The Voice of Poland sezon 8

The Voice of Poland sezon 8 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Muzyczny, Rozrywka
Kategoria wiekowa:
od lat 12
Rok produkcji:
2017
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
25 godz. 56 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial The Voice of Poland sezon 8

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

The Voice of Poland sezon 8 Program Live 4
Odcinek 18

Live 4

Czworo wokalistów reprezentujących zupełnie różne style muzyczne zmierzyło się w finale programu. Rywalizacja była zacięta, a widowisko – zapierające dech w piersi. Kto został zwycięzcą „The Voice of Poland”?

Długość odcinka: 2 godz. 15 min.

The Voice of Poland sezon 8 Program Live 3
Odcinek 17

Live 3

Z tysięcy na castingach dziś w studiu została ósemka zawodników. Finał za tydzień. Daleko na horyzoncie widać już wydrukowany kontrakt płytowy z miejscem na podpis dla zwycięzcy i 50 tysięcy na drobne muzyczne wydatki. Dzisiaj wszyscy uczestnicy zaśpiewają w pierwszej kolejności (...)

Długość odcinka: 2 godz. 17 min.

The Voice of Poland sezon 8 Program Live 2
Odcinek 16

Live 2

Co to był za show! Cztery drużyny zmierzyły się w występach na żywo. Ostatecznie każdą opuścił jeden uczestnik. Nie obyło się bez wzruszeń i ciężkich decyzji, w końcu finał jest coraz bliżej...

Długość odcinka: 2 godz. 18 min.

The Voice of Poland sezon 8 Program Live 1
Odcinek 15

Live 1

Po wyśmienitych występach i dramatycznych rozstaniach 16 najlepszych uczestników po raz pierwszy zmierzyło się z emocjami związanymi z odcinkami Live. Komu udało się wyśpiewać udział w ćwierćfinale, a kto musiał obejść się smakiem wygranej?

Długość odcinka: 2 godz. 21 min.

The Voice of Poland sezon 8 Program Nokaut
Odcinek 14

Nokaut

Po skończonych Bitwach czas na ostateczną dogrywkę, czyli Nokaut. W tym odcinku każdy z Trenerów musiał z siedmioosobowej drużyny wyeliminować jeszcze trzech uczestników. Do etapu Live mógł zabrać ze sobą tylko 4 wokalistów. Kogo zobaczymy w odcinkach na żywo?

Długość odcinka: 2 godz. 2 min.

The Voice of Poland sezon 8 Program Bitwa, odc. 3
Odcinek 13

Bitwa, odc. 3

Czas stoczyć ostatnią Bitwę. Miejsca w drużynach się kurczą, a rywalizacja staje się coraz bardziej zacięta. Kto zwycięży, kto pożegna się z programem, a kogo Trenerzy ukradną?

Długość odcinka: 2 godz. 5 min.

The Voice of Poland sezon 8 Program Bitwa, odc. 2
Odcinek 12

Bitwa, odc. 2

W tym ringu nie leje się krew, ale porażka jest równie bolesna, co w prawdziwej walce. W drugim odcinku bitw zmierzyli się uczestnicy wszystkich czterech drużyn. Z kim będziemy musieli pożegnać się na dobre?

Długość odcinka: 1 godz. 59 min.

The Voice of Poland sezon 8 Program Bitwa, odc. 1
Odcinek 11

Bitwa, odc. 1

Wokalne pojedynki pełne pasji i emocji, łzy radości i gorycz porażki – drużyny Marii Sadowskiej, Andrzeja Piasecznego, Tomsona i Barona oraz Michała Szpaka spotykały się w pierwszych Bitwach.

Długość odcinka: 2 godz. 2 min.

The Voice of Poland sezon 8 Program Przesłuchania w ciemno, odc. 10
Odcinek 10

Przesłuchania w ciemno, odc. 10

Przed nami ostatnie Przesłuchania w ciemno. Żeby przekonać do siebie Trenerów trzeba mieć naprawdę kosmiczny głos. Kto zawładnął sceną i zajął ostatnie miejsca w drużynach?

Długość odcinka: 53 min.

