Wysokie C sezon 2

Wysokie C sezon 2 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Kultura
Rok produkcji:
2015
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
18 godz. 23 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Wysokie C sezon 2

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Wysokie C sezon 2 Program Obraz Boga
Odcinek 50

Obraz Boga

25 grudnia 2016. Dom Arcybiskupów Warszawskich. I pytanie Małgorzaty Ziętkiewicz: Po co obrazy w kościele? Na to postawione w świąteczny czas pytanie odpowiada najlepszy w tej części Europy specjalista nie tylko od Boga ale także od sztuki - bizantyjskiej i zachodniej - bp Michał Janocha.

Długość odcinka: 22 min.

Wysokie C sezon 2 Program Wybitna sztuka ma swoją cenę ...
Odcinek 49

Wybitna sztuka ma swoją cenę ...

18 grudnia 2016. W "Wysokim C" m.in. Ferdynand B. Ruszczyc, wnuk wybitnego malarza, również Ferdynanda Ruszczyca, opowiada o pracy dziadka sprzedanej za 1 800 000 zł.

Długość odcinka: 22 min.

Wysokie C sezon 2 Program Opole oczami Przebindowskiego i Jeżowskiej
Odcinek 48

Opole oczami Przebindowskiego i Jeżowskiej

11 grudnia 2016. Aktor i reżyser Jakub Przebindowski postanowił napisać książkę. Nie jest to jednak kolejna książka kolejnego aktora... Przebindowski napisał książkę o swoim mieście - Opolu. Dlaczego mówimy o niej w "Wysokim C"? Podpowiedzią niech będzie obecność drugiego gościa (...)

Długość odcinka: 22 min.

Wysokie C sezon 2 Program Rozmawiając z mistrzem - jeszcze o Lang Langu
Odcinek 47

Rozmawiając z mistrzem - jeszcze o Lang Langu

04 grudnia 2016. Lang Lang to dziś jeden z najlepszych pianistów na świecie, jacy pojawili się w czasie ostatnich dziesięciu lat. Lubi takie miejsca jak to przy Ordynackiej w Warszawie. Jak mało kto, ten 34-letni wirtuoz wie, że warto się dzielić swoim talentem z innymi. Ma fundację, (...)

Długość odcinka: 22 min.

Wysokie C sezon 2 Program Masterclass z Lang Langiem
Odcinek 46

Masterclass z Lang Langiem

27 listopada 2016. Światowej sławy artysta Lang Lang przyjechał do Warszawy, by uczyć gry na fortepianie najzdolniejszych młodych pianistów z całego świata. Urodzony w Chinach wirtuoz fortepianu, który pierwszy publiczny koncert dał w wieku pięciu lat, poprowadził muzyczne warsztaty w (...)

Długość odcinka: 23 min.

Wysokie C sezon 2 Program Premiera Goplany
Odcinek 45

Premiera Goplany

20 listopada 2016. Najnowsza premiera w Teatrze wielkim Operze Narodowej to Goplana - opera wyciągnięta z szafy, która, choć nie jest operowym hitem, do teatru przyciągnęła tłumy zainteresowanych. Skomponował ją Władysław Żeleński, ojciec Boya, a libretto powstało na motywach (...)

Długość odcinka: 23 min.

Wysokie C sezon 2 Program Muzyka może zmienić Świat ...
Odcinek 44

Muzyka może zmienić Świat ...

13 listopada 2016. W najnowszym odcinku "Wysokiego C" musicalowy spektakl "Zakonnica w przebraniu" z Poznania. Film, który zrobił kiedyś furorę swoją pozytywną energią, teraz bije rekordy popularności w wersji scenicznej...

Długość odcinka: 23 min.

Wysokie C sezon 2 Program Życie wśród piękna. Świat chińskiego uczonego
Odcinek 43

Życie wśród piękna. Świat chińskiego uczonego

6 listopada 2016. Wizyta na wystawie "Życie wśród piękna. Świat chińskiego uczonego. Sztuka z Chińskiego Muzeum Narodowego". Ekspozycja to efekt współpracy Chińskiego Muzeum Narodowego w Pekinie z Muzeum Narodowym w Warszawie. Pokazuje erudytę - literati, przedstawiciela elity (...)

Długość odcinka: 22 min.

