Vnews

Czy "Piła: Dziedzictwo" jeszcze może zaskoczyć?

Autor:
Dominika Borkowska
Dodano:
Kategoria:
Nowości

Do kin trafiła kolejna część filmu należąca do jednej z najbardziej popularnych a zarazem przerażających serii horrorów w historii kinematografii - Piła: Dziedzictwo. W filmie wystąpili Pete Goldfinger, Tobin Bell i Matt Passmore, a za kamerą znaleźli się Michael i Peter Spierigerowie.

      

Piła: Dziedzictwo powróciła w wielkim stylu. Miasto jest sparaliżowane strachem, gdy policjanci odkrywają kolejne zmasakrowane zwłoki. Media szukając sensacji tworzą historię o seryjnym mordercy, jednakże śledczy nie znajdują wspólnego mianownika wiążącego wszystkie sprawy. Problem pojawia się dopiero, gdy na jaw zaczynają wychodzić dotychczas nieznane fakty, a wszystkie wskazówki prowadzą do znanego już wcześniej policji nieżyjącego już mordercy Johna Kramera…

Nowy film od 19 października podbił już amerykański rynek. Przypomnijmy, że jest to już 8. część tej popularnej serii, a widzowie jak widać nadal ją uwielbiają. Pierwsza część Piły, ukazała się w 2004 roku. To właśnie w pierwszej części poznajemy głównego bohatera, którz nam będzie towarzyszyć przez następnych osiem filmów: Johna Kramera znanego jako Jigsaw (Tobin Bell). Kolejnymi filmami z serii były Piła II (2005), Piła III (2006), PIła IV (2007), Piła V (2008), Piła VI (2009) oraz Piła VII (2010). Wierni fani musieli czekać aż 7 lat na wznowienie ich ulubionej serii. Do tego w nowym wydaniu i z nową oryginalną nazwą.

 

Zanim wybierzecie się do kina warto przypomnieć sobie wszystkie poprzednie części. Może reżyserzy ukryli w niej wątpi z przeszłości?