W sercu oceanu

Tytuł oryginalny: El corazon del oceano

W sercu oceanu Serial
Kategoria:
Serial
Gatunek:
Obyczajowy
Kategoria wiekowa:
od lat 12
Rok produkcji:
2011
Kraj produkcji:
Hiszpania
Długość:
7 godz. 57 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial W sercu oceanu

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

W sercu oceanu Serial odc. 10
Odcinek 10

odc. 10

Gubernator Souza zwraca wolność donii Mencii i jej damom. Kobiety postanawiają dotrzeć do Asunción przez dżunglę. Dołącza do nich zakonnik. Po drodze napotykają Indian, którzy pomagają im przetrwać wyprawę.

Długość odcinka: 49 min.

W sercu oceanu Serial odc. 9
Odcinek 9

odc. 9

W tajemnicy przed gubernatorem uczestnicy wyprawy przesyłają list do króla Hiszpanii z prośbą o pomoc. Ana wpada w oko don Brasowi. W zamian za jej rękę don Bras obiecuje Salazarowi pomoc. Alonso nie może patrzeć na okrucieństwo wobec niewolników.

Długość odcinka: 47 min.

W sercu oceanu Serial odc. 8
Odcinek 8

odc. 8

Gubernator Santos w Brazylii zgadza się pomóc członkom wyprawy i zaprasza ich do swojej posiadłości. Poznają tam don Brasa, najbogatszego właściciela ziemskiego w prowincji. Dziewczęta są zachwycone bogactwem i przepychem posiadłości don Brasa.

Długość odcinka: 51 min.

W sercu oceanu Serial odc. 7
Odcinek 7

odc. 7

Na Santa Catalinie robi się niebezpiecznie. Tubylcy chcą przegonić wyprawę, boją się, że stracą swoje ziemie. Mencia i Salazar postanawiają opuścić wyspę, ale muszą to robić na raty, bo brakuje łodzi. Część ludzi ginie. Trejo w imieniu gubernatora funduje miasto San Francisco. (...)

Długość odcinka: 48 min.

W sercu oceanu Serial odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

Statek dobija do brzegów wyspy Santa Catalina, która znajduje się południu Brazylii. Marynarze zaczynają naprawiać okręt, dziewczęta odpoczywają i zbierają owoce. Mencia mówi Salazarowi, że jeśli ożeni się z jej córką Marią, zostanie burmistrzem Asunción. Maria jest z tego powodu (...)

Długość odcinka: 49 min.

W sercu oceanu Serial odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

Alonso zaprzyjaźnia się z Aną, która patrzy na niego przychylnym okiem. Wkrótce znów wypływają, choć statek wciąż nie może płynąć zgodnie z kursem, bo nie został naprawiony. Ana i Mencia robią inwentaryzację zapasów. Ana uczy Mencię czytać i pisać. Po jakimś czasie zaczyna (...)

Długość odcinka: 50 min.

W sercu oceanu Serial odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

Po burzy statek Salazara jest zniszczony, odłączył się od pozostałych jednostek i może płynąć jedynie do wybrzeży Afryki. U brzegów Zatoki Gwinejskiej, napadają na niego piraci. Żeby ratować honor panien, załoga oddaje piratom część ładunku.

Długość odcinka: 51 min.

W sercu oceanu Serial odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

Trzy statki wypływają do Nowego Świata. Na jednym z nich jest Alonso, a także Ana i pozostałe szlachcianki. Dziewczęta mają chorobę morską i bardzo cierpią.

Długość odcinka: 44 min.

W sercu oceanu Serial odc. 2
Odcinek 2

odc. 2

W Sewilli Alonso chce się dostać na statek do Nowego Świata. Poznaje szlachciankę Anę. Pokazuje jej list rekomendacyjny od ojca Xoana. Mencia Calderón traci męża, który umiera z powodu ciężkiej choroby. Musi sama płynąć wraz z dziewczętami do Ameryki.

Długość odcinka: 46 min.

W sercu oceanu Serial odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

Młody galicyjski chłop imieniem Alonso (Álvaro Cervantes) musi uciekać z rodzinnej wioski, gdyż stając w obronie napastowanej dziewczyny zabił młodszego z synów hrabiego Rańa. Aby ratować skórę, ucieka do Sewilli i stamtąd wyrusza w drogę do Nowego Świata.

Długość odcinka: 42 min.