Ucho prezesa sezon 3

Ucho prezesa sezon 3 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Komedia
Kategoria wiekowa:
od lat 16
Rok produkcji:
2018
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
1 godz. 36 min.
Reżyseria:
Tadeusz Śliwa
Ucho prezesa sezon 3 Program Węgierska ruletka
Odcinek 6

Węgierska ruletka

Napięte stosunki międzynarodowe nie mają znaczenia, gdy w pobliżu znajduje się jedno zaprzyjaźnione państwo, na które zawsze można liczyć. Ale bezkrytyczni zwolennicy w obozie też są potrzebni. Prezes prezentuje prezydentowi swojego najbardziej oddanego przyjaciela na arenie (...)

Długość odcinka: 18 min.

Ucho prezesa sezon 3 Program Rysy na wizerunku
Odcinek 5

Rysy na wizerunku

Do gabinetu Prezesa czasami docierają wiadomości o skazach w idealnym obrazie kraju. Tym razem musi się zmierzyć z niezadowoloną z publicznych wypowiedzi Mateusza ambasador Izraela. Na szczęście premier ma pomysł na rozwiązanie międzynarodowych problemów.

Długość odcinka: 15 min.

Ucho prezesa sezon 3 Program IV RP/II PRL
Odcinek 4

IV RP/II PRL

Zjednoczona lewica może być realnym przeciwnikiem politycznym rządu. Tylko... czy lewica potrafi się zjednoczyć? Prezes jest zaskoczony punktem widzenia niektórych opozycyjnych rywali.

Długość odcinka: 15 min.

Ucho prezesa sezon 3 Program Jak żyć (bez polityki)?
Odcinek 3

Jak żyć (bez polityki)?

Czy poza polityką jest jakieś życie? Jak się w nim odnaleźć? Z odpowiedziami na te pytania muszą się zmierzyć ludzie, dla których do niedawna polityka była podstawą funkcjonowania. Pomóc im w tym może tylko jeden ośrodek.

Długość odcinka: 19 min.

Ucho prezesa sezon 3 Program Przy rosole
Odcinek 2

Przy rosole

Beata była jedną z najważniejszych osób w państwie, znaczącym politykiem. Teraz nikt poza nią nie pamięta, jaką funkcję pełni. Ale ludzie wciąż o niej pamiętają - a jej dom okazuje się miejscem odpowiednim na najbardziej zaskakujące spotkania.

Długość odcinka: 16 min.

Ucho prezesa sezon 3 Program Zęby krokodyla
Odcinek 1

Zęby krokodyla

Po zmianach personalnych w rządzie nadszedł czas wyrównywania za nie rachunków. Gdy Antoni szuka sprawiedliwości, Prezes z Mariuszem szukają dla niego zajęcia, żeby z walecznego sprzymierzeńca nie stał się wrogiem. Bo prawdziwy wróg czyha tuż za rogiem. A właściwie w Brukseli.

Długość odcinka: 13 min.