Vnews

Od gwiazdy do księżnej. Czyli podsumowanie kariery Megan Markle

Autor:
Karolina Zadworna
Dodano:
Kategoria:
Aktualności

Meghan Markle 19 maja 2018 roku oficjalnie zakończyła swoją aktorską karierę. Powód jest oczywisty – od teraz jako żona księcia Harrego, znana jest jako Księżna Sussex. Oczywiście nie oznacza to, że filmy z jej udziałem znikną nagle z Internetu. Nadal widzowie mogą obejrzeć znakomite role Meghan, które w ostatnim czasie budzą największe zainteresowanie. Zwłaszcza, że jako aktorka zagrała wiele dosyć odważnych scen. Zwłaszcza, jak na obecną księżną. W ofercie naszych dostawców mamy cztery filmy z udziałem amerykańskiej gwiazdy, a aktualnej księżnej.

             

Pierwszą propozycją jest Twój na zawsze  z Robertem Pattinsonem w roli głównej. Fabuła opowiada o młodym buntowniku szukającym swojego miejsca w świecie. Jego życie zmienia się po samobójczej śmierci brata. Kilka lat później mężczyzna wdaje się w bójkę z policjantem. Okazuje się, że jest on ojcem dziewczyny, którą poznaje wkrótce na uczelni. Postanawia ją uwieść, a następnie porzucić jak miał to dotychczas w zwyczaju. Kiedy poznaje ją bliżej, odkrywa dramatyczną historię z młodości, która całkowicie zmienia jego światopogląd.

Drugim filmem z Meghan Markle jest Idol z piekła rodem z 2010 roku. Główny bohater ma za zadanie sprowadzić do miasta skandalizującą gwiazdę rocka – Aldousa Snowa. Jest to jego pierwsza misja na stanowisku pracownika wytwórni muzycznej i jedyna szansa, aby zachować tę pozycję. Nie jest to też proste zadanie, ponieważ gwiazdor jest wyjątkowo wymagającym i nieco ekscentrycznym człowiekiem.

Ostatnią propozycją na wieczór z filmami Meghan Markle jest film Szefowie wrogowie. Jest to komediowa opowieść o trzech przyjaciołach, których łączy wspólny problem – każdy z nich ma nieznośnego szefa. Jednym z nich jest władczy tyran z sadystycznymi zapędami, drugi jest wyjątkowym egoistą silnie uzależnionym od kokainy. Ostatnią przełożoną jest dentystka ze skłonnościami do nimfomanii. Przyjaciele postanawiają połączyć siły i pozbyć się uciążliwych szefów. Okazuje się, że jest to nie tylko trudne zadanie, ale również bardzo zabawne.