Vnews

Najlepsze seriale animowane dla dorosłych

Autor:
Vodcom
Dodano:
Kategoria:
Kolekcje

Seriale animowane od dawna nie są produkowane tylko dla najmłodszych widzów. Twórcy od lat wykorzystują animację, aby tworzyć komediowe seriale skierowane tylko dla dorosłych. W produkcjach tych bardzo często można spotkać się z wulgaryzmem, polityczną propagandą bądź szerokopojętą satyrą rzeczywistości, dzięki czemu przyciągają przed ekrany tysiące zainteresowanych osób. Poznaj najlepsze produkcje animowane dla dorosłych.

    

Włatcy Móch - to pierwszy powstały polski serial animowany dla dorosłych. Wszystkie odcinki serialu są stworzone przez Bartka Kędzierskiego. To opowieść o paczce ośmiolatków z klasy IIb Czesiu, Konieczce, Maślanie i Anusiaku, którzy każdego dnia pakują się w wielkie tarapaty.

Kapitan Bomba - Gwiezdne łobuzy nie mają lekko w galaktyce Kurvix. Porządku tam pilnuje dzielny Kapitan Bomba. Twardy niczym porucznik Borewicz po viagrze. Nieprzewidywalny jak Chuck Norris na kwasie. Kosmos umrze ze śmiechu.

Laserowy Gniew Dzidy - serial rozgrywający się także w Galaktyce Kurvix – zaludnionej postaciami znanymi z serii przygód "Kapitana Bomby". Opowiada o konflikcie między sułtanem kosmitów, a papieżem z galaktyki.

Agent Tomek - jest to najnowszy serial twórców „Kapitana Bomby“. Nieprzekupny Agent Tomek rozprawia się ze skorumpowanymi celebrytami.

Blok ekipa - Pod blokiem na dzielni stoją Wojtas, Spejson i Wala. Piją, jarają i szukają dymu, gdzie się da. Klnąc siarczyście, komentują polską rzeczywistość.

Egzorcysta - serial opowiada o człowieku, do którego dzwoni się w ostateczności. Na co dzień zajmuje się pracami budowlano-remontowymi. Ale w ramach powołania – walczy z demonami, wampirami, duchami i tym podobnym cholerstwem.

Generał Italia - Kreskówka historyczna, której bohaterowie reprezentują trzy walczące ze sobą narody – Niemców, Polaków oraz Rosjan.

Miś Puszapek - serial stylizowany na czarno-białe filmiki o misiu, który lubi piwo i głośno daje temu wyraz - głównie bekaniem. Pomiędzy beknięciami przezabawne dialogi z kulturalnym abstynentem królikiem.

Piesek Leszek - Główny bohater, Piesek Leszek, nie jest zbyt mądry - w głowie mu tylko smakowite kości, pogoń za kotami i inne przyjemności.

 

Wszystkie odcinki animowanych seriali dla dorosłych dostępne online na VOD.