Teresa odcinki 51-100

Teresa odcinki 51-100 Serial
Kategoria:
Serial
Gatunek:
Melodramat, Romans
Kategoria wiekowa:
od lat 12
Rok produkcji:
2010
Kraj produkcji:
Meksyk
Długość:
37 godz. 30 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Teresa odcinki 51-100

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 100
Odcinek 100

Odcinek 100

Amadeo mówi Teresie, że Mayra postanowiła wnieść pozew rozwodowy. Mariano próbuje przekonać Aidę, by nie mieszała się w sprawę rozwodową rodziców. Arturo prosi Luisę, by wróciła do jego domu, dziewczyna jednak nie słucha brata i postanawia zostać u Fernando. Oriana zmusza syna do (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 99
Odcinek 99

Odcinek 99

Juana nie potrafi wybaczyć Hectorowi, że pozwala Vanessie mieszkać w jego domu. Mężczyzna nie jest w stanie przekonać ukochanej, że robi to dla córki. Sytuację tą postanawia wykorzystać Vanessa i przekonuje córkę, że jej Hector powinien być z nią. Mariano rozmawia z ojcem na temat (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 98
Odcinek 98

Odcinek 98

Hector próbuje wyjaśnić Juanie, skąd w jego domu wzięła się Vanessa. Kobieta nie wierzy ukochanemu, że jego sprawa rozwodowa się zakończyła. Podobną rozmowę odbywa Aurora z matką. Aida proponuje Mariano, by razem zamieszkali, ale mężczyzna odmawia. Arturo ofiarowuje Teresie nowy (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 97
Odcinek 97

Odcinek 97

Teresa namawia Amadeo do zdemaskowania Rubena przed Mayrą i Aidą. Kobiety planują nauczkę dla oszusta. Mariano spotyka się z Esperanzą , by wyjaśnić jej wydarzenia ostatnich dni. Hector postanawia pozbyć się z domu Vanessy. Matka Aurory zapewnia, że nie zdradziła Hectora i przekonuje (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 96
Odcinek 96

Odcinek 96

Mariano przestrzega Aurorę przed przyjaźnią z Vanessą. Mężczyzna nie chce, by Aurora znowu czuła się odrzucona. Tymczasem Vanessa tłumaczy, że uciekła przez Hectora, który nie pozwalał jej być sobą. Kiedy Aurora przekazuje te informacje ojcu, ten jest zszokowany i wszystkiemu (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 95
Odcinek 95

Odcinek 95

Teresa i Arturo postanawiają wyznać sobie nawzajem prawdę, nawet jeśli będzie ona bolesna. Hernan przeprowadza poważną rozmowę z Rubenem, Mayrą i Aidą – zabrania im nachodzić Esperanzę. Mariano jest coraz bardziej niespokojny o życie dziecka Esperanzy. Aida mówi swojej matce, że (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 94
Odcinek 94

Odcinek 94

Luisa rozmawia z Arturo i informuje brata, że przeprowadza się do Fernando. Johnny mówi Gemie, że pożyczył od Fito pieniądze na szpital dla Esperanzy. Aurora próbuje przekonać Mariano, żeby wrócił do Aidy, mówi, że w podobnej sytuacji sama zachowałaby się tak samo. Cutberto odkrywa, (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 93
Odcinek 93

Odcinek 93

Aurora mówi Mariano, że matka jej nie porzuciła. Dziewczyna zaczyna obwiniać siebie za zniknięcie kobiety. Podróż do Hiszpanii okazała się strzałem w dziesiątkę. Teresa jest zadowolona z wyjazdu, a Arturo ma nadzieje, że między nimi zacznie się na nowo układać. Sytuacja zmienia (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 92
Odcinek 92

Odcinek 92

Hector, Arturo i Ruben dochodzą do porozumienia w sprawie przyszłości kliniki. Na czele oddziału pediatrycznego pozostanie Mariano, zgodnie z wolą Palomy. Ruben . W wyniku sprzeczki Rubena z Esperanzą, kobieta trafia do szpitala. Fito ponownie nachodzi Teresę, sytuacje ratują Luisa i (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 91
Odcinek 91

