Ucho prezesa sezon 3

Ucho prezesa sezon 3 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Komedia
Kategoria wiekowa:
od lat 16
Rok produkcji:
2018
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
3 godz. 29 min.
Reżyseria:
Tadeusz Śliwa

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Ucho prezesa sezon 3

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Ucho prezesa sezon 3 Program Polska na kolanach
Odcinek 14

Polska na kolanach

Prezes, w dalszym ciągu przebywając w szpitalu, żywo zainteresowany jest sytuacją w kraju i za granicą. Mariusz przynosi mu najaktualniejsze wiadomości, a siostrzenica Marta dba o samopoczucie wujka, przynosząc mu pyszności. A nad spokojem chorego czuwa, jak zawsze, niezłomna pani Basia.

Długość odcinka: 17 min.

Ucho prezesa sezon 3 Program Stop barierom!
Odcinek 13

Stop barierom!

Sejm bywa areną najważniejszych wydarzeń w kraju. Tylko czy politycy potrafią docenić istotę tego, co się tam dzieje? Czy osoby z zewnątrz, którym udało się dostać do jednego z najważniejszych miejsc w państwie, będą miały realny wpływ na ewentualne zmiany wokół?

Długość odcinka: 13 min.

Ucho prezesa sezon 3 Program Tytan
Odcinek 12

Tytan

Wielkie dzieło Mariusza i kilku najbliższych współpracowników Prezesa - czyli film na miarę "Krzyżaków" - w końcu zostaje wyemitowany w kinie. Prezes będzie mieć okazję go obejrzeć i próbować wprowadzić ewentualne uwagi, choć twórcy niechętnie ich słuchają, historia ma bowiem (...)

Długość odcinka: 12 min.

Ucho prezesa sezon 3 Program Kadry
Odcinek 11

Kadry

Mariusz i Maciej postanawiają uszczęśliwić Prezesa a wyborcom ułatwić decyzję, kogo popierać w rankingach. Dlatego decydują o nakręceniu filmu symbolicznego o największym bohaterze swoich czasów. Jednak prawdziwa trudność dopiero przed nimi - obsadzenie głównej roli.

Długość odcinka: 13 min.

Ucho prezesa sezon 3 Program Na Warszawę!
Odcinek 10

Na Warszawę!

Co mogą zmienić wybory prezydentów miast? Zastanawia się nad tym opozycja, myśli o tym Prezes oraz kilka osób, którym wszystko jedno, z której opcji wystartują. Ważny jest tylko ich program, prowadzący do zwycięstwa w wyborach.

Długość odcinka: 16 min.

Ucho prezesa sezon 3 Program Wszyscy tylko nie on
Odcinek 9

Wszyscy tylko nie on

Do wyborów prezydenckich zostało jeszcze sporo czasu, ale Prezes i jego sztab już zastanawiają się, kogo w nich wystawić. Czy postawić na sprawdzonych graczy, czy wprowadzić jakąś zmianę? Tą sprawą postanawiają się zająć także byli prezydenci, którym nie w smak działalność (...)

Długość odcinka: 16 min.

Ucho prezesa sezon 3 Program Ogrzej mnie
Odcinek 8

Ogrzej mnie

Bycie blisko ludzi to nie tylko mniej lub bardziej potrzebne ustawy. Politycy są blisko społeczeństwa, kiedy wyznają takie same, jak ono, wartości. A co jest najważniejsze przed Mundialem? Oczywiście dobre ulokowanie produktu...

Długość odcinka: 14 min.

Ucho prezesa sezon 3 Program Należało nam się
Odcinek 7

Należało nam się

Z jednej strony związki zawodowe, prawa pracownicze, wyższe zarobki, z drugiej - nagrody dla ministrów, trefne ustawy i konflikty w obozie rządzącym. Czy Prezes znalazł się między młotem a kowadłem na własne życzenie? Czy ma jakiś pomysł na rozwiązanie problemów biało-czerwonej (...)

Długość odcinka: 12 min.

Ucho prezesa sezon 3 Program Węgierska ruletka
Odcinek 6

Węgierska ruletka

Napięte stosunki międzynarodowe nie mają znaczenia, gdy w pobliżu znajduje się jedno zaprzyjaźnione państwo, na które zawsze można liczyć. Ale bezkrytyczni zwolennicy w obozie też są potrzebni. Prezes prezentuje prezydentowi swojego najbardziej oddanego przyjaciela na arenie (...)

Długość odcinka: 18 min.

Ucho prezesa sezon 3 Program Rysy na wizerunku
Odcinek 5

Rysy na wizerunku

Do gabinetu Prezesa czasami docierają wiadomości o skazach w idealnym obrazie kraju. Tym razem musi się zmierzyć z niezadowoloną z publicznych wypowiedzi Mateusza ambasador Izraela. Na szczęście premier ma pomysł na rozwiązanie międzynarodowych problemów.

Długość odcinka: 15 min.

Ucho prezesa sezon 3 Program IV RP/II PRL
Odcinek 4

IV RP/II PRL

Zjednoczona lewica może być realnym przeciwnikiem politycznym rządu. Tylko... czy lewica potrafi się zjednoczyć? Prezes jest zaskoczony punktem widzenia niektórych opozycyjnych rywali.

Długość odcinka: 15 min.

Ucho prezesa sezon 3 Program Jak żyć (bez polityki)?
Odcinek 3

Jak żyć (bez polityki)?

Czy poza polityką jest jakieś życie? Jak się w nim odnaleźć? Z odpowiedziami na te pytania muszą się zmierzyć ludzie, dla których do niedawna polityka była podstawą funkcjonowania. Pomóc im w tym może tylko jeden ośrodek.

Długość odcinka: 19 min.

Ucho prezesa sezon 3 Program Przy rosole
Odcinek 2

Przy rosole

Beata była jedną z najważniejszych osób w państwie, znaczącym politykiem. Teraz nikt poza nią nie pamięta, jaką funkcję pełni. Ale ludzie wciąż o niej pamiętają - a jej dom okazuje się miejscem odpowiednim na najbardziej zaskakujące spotkania.

Długość odcinka: 16 min.

Ucho prezesa sezon 3 Program Zęby krokodyla
Odcinek 1

Zęby krokodyla

Po zmianach personalnych w rządzie nadszedł czas wyrównywania za nie rachunków. Gdy Antoni szuka sprawiedliwości, Prezes z Mariuszem szukają dla niego zajęcia, żeby z walecznego sprzymierzeńca nie stał się wrogiem. Bo prawdziwy wróg czyha tuż za rogiem. A właściwie w Brukseli.

Długość odcinka: 13 min.