodzkiego aktora, który zginął w trakcie kręcenia kolejnego filmu. Miał przyjąć podczas grania ślepe naboje, magazynek okazał się być jednak zapełniony ostrymi (...)

Długość odcinka: 20 min.

Zagadkowe zgony sezon 2 Program odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

Czy leżąc na łóżku, słyszycie ulicę? Jeśli odpowiedzieliście twierdząco, przygotujcie się na niebezpieczeństwo. W tym odcinku „Zagadkowych zgonów” pokażemy wam historię kobiety, którą we własnym łóżku zabiła ulica! Niemożliwe? A jednak! Oprócz tego tajemnicza śmierć (...)

Długość odcinka: 20 min.