Vnews

Wiosenna ramówka nadchodzi! Znamy daty wszystkich nowych produkcji

Autor:
Vodcom
Dodano:
Kategoria:
Nowości

Kiedy za oknem jeszcze mróz, to w naszych domach może zagościć już powiew nowym wiosennych programów. Najnowsze produkcje będą towarzyszyły na przez najbliższe miesiące, a nawet najbardziej wymagający widzowie znajdą odrobinę rozrywki dla siebie. Poznajcie, co najciekawszego przygotowali dla was nasi dostawcy.

        

Umów się ze mną. Take me out  (od marca) - nowy randkowy program poprowadzi Piotr „Guma” Gumulec. Formuła produkcji polega na tym, że mężczyźni biorący udział w programie próbują się umawiać z kobietami ze studia na randki. Każdy z nich ma trzy rundy, aby przekonać do siebie piękne panie, a następnie zaprosić wybraną przez siebie kandydatkę na randkę. Pechowym momentem dla mężczyzn jest fakt, że wybredne kandydatki mogą w każdej chwili zrezygnować z dalszego udziału w zabawie, gasząc światło przy swoim stanowisku.

Hipnoza (3.04) - program prowadzony przez Filipa Hajzera, sprawi, że świat wywróci się nam do góry nogami… z wrażenia. Nam z wrażenia, lecz napewno uczestnikom programu nie będzie aż tak do śmiechu. Zahipnotyzowani ludzie będą wykonywać zabawne zadania będąc nieświadomi tego, co dokładnie robią. Jest to polska wersja  brytyjskiego formatu „You’re back in the room”.

Iron Majdan (5.04) - 10 odcinków rozmaitych zmagań gwiazdorskiej pary: Małgorzaty Rozenek- Majdan wraz z mężem Radosławem „Radziem” Majdanem. Małżeństwo odwiedziło trzy kontynenty i dziewięć państw w trakcie realizacji projektu tworząc niesamowite show, które już wkrótce będzie mogła obejrzeć cała Polska.

The story of my life (2.04) - program, w którym młode pary gwiazdorskie będą mogły dowiedzieć się jak będą wyglądać na stare lata - za 25 lat i za 50. Prowadzący talk-show po gotowych metamorfozach przeprowadzi rozmowę z uczestnikami na temat ich samopoczucia i przestrzegania przyszłości związku.