Wysokie C sezon 2 Program "Zaklęty krąg" Cugowskich
Odcinek 42

"Zaklęty krąg" Cugowskich

30 października 2016. Trudno w to uwierzyć, ale muzycznie są ze sobą dopiero od ponad roku. W życiu już dużo, dużo dłużej... Cugowscy. Łączy ich nie tylko wspólne nazwisko. Co jeszcze? Chociażby wspólna płyta "Zaklęty krąg". Gośćmi Małgorzaty Ziętkiewicz są: Krzysztof (...)

Długość odcinka: 23 min.

Wysokie C sezon 2 Program Il Volo
Odcinek 41

Il Volo

23 października 2016. Urodzili się w 1996 roku i nie było ich jeszcze na świecie, kiedy śpiewali swoje "Nessun dorma" wielki Pavarotti, Carreras i Domingo. Ci młodzi tenorzy chcą śpiewać tak, jak wspomniane wielkie legendy. Il Volo to zespół, który sprzedaje dziś najwięcej płyt z (...)

Długość odcinka: 22 min.

Wysokie C sezon 2 Program Arcydzieła poszły pod młotek
Odcinek 40

Arcydzieła poszły pod młotek

16 października 2016. Polswissart... Nie ma już tu "Taboru myśliwskiego" Józefa Brandta - obraz wylicytowano za 790 tys. zł., nie zobaczymy też już słynnych "Dzieci przy stole" Tadeusza Makowskiego - wylicytowano je za 400 tysięcy... Łącznie pod młotek poszło sto arcydzieł. Na (...)

Długość odcinka: 22 min.

Wysokie C sezon 2 Program Madonny Miłosierdzia
Odcinek 39

Madonny Miłosierdzia

9 października 2016. Tym razem "Wysokie C" zawitało na wystawie, której pozazdrościć mogą największe muzea świata. Nazwiska takie jak: Giotto, Mantegna, Michał Anioł, Memling, Dürer, Barocci... Madonny Miłosierdzia - Muzeum Narodowe w Krakowie. Na program zaprasza tradycyjnie (...)

Długość odcinka: 22 min.

Wysokie C sezon 2 Program "Show Me Your Tango"
Odcinek 38

"Show Me Your Tango"

2 października 2016. W najnowszym odcinku "Wysokiego C" recital pieśni Astora Piazzolli, twórcy tango nuevo, w wykonaniu znakomitej mezzosopranistki Izabeli Kopeć i kwintetu klasycznego.

Długość odcinka: 22 min.

Wysokie C sezon 2 Program Na planie filmu o świętym o. Maksymilianie Kolbe
Odcinek 37

Na planie filmu o świętym o. Maksymilianie Kolbe

25 września 2016. W najnowszym odcinku "Wysokiego C" spektakl "Zabawa" w reżyserii Izy Kuny. Jak wypadnie reżyserski debiut aktorki? W programie odwiedzimy również plan zdjęciowy w Niepokalanowie, gdzie realizowane są zdjęcia do filmu o świętym o. Maksymilianie Kolbe - "Dwie korony".

Długość odcinka: 23 min.

Wysokie C sezon 2 Program Tony Cragg
Odcinek 36

Tony Cragg

18 września 2016. Potęga światowej rzeźby, od 30 lat rzeźbiarz numer jeden na świecie. To ktoś taki, jak starożytny Fidiasz, renesansowy Michał Anioł, czy barokowy Bernini. W "Wysokim C" Tony Cragg i niezwykła wystawa jego rzeźb w Orońsku pod Radomiem.

Długość odcinka: 22 min.

Wysokie C sezon 2 Program "Kto nas odwiedzi"
Odcinek 35

"Kto nas odwiedzi"

W Wysokim C powiemy o spektaklu "Kto nas odwiedzi" w reżyserii Cezarego Tomaszewskiego, którego premiera odbyła się w Och-Teatrze. Na scenie można podziwiać dwoje znakomitych aktorów - Jadwigę Jankowską-Cieślak oraz Jana Peszka. W programie także rozmowa Małgorzaty Ziętkiewicz z (...)

Długość odcinka: 22 min.

