Vnews

Te seriale pokochali Polacy. Już niedługo nowe sezony

Autor:
Vodcom
Dodano:
Kategoria:
Nowości

Koniec zimy dla niektórych oznacza rozpacz, a dla innych radość z powrotu ich ulubionych seriali. W tym roku to także się nie zmieni. W najbliższych dniach na ekranach naszych telewizorów i w ofercie VOD pojawiać się będą kolejne odcinki hitowych polskich produkcji. Sprawdźcie, od kiedy będziecie mogli ponownie śledzić losy uwielbianych bohaterów.

  

Fani serialu Na dobre i na złego na pewno są szczęśliwi, że ich serial po świątecznej przerwie powrócił już 17 stycznia i nie musieli tyle czekać, co sympatycy Rodzinki.pl i Ojca Mateusza. Miłośnicy rodzinki Boskich, muszą uzbroić się w cierpliwość jeszcze do 2 marca, natomiast wielbiciele Ojca Mateusza rozpoczną świętowanie już dzień wcześniej, czyli 1 marca.

Skomplikowane losy Anny w serialu Diagnoza możemy śledzić od 20 lutego, natomiast przystojny lekarz z Kazimierza Dolnego z serialu W rytmie serca odwiedzi nasze domy dopiero 4 marca. Czy tym razem życie lekarzy ostatecznie odnajdzie szczęśliwe zakończenie?

Co wydarzy się u naszych Przyjaciółek? Tego dowiemy się już niebawem. Serial z nowym sezonem startuje oficjalnie 1 marca, jednakże tutaj pojawia się ogromna niespodzianka, ponieważ, losy Ingi, Patrycji, Zuzy i Anki możemy zobaczyć w przedpremierowym odcinku już 22 lutego!

W wiosennej ramówce od 3 marca ponownie będziemy mogli śledzić także losy słynnego Komisarza Alexa. Napewno nie zabraknie wrażeń. W końcu to już XI sezon serialu.

W ofercie VOD nie zabraknie także wiosennych nowości. W końcu tym, którym znudziły się stare produkcje, należy także umilić wiosnę. W tym roku poznamy bohaterów takich seriali jak: Leśniczówka - to pełna zawirowań historia rodziny, której członków zagrają gwiazdy: Jolanta Fraszyńska, Marian Dziędziel, Anna Seniuk, Marek Bukowski, a także Za marzenia - serial przedstawiający losy trójki przyjaciół mieszkających w Warszawie. W roli głównej zagra ceniona i lubiana Maja Bohosiewicz.