Odcinek 91

Armando postanawia wyjaśnić Aidzie kwestie jej kłótni z Teresa. Kobieta tłumaczy, że ostrzegała go przed Teresa. Armando nie daje sie przekonać i nadal wierzy, że Teresa kocha Arturo, a jej decyzja o wyjeździe z mężem do Europy jest dowodem na to, że oboje chcą naprawić (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 90
Odcinek 90

Odcinek 90

Żeby usprawiedliwić zniknięcie pieniędzy, które Teresa dala Fito, kobieta udaje, że padła ofiara napadu. Oriana w szpitalu rozmawia z Mariano, któremu coraz mniej podoba sie ciekawość matki Fernanda. Aby odwdzięczyć sie Mariano za pomoc, Oriana proponuje pomoc finansową dla kliniki. (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 89
Odcinek 89

Odcinek 89

Esperanza mówi Hernanowi, że nie chce go stracić. Mężczyzna zapewnia ją, że ich relacja się nie zmieni i nadal pozostaną przyjaciółmi. Fito ponownie prosi Teresę o pieniądze. Kobieta straszy go, że jeśli nie przestanie jej nachodzić, wezwie policje, na co Fito reaguje śmiechem – (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 88
Odcinek 88

Odcinek 88

Hernan postanawia wyjaśnić Esperanzie, dlaczego jej unikał. Esperanza mówi mu, że jest w ciąży. Fernando upomina Oriane, aby lepiej traktowała Terese. Kobieta jest zaskoczona, że jej syn nie widzi, jaka naprawdę jest Teresa. Zaczyna podejrzewać, że Fernando kocha Luise. Teresa mówi (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 87
Odcinek 87

Odcinek 87

Mariano oświadcza Aidzie, że chce z nią być. Kobieta postanawia zapomnieć ukochanemu romans z Teresą i zgadza sie być z Mariano. Fernando rozważa zakończenie związku z Luisa, ale kiedy zjawia się jego matka - Oriana, przedstawia jej Luise jako swoją wybrankę. Uszczęśliwiona (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 86
Odcinek 86

Odcinek 86

Teresa pod wpływem rozmów z Juaną i Fernando postanawia przemyśleć swoją decyzję o rozwodzie. Kiedy Arturo dostarcza jej papiery rozwodowe kobieta żali się Juanie, że myślała, iż jej mąż będzie bardziej zabiegał o jej wybaczenie. Aida wyznaje Mariano, że za nim tęskni i jest w (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 85
Odcinek 85

Odcinek 85

Ruben wyjaśnia Genovevie, że oświadczył się Esperanzie tylko po to, żeby jej pomóc, ale ona odrzuciła oświadczyny. Esperanza stara się utrzymać swój stan w tajemnicy przed Aidą i jej matką, aby móc zostać w swoim mieszkaniu. Teresa rozmawia o swoim małżeństwie z Juaną, jej (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 84
Odcinek 84

Odcinek 84

Mariano postanawia wyjaśnić z Aurorą łączącą ich relację. Kobieta mówi mu, że kiedyć go kochała, ale widząc jego uczucie do Teresy nie jest na siłach z nią konkurować. Mariano broni Teresy, co doprowadza do ostatecznego rozstania z Aurorą. Hector mówi Juanie, że ją kocha i (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 83
Odcinek 83

Odcinek 83

Teresa spedza upojne chwile z Mariano. Stara sie w ten sposób przekonac mezczyzne, ze go kocha i zasluguje na kolejna szanse. Kochanek prosi ja, by zostala u niego w mieszkaniu na noc. Esperanza wyrzuca Johnny’emu porwanie Paty, ale chlopak broni sie mówiac, ze zrobil to z milosci. Ruben (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 82
Odcinek 82

Odcinek 82

Aida wyrzuca Teresie, ze wszystkie problemy Arturo powstaly z jej przyczyny i ze w koncu Teresa zacznie placic za swoje przewinienia. Teresa niewiele robi sobie z zarzutów i oswiadcza, ze nawet jesli rozwiedzie sie z Arturo polowa kancelarii, dom i Turkusowy Ksiezyc beda jej. Wyrzucona z domu (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 81
Odcinek 81