Wysokie C sezon 2 Program W muzeum Józefa Czapskiego
Odcinek 34

W muzeum Józefa Czapskiego

19 czerwca 2016. Przez całe życie pisał dziennik. Malowanie i pisanie to kwintesencja jego twórczości. Jak udało mu się połączyć jedno z drugim? To tajemnica. Odkryć ją może pewna scena. Jaka? Wysokie C zaprasza do nowo otwartego muzeum Józefa Czapskiego w Krakowie.

Długość odcinka: 22 min.

Wysokie C sezon 2 Program Wyjątkowa wystawa w Muzeum Narodowym...
Odcinek 33

Wyjątkowa wystawa w Muzeum Narodowym...

12 czerwca 2016. Wystawa, która przyjechała do Warszawy z Lombardii we Włoszech jest godna zobaczenia chociażby ze wględu na kilka unikatowych obrazów Lorenzo Lotto, czy Rafaela. Taka podróż zbiorów Pinakoteki w Brescii nad Wisłę była możliwa ponieważ w placówce odbywa się obecnie (...)

Długość odcinka: 22 min.

Wysokie C sezon 2 Program Helena Radziwiłłowa
Odcinek 32

Helena Radziwiłłowa

Nieborów i Arkadia. Ci, którzy jej nie lubili mówili, że jest kochanicą rosyjskich ambasadorów. Ci, którzy ją lubili mówili, że jest wyrafinowanym politykiem i doskonałą dyplomatką. Helena Radziwiłłowa dzieliła czas między męża, kochanków, rodzenie dzieci, dyskusje z królem (...)

Długość odcinka: 22 min.

Wysokie C sezon 2 Program "Promieniowanie"
Odcinek 31

"Promieniowanie"

Ewa Wencel pokazuje kobietę, która nie umiała być sławną, a której Francja oddała najwyższy hołd i otworzyła bramę Panteonu. Jak dziś gra się Marię Skłodowską-Curie? Zapraszamy na spektakl "Promieniowanie" w Teatrze Mazowieckim w Warszawie i w "Wysokim C".

Długość odcinka: 22 min.

Wysokie C sezon 2 Program Dyrektorski wybór
Odcinek 30

Dyrektorski wybór

Agnieszka Morawińska, dyrektor Muzeum Narodowego w Warszawie, wydała broszurę, w której fachowo podpowiada zwiedzającym, co koniecznie powinni zobaczyć, jeśli nie mogą obejrzeć całej kolekcji Muzeum Narodowego. To przewodnik po najważniejszych "perłach" polskiej kolekcji narodowej. (...)

Długość odcinka: 22 min.

Wysokie C sezon 2 Program Malarka milionerka
Odcinek 29

Malarka milionerka

15 maja 2016. Była ówczesną milionerką. Elisabeth Vigée Le Brun kazała za swoje obrazy słono płacić. Malowała arystokratów: Radziwiłłów, Czartoryskich i Potockich. Tylko oni mogli sobie na to pozwolić. Cena była zawsze wysoka, a zależała też od tego, co znalazło się na obrazie (...)

Długość odcinka: 22 min.

Wysokie C sezon 2 Program Spektakl "Tango Łódź"
Odcinek 28

Spektakl "Tango Łódź"

8 maja 2016. "Tango Łódź" to sztuka, która z jednej strony jest obrazem dwudziestowiecznej Łodzi - jej miejskich legend i mitów, z drugiej zaś fikcyjno-dokumentalnym romansem z historią miasta w tle. Na spektakl, kończący XXII Międzynarodowy Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych, (...)

Długość odcinka: 22 min.

Wysokie C sezon 2 Program Rafael - włoski bóg sztuki
Odcinek 27

Rafael - włoski bóg sztuki

1 maja 2016. W programie opowieść o Rafaelu - wielkim mistrzu włoskiego renesansu. Malarzu, o którym już za życia mówiono, że jest bogiem. Bogiem sztuki. Opowiadać o malarzu będzie dwoje historyków sztuki - prof. Antonio Paolucci, dyrektor Muzeów Watykańskich i dr Grażyna Bastek z (...)

Długość odcinka: 22 min.

Wysokie C sezon 2 Program Stanisława Celińska w Wilanowie
Odcinek 26

Stanisława Celińska w Wilanowie

24 kwietnia 2016. Rzuciła teatr, rzuciła alkohol, a teraz śpiewa. Jej "Atramentowa" bije rekordy popularności. Stanisława Celińska zaprasza nas do "Kuźni Kulturalnej" w Wilanowie na wyjątkowy recital. Zaśpiewa dla nas między innymi "Wielką słotę". Na program zaprasza Małgorzata (...)

