Welcome to Sweden sezon 2

Welcome to Sweden sezon 2 Serial
Kategoria:
Serial
Gatunek:
Dramat, Komedia
Rok produkcji:
2014
Kraj produkcji:
Szwecja
Długość:
3 godz. 40 min.
Reżyseria:
Carl Åstrand, Staffan Lindberg, Ulf Kvensler

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Welcome to Sweden sezon 2

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Welcome to Sweden sezon 2 Serial odc. 10
Odcinek 10

odc. 10

Emma chce wykonać radosny taniec między rzędami ławek w kościele – jeden z tych, które można obejrzeć na YouTube. I tu pojawia się problem. Jeśli chodzi o tańce, Emma radzi sobie dobrze tylko w sprawnym, pełnym erotyki kręceniu pupą.

Długość odcinka: 22 min.

Welcome to Sweden sezon 2 Serial odc. 9
Odcinek 9

odc. 9

Emma ma urlop. Razem z Brucem, leżąc w łóżku, snuje plany na przyszłość. Do mieszkania wchodzi Viveka. Poznają księdza, który okazuje się kobietą. Bruce jest w szoku i spotkanie kończy się fiaskiem.

Długość odcinka: 22 min.

Welcome to Sweden sezon 2 Serial odc. 8
Odcinek 8

odc. 8

Klientka prosi Bruce’a o skombinowanie trawki. Nie jest to jednak takie proste, jak by się mogło wydawać. Gustaf przyprowadza Bruce’s do „klubu z narkotykami”, żeby zdobyć zioło, ale... odbywa się w nim tylko spotkanie Anonimowych Narkomanów.

Długość odcinka: 22 min.

Welcome to Sweden sezon 2 Serial odc. 7
Odcinek 7

odc. 7

Bruce, nie do końca z własnej woli, zostaje trenerem grupy młodych koszykarzy. Jak tylko dzieciaki orientują się, że nie mówi po szwedzku, ostro dają mu się we znaki. Bruce ma wrażenie, że traci kontrolę i zgadza się, aby Gustaf został jego tłumaczem.

Długość odcinka: 22 min.

Welcome to Sweden sezon 2 Serial odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

Bruce zostaje porwany z ulicy i ląduje w bagażniku – Gustaf z kumplami zorganizowali mu wieczór kawalerski. O wieczór panieński Emmy zadbały koleżanki z pracy.

Długość odcinka: 22 min.

Welcome to Sweden sezon 2 Serial odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

Gustaf stara się w ogóle nie wydawać pieniędzy – kupuje nowe ciuchy i oddaje je po znoszeniu. Emma mówi Bruce’owi, że Amerykanie zbyt często używają słów „kocham Cię”, i wolałaby, aby Bruce wypowiadał je tylko w ważnych chwilach.

Długość odcinka: 22 min.

Welcome to Sweden sezon 2 Serial odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

Wayne i Nancy odwiedzają Bruce’a i Emmę w Szwecji. Emma chce zorganizować wesele w Szwecji, ale Bruce i jego rodzice wolą Florydę.

Długość odcinka: 22 min.

Welcome to Sweden sezon 2 Serial odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

Emma zaczyna mieć dość mieszkania pod jednym dachem z Gustafem. Gustaf chce udowodnić, że jest dorosły, więc kupuje psa i stara się znaleźć własne lokum; broker bierze go za ekscentrycznego milionera.

Długość odcinka: 22 min.

Welcome to Sweden sezon 2 Serial odc. 2
Odcinek 2

odc. 2

Znajomy Amy, celebryta Jason Priestley przyjeżdża do Sztokholmu, a Bruce stara się zrobić na nim dobre wrażenie. Podejmuje się roli lokalnego przewodnika pokazującego gościom to, co w mieście najlepsze.

Długość odcinka: 22 min.

Welcome to Sweden sezon 2 Serial odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

Bruce czuje się fatalnie, bo na dworze jest ciągle zimno i ciemno. Gustaf chce pomóc Bruce’owi w oświadczynach przy pomocy flash mobu, ale wszystko idzie nie tak...

Długość odcinka: 22 min.