Odcinek 81

Teresa wciaz nalega, zeby Arturo dal jej rozwód, ale mezczyzna nie chce slyszec o takim rozwiazaniu. Teresa oddaje swój pierscionek zareczynowy Fito. Genoveva proponuje Rubenowi, ze zaopiekuje sie dzieckiem aby Mayra nie dowiedziala sie o jego istnieniu. Cutberto i Johnny zabieraja Paty od jej (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 80
Odcinek 80

Odcinek 80

Teresa próbuje odszukać Arturo. Trafia do domu Fernando, ale zamiast szukać męża, chce uwieść jego wspólnika. Po spotkaniu z Teresą, Fernando spotyka się z Luizą i wyznaje, że nie może bez niej żyć. Genoveva mówi Rubenowi, że Esperanza jest z nim w ciąży. Teresa prosi Arturo o (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 79
Odcinek 79

Odcinek 79

Juanita mówi Teresie, że wychodzi za mąż za Cutberto. Przyznaje, że chociaż Hector jest bogaty, nie byłaby z nim szczęśliwa, ponieważ go nie kocha. Ruben mówi Esperancie, że wie, że jest ojcem jej dziecka. Aurora nie może zrozumieć, dlaczego Paloma przekazała cały majątek Arturo. (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 78
Odcinek 78

Odcinek 78

Amadeo odkrywa, że z konta Mayry zginęło kilka milionów, prosi o wyjaśnienie Rubena, który jako jedyny miał dostęp do tych pieniędzy. Arturo jest jedynym spadkobiercą majątku Palomy, która chciała, by założył fundację. Prawnik postanawia, że sprawy fundacji powierzy żonie, (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 77
Odcinek 77

Odcinek 77

Paloma w ciężkim stanie zostaje przewieziona do szpitala. Usiłuje skontaktować się z Arturo, ale zamiast prawnika w jej sali pojawia się Teresa. Paloma wyznaje jej, że spała z Arturo i umiera. Kiedy Teresa informuje Arturo o śmierci Palomy jest załamana – jej mąż zareagował nazbyt (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 76
Odcinek 76

Odcinek 76

Paloma ma nadzieję, że uda jej się odzyskać Arturo, Kiedy prawnik mówi jej, że ich wspólna noc była pomyłką, kobieta postanawia dowiedzieć się prawdy o tym, co zaszło między Mariano a Teresą. Z pomocą Dario Paloma odkrywa zdradę Teresy. W drodze na spotkanie z Arturo, potrąca ją (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 75
Odcinek 75

Odcinek 75

Teresa wyznaje Arturo, że jej związek z Mariano był czymś więcej niż tylko niewinną przyjaźnią. Wściekły Arturo oświadcza, że jest tylko jeden sposób, by żona udowodniła, że naprawdę go kocha. Genoveva mówi Rubenowi, że Esperanza ma nowego kochanka i wkrótce wychodzi za mąż. (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 74
Odcinek 74

Odcinek 74

Arturo zwierza się Palmie, że wie, iż Teresa spała z Mariano. Mayra dowiaduje się, że Esperanza jest w ciąży. Kiedy pyta kobietę, czy to dziecko Rubena, zjawia się Herman, który oświadcza, że to on jest ojcem i że wkrótce on i Esperanza będą małżeństwem. Mariano mówi Aurorze, (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 73
Odcinek 73

Odcinek 73

Arturo dowiaduje się, że to w domu Aurory po raz pierwszy Teresa spała z Mariano. Mężczyzna jest wściekły i chce jak najszybciej opuścić przyjęcie. Kiedy inni świetnie się bawią, Teresa uświadamia sobie, że jej życie jest zupełnie inne niż to, jakiego zaznały Paloma czy Aida. (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 72
Odcinek 72

Odcinek 72

Po kłótni z rodzicami Teresa postanawia znaleźć pocieszenie w ramionach Mariano. Nakrywa ich Aida. Ruben mówi Mayrze, że nie chce być dla niej ciężarem, więc postanowił się wyprowadzić. Kobieta zgadza się, by żyli jak dawniej, ale stawia pewne warunki. Ramon postanawia porozmawiać z (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 71
Odcinek 71