Długość odcinka: 22 min.

Wysokie C sezon 2 Program Tajemnica rzymskich fresków
Odcinek 25

Tajemnica rzymskich fresków

17 kwietnia 2016. Nikt przed nami nie filmował fresków, które opowiadają niezwykłą historię początków chrześcijaństwa w Rzymie i we Francji. Jaką tajemnicę kryją odkryte przed 50 laty malowidła powstałe około 1600 roku? Na program zaprasza Małgorzata Ziętkiewicz.

Długość odcinka: 22 min.

Wysokie C sezon 2 Program Wystawa Wojciecha Zamecznika
Odcinek 24

Wystawa Wojciecha Zamecznika

"Wysokim C" jedyny telewizyjny wywiad z synem Wojciecha Zamecznika. Juliusz Zamacznik opowie m.in. o tym, jak to jest być synem takiego artysty, oraz jak ojciec robił zdjęcia. Nie inscenizował, nie ustawiał planów, po prostu utrwalał to co widział.

Długość odcinka: 22 min.

Wysokie C sezon 2 Program Michał Anioł i Rafael prosto z Rzymu
Odcinek 23

Michał Anioł i Rafael prosto z Rzymu

03 kwietnia 2016. Wysokie C z wizytą w Rzymie! Będziemy podążać szlakiem Michała Anioła i Rafaela. Pokażemy najlepszą rzeźbę Michała Anioła, jaka jest w Rzymie - Mojżesza oraz najlepszy obraz Rafaela jaki jest w Rzymie - Przemienienie Pańskie z Pinakoteki Watykańskiej. I opowiemy o (...)

Długość odcinka: 21 min.

Wysokie C sezon 2 Program Józef Chełmoński
Odcinek 22

Józef Chełmoński

27 marca 2016. Dziś "Wysokie C" o Józefie Chełmońskim. Powiemy kim był malarz, którego kochał Paryż i nienawidziła Warszawa. Jego obraz - "Zachód słońca na błotach" sprzedano na aukcji za blisko milion złotych. Postać Chełmońskiego i jego malarstwo przybliżą goście Małgorzaty (...)

Długość odcinka: 22 min.

Wysokie C sezon 2 Program Mistrzowie pastelu z rekordem
Odcinek 21

Mistrzowie pastelu z rekordem

20 marca 2016. Mistrzowie pastelu - wystawa w Muzeum Narodowym pobiła frekwencyjny rekord. W ciągu trzech miesięcy obejrzało ją 75 tysięcy widzów, chociaż nie miała takich nazwisk, jak poprzednia - z Olgą Boznańską, Diego Velázquezem i Jamesem Whistlerem. Dlaczego polska publiczność (...)

Długość odcinka: 22 min.

Wysokie C sezon 2 Program Makowski na aukcji
Odcinek 20

Makowski na aukcji

13 marca 2016. Obraz Tadeusza Makowskiego sprzedany został włąśńie za 1 580 000 złotych. W "Wysokim C" Małgorzata Ziętkiewicz rozmawia z Iwoną Büchner, prezes Domu Aukcyjnego Polswiss Art w Warszawie.

Długość odcinka: 22 min.

Wysokie C sezon 2 Program Grace i Gloria
Odcinek 19

Grace i Gloria

6 marca 2016. "Grace i Gloria" to spektakl, na który bilety kupuje się z dużym wyprzedzeniem, a brawa po tym spektaklu (na stojąco) trwają kilkanaście minut. To, co dzieje się na scenie, zostaje w pamięci widzów na zawsze... Zapraszamy na specjalną rozmowę Małgorzaty Ziętkiewicz ze (...)

Długość odcinka: 22 min.

Wysokie C sezon 2 Program Jan "Koszczyc" Witkiewicz
Odcinek 18

Jan "Koszczyc" Witkiewicz

27 lutego 2016. Bohaterem odcinka jest Jan Witkiewicz. Charyzmatyczny architekt dodał do swojego nazwiska przydomek "Koszczyc", ponieważ nie chciał, by mylono go z jego stryjem Stanisławem i kuzynem Ignacym. Był niezwykłym twórcą. Odgadł tajemnicę połączenia kubizmu ze stylem (...)

