Zagadkowe zgony sezon 1

Zagadkowe zgony sezon 1 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Kryminał
Kategoria wiekowa:
od lat 16
Rok produkcji:
2009
Kraj produkcji:
Kanada
Długość:
2 godz. 1 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Zagadkowe zgony sezon 1

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Zagadkowe zgony sezon 1 Program odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

Nauka może okazać się bardzo niebezpieczna. Jeden z naukowców miał się o tym przekonać w chwili, gdy dokonał przełomowego odkrycia… Śmiercią zakończyła się również historia krawca, który był pewien, że zrewolucjonizuje swoim dokonaniem cały świat. Coś jednak poszło nie tak (...)

Długość odcinka: 21 min.

Zagadkowe zgony sezon 1 Program odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

Był popularny, miał mnóstwo pieniędzy i sukcesy zawodowe – w tym odcinku pokażemy, co naprawdę zabiło najsłynniejszego producenta whisky. Poza tym w „Zagadkowych zgonach” dzisiaj o tym, jak kończy się podróż samolotem na gapę, a także wstrząsająca historia człowieka, którego (...)

Długość odcinka: 20 min.

Zagadkowe zgony sezon 1 Program odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

Światem wstrząsnęła historia śmierci najsłynniejszego aktora teatru Kabuki. W życiu osiągnął wszystko – miał sławę, szczęście prywatne, pieniądze. Wszystko jednak zostało przekreślone przez jedno wyjście do restauracji… W tym odcinku „Zagadkowych zgonów” również sprawa (...)

Długość odcinka: 20 min.

Zagadkowe zgony sezon 1 Program odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

„Zagadkowe zgony” tym razem zajmą się tak prozaiczną czynnością jak… plucie! Czy to możliwe, by ślina mogła zabić? Zdziwicie się, jakie mogą być tragiczne konsekwencje. Poza tym w odcinku historia gospodyni domowej, która zginęła przez rywalizację. A na koniec szokująca (...)

Długość odcinka: 20 min.

Zagadkowe zgony sezon 1 Program odc. 2
Odcinek 2

odc. 2

W tym odcinku „Zagadkowych zgonów” zajmiemy się najdziwniejszymi śmieciami, które przytrafiły się w domu. Będzie o sprawie tajemniczej śmierci murarza. Jak zwykle po pracy wieczór spędzał przed telewizorem. Potem okazało się, że był to jego ostatni seans. Dlaczego? Odpowiedź (...)

Długość odcinka: 20 min.

Zagadkowe zgony sezon 1 Program odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

Na przykładzie wstrząsającej historii tragicznego zgonu mlodego chrześcijanina, naukowcy wyjaśniają, jakie przedmioty i zachowania ściągają na nas uderzenie pioruna. Co najgorsze, grom może trafić i zabić czlowieka nawet wówczas, gdy nie ma burzy, a niebo jest bezchmurne. Projekt (...)

Długość odcinka: 20 min.