Vnews

Tak narodził się Batman. Zobaczcie nowy serial "Gotham"

Autor:
Karolina Zadworna
Dodano:
Kategoria:
Nowości

Wszyscy znają Batmana, czarnego rycerza chroniącego miasto Gotham przed złoczyńcami. To właśnie przed nim chowają się złodzieje, a na dźwięk jego imienia drży każdy morderca. Lecz nie zawsze tak było. Wyobraźcie sobie świat wiele lat wcześniej, zanim Batman został Batmanem, a był jedynie małym chłopcem, którego rodzice zostali zamordowani.

                   

Mały Bruce Wayne, który został sam w wielkim domu, jedynie z kamerdynerem zastępującym mu ojca i matkę. Ten sam Bruce Wayne, który za kilka lat stanie na czele największej i najbardziej dochodowej firmy w całym mieście. Jednak w tym momencie większe znaczenie ma dla niego fakt, że nagle został sierotą, a nie, że jest miliarderem. Jest jeszcze jedna rzecz – rosnąca chęć odnalezienia tego, kto zamordował jego rodziców i wymierzenia sprawiedliwości. To właśnie ten cel pewnego dnia przemieni małego Bruce Wayne w niezniszczalnego Batmana.

Jeśli jesteście ciekawi jak to się stało, to mamy dla Was znakomitą wiadomość. Już teraz w ofercie VOD naszych dostawców dostępny jest serial Gotham, opowiadający o historii najpopularniejszych bohaterów świata DC. Oprócz Bruce Wayne'a (w tej roli David Mazouz) oraz wiernego Alfreda Pennywortha (Sean Pertwee), na ekranie zobaczymy znacznie młodszego Jamesa Gordona (Ben McKenzie), Kobietę Kot (Camren Bicondova) oraz złoczyńców pokroju Pingwina (Robin Lord Taylor) i Człowieka Zagadki (Cory Michael Smith). Macie szansę po raz pierwszy dowiedzieć się, co sprawiło, że zwyczajni obywatele Gotham, pewnego dnia zamienili się w bezlitosnych morderców.

Serial skierowany jest nie tylko do fanów świata Batmana i spółki, ale również do każdego wielbiciela kryminałów i zagadek. Gwarantujemy dużo emocji, a przede wszystkim dobrą zabawę.