The Affair sezon 1

The Affair sezon 1 Serial
Kategoria:
Serial
Gatunek:
Dramat
Rok produkcji:
2014
Kraj produkcji:
USA
Długość:
8 godz. 57 min.
Reżyseria:
Mark Mylod
The Affair sezon 1 Serial odc. 10
Odcinek 10

odc. 10

Serial nagrodzony Złotymi Globami opowiada o romansie dwójki nieznajomych. W finale sezonu parę czeka wstrząsające odkrycie.

Długość odcinka: 54 min.

The Affair sezon 1 Serial odc. 9
Odcinek 9

odc. 9

Nominowani do Złotych Globów Dominic West i Ruth Wilson wcielają się w dwójkę nieznajomych, których łączy namiętność, mimo że każde z nich jest już w związku. W tym odcinku Noah pozna efekt małżeńskich problemów.

Długość odcinka: 58 min.

The Affair sezon 1 Serial odc. 8
Odcinek 8

odc. 8

Zamężna kelnerka (w tej roli zdobywczyni Złotego Globu, Ruth Wilson) ma romans. W efekcie spotkania z babcią bohaterka pozna niewygodną dla siebie prawdę.

Długość odcinka: 54 min.

The Affair sezon 1 Serial odc. 7
Odcinek 7

odc. 7

Nominowany do Złotego Globu Dominic West wciela się w tym cenionym serialu w żonatego mężczyznę, którego pochłania romans. W tym odcinku Noah musi zmierzyć się z awaryjną sytuacją.

Długość odcinka: 56 min.

The Affair sezon 1 Serial odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

Bohaterów granych przez Ruth Wilson i Dominca Westa łączy płomień namiętności. Żonaty Noah odkrywa, że jego kochanka ma więcej sekretów, niż przypuszczał.

Długość odcinka: 50 min.

The Affair sezon 1 Serial odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

Nominowana do Złotego Globu Ruth Wilson wciela się w rolę Allison, zamężnej kelnerki, którą czeka niespodziewana wizyta dawno niewidzianej matki.

Długość odcinka: 54 min.

The Affair sezon 1 Serial odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

W tym cenionym serialu dramatycznym zdobywczyni Złotego Globu - Ruth Wilson i Dominic West grają parę kochanków, których bliskość, jak się okaże, może być niebezpieczna.

Długość odcinka: 53 min.

The Affair sezon 1 Serial odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

Bohaterowie grani przez nominowanych do Złotych Globów Dominica Westa i Ruth Wilson, są w związkach, ale nie mogą zapobiec rodzącemu się między nimi uczuciu. Ich wyprawa do Montauk przybiera niebezpieczny obrót.

Długość odcinka: 51 min.

The Affair sezon 1 Serial odc. 2
Odcinek 2

odc. 2

Nominowany do Złotego Globu Dominic West wciela się w rolę Noaha, żonatego mężczyzny, który nie może oprzeć się urokowi nowo poznanej kobiety.

Długość odcinka: 50 min.

The Affair sezon 1 Serial odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

Nominowani do Złotych Globów Dominic West (za „Prawo ulicy”) i Ruth Wilson (za rolę w serialu „Luther”) to dwójka nieznajomych, których połączy romans, rozpoczynający się Hamptons...

Długość odcinka: 57 min.