Długość odcinka: 22 min.

Wysokie C sezon 2 Program Hrabia Adam Zamoyski
Odcinek 17

Hrabia Adam Zamoyski

21 lutego 2016. W Wysokim C o rewolucji francuskiej, Napoleonie i o pieśniach Schuberta. Małgorzata Ziętkiewicz rozmawia z hrabią Adamem Zamoyskim, historykiem, autorem książki "Urojone widmo rewolucji".

Długość odcinka: 22 min.

Wysokie C sezon 2 Program Zofia Stryjeńska
Odcinek 16

Zofia Stryjeńska

Gdyby żyła, mogłaby powiedzieć za Krystyną Jandą "A ja jestem, proszę pana, na zakręcie". Tak, była na zakręcie. Była niespójna, przez całe życie była rozdarta, była pół matką, pół żoną, pół odpowiedzialna, półdorosła. A co robiła na sto procent? Kochała i malowała. (...)

Długość odcinka: 22 min.

Wysokie C sezon 2 Program Życie i twórczość Henryka Epsteina
Odcinek 15

Życie i twórczość Henryka Epsteina

7 lutego 2016. W programie opowieść o malarzu, który urodził się w Łodzi, mieszkał w Pabianicach, a kiedy miał 21 lat wyjechał do Francji. W Paryżu studiuje malarstwo w szkole w 14. dzielnicy na Montparnasse. Zaletą tej szkoły było to, że za 55 centymów można było szkicować nagą (...)

Długość odcinka: 22 min.

Wysokie C sezon 2 Program "Pomoc domowa" w Teatrze Powszechnym
Odcinek 14

"Pomoc domowa" w Teatrze Powszechnym

31 stycznia 2016. Tym razem odwiedzimy Łódź. Zastanowimy się co wspólnego miasto fabryk i Tuwima ma z Hollywood, z Billym Wilderem i Marilyn Monroe. Na scenie łódzkiego Teatru Powszechnego poszukamy odpowiedzi na pytanie jak to się stało, że w ogóle doszło do powstania "Pół żartem, (...)

Długość odcinka: 22 min.

Wysokie C sezon 2 Program Bolesław Biegas
Odcinek 13

Bolesław Biegas

24 stycznia 2016. W najbliższym odcinku "Wysokiego C" sylwetka Bolesława Biegasa - malarza, którego kochał Paryż, a nienawidziła Warszawa.

Długość odcinka: 22 min.

Wysokie C sezon 2 Program Fascynujący Pałac Tyszkiewiszów-Potockich
Odcinek 12

Fascynujący Pałac Tyszkiewiszów-Potockich

17 stycznia 2016. Atlant, gigant, herkulant, męski odpowiednik kariatydy... Mitologiczny Atlas, który dźwiga na swych ramionach sklepienie nieba... A przecież czterej atlanci podtrzymują jeden z najpiękniejszych pałaców Warszawy. To Pałac Tyszkiewiszów-Potockich, w którym mieści się (...)

Długość odcinka: 22 min.

Wysokie C sezon 2 Program Jerzy Stuhr
Odcinek 11

Jerzy Stuhr

10 stycznia 2016. Zapraszamy na rozmowę Małgorzaty Ziętkiewicz z aktorem i reżyserem Jerzym Stuhrem.

Długość odcinka: 22 min.

Wysokie C sezon 2 Program Zofia Gołubiew żegna się ze swym "małym światem"
Odcinek 10

Zofia Gołubiew żegna się ze swym "małym światem"

3 stycznia 2016. "Wysokie C" wita noworocznie z Muzeum Narodowego w Krakowie. Prowokującą wystawą "Modna i Już. Moda w PRL" z placówką rozstaje się postać wybitna i niezwykła zarazem. O sobie mówi, że zawsze szła pod prąd. Mowa o Zofii Gołubiew, w muzealnictwie określanej m.in. (...)

Długość odcinka: 21 min.

Wysokie C sezon 2 Program Rozmowa z ks prof. Piotrem Mazurkiewiczem
Odcinek 9

Rozmowa z ks prof. Piotrem Mazurkiewiczem

27 grudnia 2015. Zapraszamy na świąteczny odcinek "Wysokiego C". Gościem Małgorzaty Ziętkiewicz jest ks. prof. dr hab. Piotr Mazurkiewicz (były Sekretarz Generalny Komisji Episkopatów UE, UKSW).