The Voice of Poland sezon 8 Program Przesłuchania w ciemno, odc. 9
Odcinek 9

Przesłuchania w ciemno, odc. 9

Występ na scenie „The Voice of Poland” jest dla wszystkich uczestników wyjątkowo stresującym doświadczeniem. Zadania nie ułatwia również fakt, iż miejsc w drużynach ubywa, a Trenerzy są coraz bardziej wymagający.

Długość odcinka: 51 min.

The Voice of Poland sezon 8 Program Przesłuchania w ciemno, odc. 8
Odcinek 8

Przesłuchania w ciemno, odc. 8

Muzyczne emocje na południu Polski. Trenerzy posłuchają najpiękniejszych głosów Małopolski i Podkarpacia i wybiorą te, które ich oczarują. Komu przybędzie najwięcej członków drużyny?

Długość odcinka: 53 min.

The Voice of Poland sezon 8 Program Przesłuchania w ciemno, odc. 7
Odcinek 7

Przesłuchania w ciemno, odc. 7

Podwójna dawka wokalnych fajerwerków i wielkich emocji. Miejsc w drużynach coraz mniej, a wyjątkowych głosów coraz więcej! Zwłaszcza, że niektórzy artyści na udział, decydują się pod wpływem impulsu, gdy siedzą na widowni! W tym odcinku trenerzy szukają talentów w województwie (...)

Długość odcinka: 54 min.

The Voice of Poland sezon 8 Program Przesłuchania w ciemno odc. 6
Odcinek 6

Przesłuchania w ciemno odc. 6

Czas na Pomorze. Czy trenerom „The Voice of Poland” uda się złapać w swoje sieci prawdziwe muzyczne bursztyny? Na przesłuchaniu pojawiło się wile mocnych osobowości.

Długość odcinka: 51 min.

The Voice of Poland sezon 8 Program Przesłuchanie w ciemno, odc. 5
Odcinek 5

Przesłuchanie w ciemno, odc. 5

Tabor „The Voice of Poland” dotarł na Dolny Śląsk w poszukiwaniu kolejnych oryginalnych głosów i nietuzinkowych wokalistów oraz wokalistek. Jedną z nich udało się znaleźć podczas ogniska z rodziną i przyjaciółmi.

Długość odcinka: 51 min.

The Voice of Poland sezon 8 Program Przesłuchania w ciemno odc. 4
Odcinek 4

Przesłuchania w ciemno odc. 4

W trenerskich fotelach 7. edycji „The Voice of Poland” zasiądą Maria Sadowska, Andrzej Piaseczny, Baron i Tomson, a także debiutująca w roli Trenerki – Natalia Kukulska. Dzięki Trenerom oraz współpracującym z nimi sztabem specjalistów, utalentowani, debiutujący wokaliści zrobią (...)

Długość odcinka: 51 min.

The Voice of Poland sezon 8 Program Przesłuchania w ciemno odc. 3
Odcinek 3

Przesłuchania w ciemno odc. 3

W trenerskich fotelach 7. edycji „The Voice of Poland” zasiądą Maria Sadowska, Andrzej Piaseczny, Baron i Tomson, a także debiutująca w roli Trenerki – Natalia Kukulska. Dzięki Trenerom oraz współpracującym z nimi sztabem specjalistów, utalentowani, debiutujący wokaliści zrobią (...)

Długość odcinka: 50 min.

The Voice of Poland sezon 8 Program Przesłuchania w ciemno, odc. 2
Odcinek 2

Przesłuchania w ciemno, odc. 2

Kolejni uczestnicy walczą o tytuł najlepszego głosu w Polsce. Tym razem niejednokrotnie zachwycili Trenerów swoimi wykonaniami, a często też zaskoczyli śpiewając arie operowe czy utwory reagge. Czy wśród nich jest nowa gwiazda muzycznej sceny?

Długość odcinka: 51 min.

The Voice of Poland sezon 8 Program Przesłuchania w ciemno, odc. 1
Odcinek 1

Przesłuchania w ciemno, odc. 1

Kilkaset osób zgłosiło się polskiej edycji najpopularniejszego muzycznego programu na świecie. Młodzi, zdolni, marzący o karierze wokaliści postawili wszystko na jedną kartę i postanowili dać się poznać jedynie po swoim głosie. Dla kogo odwrócą się Trenerzy?

Długość odcinka: 52 min.