Ucho prezesa sezon 2

Ucho prezesa sezon 2 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Komedia
Kategoria wiekowa:
od lat 16
Rok produkcji:
2017
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
3 godz. 51 min.
Reżyseria:
Tadeusz Śliwa
Ucho prezesa sezon 2 Program Czemu im nie spada?
Odcinek 14

Czemu im nie spada?

Każdy prezydent miewa kłopoty - jednemu zarzucają, że zbyt samodzielny, drugiemu, że oszust. Jeden ma problem z ministrami, drugi z komisją sejmową, a obaj - z Prezesem. Tymczasem zwykli ludzie starają się żyć normalnie i korzystać z tego, co państwo im oferuje.

Długość odcinka: 19 min.

Ucho prezesa sezon 2 Program Jaromir K.
Odcinek 13

Jaromir K.

Dobrze kierowane instytucje kultury powinny być najlepszym źródłem rzeczowej wiedzy o historii narodu. Dobra znajomość historii, to bardziej otwarte głowy obywateli.

Długość odcinka: 15 min.

Ucho prezesa sezon 2 Program Kochajmy się
Odcinek 12

Kochajmy się

Święta to czas pojednania... Czy na pewno? Czy jest szansa, żeby pogodzić zwaśnione rody i być razem, czy niechęć jest zakorzeniona znacznie głębiej? Pani Agata musi zmierzyć się z tym zagadnieniem - bo zdaje się, że wszyscy wokół mają już na ten temat wyrobioną opinię.

Długość odcinka: 18 min.

Ucho prezesa sezon 2 Program Kilof czy stetoskop?
Odcinek 11

Kilof czy stetoskop?

Kiedy nienawiść wrasta w serca i zatruwa krew pobratymczą a dobro Rzeczypospolitej zależy od kogoś innego niż Mały Rycerz, coraz trudniej kierować ludźmi z wygodnego gabinetu. W dodatku okazuje się, że do konfrontacji na linii Prezes - Prezydent musi w końcu dojść, ale czy może (...)

Długość odcinka: 15 min.

Ucho prezesa sezon 2 Program Kto kogo?
Odcinek 10

Kto kogo?

Kto kogo powinien przeprosić za wprowadzone zamieszanie? Kto powinien zabiegać o spotkanie z tym drugim? Starcie na linii Prezes - Prezydent zbliża się nieuchronnie. Kto wróci z niego z tarczą, a kto na tarczy?

Długość odcinka: 16 min.

Ucho prezesa sezon 2 Program Gniazdo bocianie
Odcinek 9

Gniazdo bocianie

Nie jest łatwo być premie... prezesem. Właściwie trudno być szeregowym posłem, zwłaszcza, gdy pojawiają się pewne naciski, żeby zmienić oficjalnego premiera. Na kogo padnie wybór? Czy kandydaci spełnią oczekiwania przywódcy narodu?

Długość odcinka: 18 min.

Ucho prezesa sezon 2 Program Pełzająca dyktatura
Odcinek 8

Pełzająca dyktatura

Bojownicy, walczący o utrzymanie jednolitego frontu partii rządzącej, powinni mówić jednym głosem. Dosłownie. A tych, którzy zapominają języka w gębie, Prezes zaprasza na krótką powtórkę z rozrywki.

Długość odcinka: 14 min.

Ucho prezesa sezon 2 Program Nawałnica roboty
Odcinek 7

Nawałnica roboty

Gdy administracja państwowa, w wyniku drobnych zaniechań, zawodzi, należy znaleźć winnego. Prezes staje przed niełatwym zadaniem znalezienia kozła ofiarnego. Zadanie jest tym trudniejsze, że Mariusz tym razem nie bardzo może mu w tym pomóc...

Długość odcinka: 19 min.

Ucho prezesa sezon 2 Program Gdzie jest lider?
Odcinek 6

Gdzie jest lider?

Gdy opozycja szuka przywódcy, który będzie w stanie ją zjednoczyć i poprowadzić na barykady, Prezes próbuje zniszczyć swojego największego wroga. Mariusz, chcąc mu w tym pomóc, wpuszcza do gabinetu dość zaskakującego gościa.

Długość odcinka: 17 min.

Ucho prezesa sezon 2 Program Na arabskim dywaniku
Odcinek 5

Na arabskim dywaniku

Bezpieczeństwo dzieci jest najważniejszą rzeczą dla rodziców. Niestety, nie każde dziecko chce zrozumieć, że niejasne zachowania dorosłych, są podyktowane ich dobrem. Prezes i pani Basia stają przed niełatwym zadaniem wytłumaczenia tego tym najkrnąbrniejszym.

Długość odcinka: 14 min.

Ucho prezesa sezon 2 Program Weto i odwet
Odcinek 4

Weto i odwet

Historia, o której (być może) będą uczyły się dzieci, rozpoczęła się w sekretariacie TEGO gabinetu. Kiedy do tej pory cicha żona zaczyna podnosić głos a wysłużone krzesło uwiera, wiedz, że coś się dzieje... Jak to się stało, że osoba, która nie mogła dotrzeć do TEGO ucha, (...)

Długość odcinka: 14 min.

Ucho prezesa sezon 2 Program Co tam, panie, na pasku?
Odcinek 3

Co tam, panie, na pasku?

Media publiczne to stały temat... medialny. Wiele osób zastanawia się, co się w nich dzieje, kto i w jaki sposób nimi kieruje i do czego to może prowadzić. A czy Prezes wie, jak sprawować rząd dusz nad widzami? Czy jego ludzie umieją mu w tej kwestii doradzić i wskazać, czego (...)

Długość odcinka: 16 min.

Ucho prezesa sezon 2 Program Beż żadnego trybu
Odcinek 2

Beż żadnego trybu

Kto gdzie może wejść bez żadnego trybu? Czy najniezwyklejsze wydarzenia dzieją się tylko w trybie nocnym? Jakie są kulisy działania komisji śledczych i spięcia wewnątrz obozu rządzącego? Dokąd udają się osoby najbardziej wpływowe oraz te, o których wszyscy już zapomnieli?...

Długość odcinka: 16 min.

Ucho prezesa sezon 2 Program Twarze, maski, mordy
Odcinek 1

Twarze, maski, mordy

Sezon ogórkowy, w którym wszyscy korzystają z urlopów, to przeżytek, a osoby na każdym szczeblu władzy muszą się zmierzyć z trudnościami wakacyjnymi, takimi, jak spacerujące tłumy czy zbyt wysoka temperatura za dnia... Wszystkie te nieznaczące niedogodności sprawią, że ponownie (...)

Długość odcinka: 20 min.