Długość odcinka: 22 min.

Wysokie C sezon 2 Program Duch "szkoły paryskiej" w Konstancinie
Odcinek 8

Duch "szkoły paryskiej" w Konstancinie

20 grudnia 2015. Małgorzata Ziętkiewicz z wizytą w willi la Fleur w Konstancinie. Znajduje się w niej prywatne, a zarazem jedno z najlepszych polskich muzeów. Za jego sprawą można się przenieść na początek XX wieku i to nie byle gdzie, bo do... ówczesnej XIV dzielnicy Paryża. Tamże (...)

Długość odcinka: 22 min.

Wysokie C sezon 2 Program "#Pozytywni" w teatrze
Odcinek 7

"#Pozytywni" w teatrze

6 grudnia 2015. Gej, Żydówka, mężczyzna, który chce być kobietą, lekarz-psychiatra z problemami jeszcze większymi niż jego pacjenci... To wszystko sugeruje spektakl ciężki, traumatyczny, jednym słowem nie do wysiedzenia. A tymczasem tacy aktorzy tacy jak Boczarska, Bołądź, Chabior i (...)

Długość odcinka: 22 min.

Wysokie C sezon 2 Program Mistrzowie rzeźby
Odcinek 6

Mistrzowie rzeźby

29 listopada 2015. W najnowszym odcinku programu "Wysokie C" porozmawiamy o rzeźbie. Zaczniemy od Aten i starożytnego Rzymu. Będziemy w renesansowej Florencji, gdzie pomówimy o Donatellu i Michale Aniele. Będziemy też w pracowni Rodina w Paryżu. Zaprasza Małgorzata Ziętkiewicz.

Długość odcinka: 22 min.

Wysokie C sezon 2 Program Arcydzieła polskiego malarstwa
Odcinek 5

Arcydzieła polskiego malarstwa

25 października 2015. W najnowszym odcinku programu o arcydziełach polskiego malarstwa. Małgorzata Ziętkiewicz rozmawia z profesor Marią Poprzeczką, historykiem sztuki z Uniwersytetu Warszawskiego oraz autorką niezwykłego albumu o polskim malarstwie.

Długość odcinka: 22 min.

Wysokie C sezon 2 Program Fenomen Malczewskiego i Fangora
Odcinek 4

Fenomen Malczewskiego i Fangora

1 listopada 2015. Można powiedzieć, że są porównywalni. Kiedy jeden z nich umiera w 1929r. drugi ma zaledwie 7 lat. Obaj są absolutnymi mistrzami, choć każdy z nich maluje inaczej - Jacek Malczewski i Wojciech Fangor. Trudno w malarstwie Fangora znaleźć symbolistyczne akcenty z XIX wieku, (...)

Długość odcinka: 22 min.

Wysokie C sezon 2 Program "Pelcia, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu"
Odcinek 3

"Pelcia, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu"

8 listopada 2015. Ona rezygnuje ze sławy, z sukcesu za wszelką cenę. On przeciwnie. Dla kariery i rozgłosu może zrobić wszystko. W najnowszym odcinku programu "Wysokie C" o autorskiej sztuce Joanny Szczepkowskiej "Pelcia, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu".

Długość odcinka: 22 min.

Wysokie C sezon 2 Program Musical "Ghost"
Odcinek 2

Musical "Ghost"

15 listopada 2015. Kilka dni temu w Gdyni odbyła się premiera musicalu "Ghost". Zatem w najnowszym odcinku programu "Wysokie C" piękna, urokliwa opowieść o miłości. Miłości, która może przezwyciężyć nawet śmierć.

Długość odcinka: 22 min.

Wysokie C sezon 2 Program Mistrzowie pastelu
Odcinek 1

Mistrzowie pastelu

22 listopada 2015. W programie "Wysokie C" zapraszamy na unikatową wystawę w Muzeum Narodowym w Warszawie, na której można podziwiać blisko 250 obrazów malowanych pastelami. To pierwsza w Polsce tak szeroka prezentacja dzieł pastelowych, które - z uwagi na swą delikatność i wrażliwość (...)

Długość odcinka: 22 min.