Odcinek 71

Aurora mówi Martinowi, że jej matka porzuciła ją i jej ojca, kiedy kobieta była mała. Przez lata ukrywała to, wstydząc się, że własna matka nie chciała mieć z nią nic wspólnego. Mariano mówi Aidzie, że nie mogą razem pracować i prosi, aby dziewczyna więcej nie przychodziła do (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 70
Odcinek 70

Odcinek 70

Matka mówi Teresie, że wie, że ta spała z Mariano przed swoim ślubem. Teresa postanawia zrobić wszystko, aby prawda nie dotarła do jej męża. Kiedy Arturo pokazuje żonie dokumenty poświadczające, że jest współwłaścicielką kancelarii, Teresa zaczyna czuć się bardzo pewnie w pracy. (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 69
Odcinek 69

Odcinek 69

Arturo pyta żonę o związek z Mariano. Teresa mówi, że spotykała się z nim tylko ze względu na swoją matkę. Ruben próbuje przekonać Mayrę i Aidę żeby wyjechały na urlop i na jakiś czas odpoczęły od prowadzenia firmy. Aida oświadcza ojcu, że zatrudniła prawnika, który będzie (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 68
Odcinek 68

Odcinek 68

Mariano mówi Aidzie, że nie chce się z nią wiązać. Mayra, po rozmowie z Teresą postanawia dowiedzieć się od córki, czy ta spotyka się z Mariano. Aida mówi matce, że Teresa, mimo że jest żoną Arturo nie jest w stanie pogodzić się z faktem, że Mariano albo ona mogą być (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 67
Odcinek 67

Odcinek 67

Teresa robi wszystko, aby nikt nie dowiedział się o skandalu na jej weselu. Taka wiadomość mogłaby zaszkodzić jej wizerunkowi w towarzystwie. Aurora chce pogodzić się z Mariano – tłumaczy mu, że Teresa kilkakrotnie nie zachowała się jak na przyjaciółkę przystało, dlatego ma takie (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 66
Odcinek 66

Odcinek 66

Fito i Gena postanawiają wykorzystać Johnny’ego i jego taksówkę do rozwożenia narkotyków. Ruben próbuje przekonać Mayrę, by znów byli prawdziwym małżeństwem i by mógł zarządzać firmą. Kobieta nie zgadza się i oświadcza, że pozostaną małżeństwem na papierze, ale kontrolę (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 65
Odcinek 65

Odcinek 65

Don Armando ma obawy, że złe stosunki Aidy z Teresą odbiją się na innych. Rozmawia o tym z Esperanzą, która sugeruje, że woli nie mieszać się w sprawy Teresy, bo nie chce aby Aida i Ruben dowiedzieli się o jej ciąży. Mariano ponownie rozmawia z Aidą. Kobieta jest przekonana, że (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 64
Odcinek 64

Odcinek 64

Trwa wesele Teresy i Arturo. Mariano daje się przekonać Teresie i nie mówi Arturo prawdy o zdradzie jego żony. Tymczasem Esperanza widzi, jak Ruben całuje Genovevę i grozi, że powie o ich romansie. Sytuacja pogarsza się, kiedy Aida policzkuje Esperanzę – dziewczyna dowiedziała się, że (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 63
Odcinek 63

Odcinek 63

Aurora spotyka się ze zdenerwowaną Teresą. Dziewczyna zaczęła się wahać przed ślubem. Rozmowę przerywa Juanita, która przynosi kluczyki do samochodu – ślubnego prezentu od Arturo. Podekscytowana Teresa szybko zapomina o wątpliwościach i chęci ucieczki z Mariano. W końcu Teresa i (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 62
Odcinek 62

Odcinek 62

Mariano nalega, aby Teresa odwołała swój ślub. Obiecuje, że sam zerwie z Aidą. Kobieta nie chce się zgodzić na rozstanie z Arturo. Tymczasem Hector przedstawia Juanitę Martinowi, Aurorze i rodzicom Teresy. Mariano postanawia rozstać się z Aidą. W czasie rozmowy dochodzi między nimi do (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 61
Odcinek 61

Odcinek 61

Teresa mówi Aurorze, że nie spodziewała się spotkać Mariano wśród tak wpływowych osób. Aurora tłumaczy, że zaangażowanie Mariano w pomoc innym i talent do medycyny przyniosły mu szacunek i uznanie ludzi. Kiedy Aurora widzi, jak Mariano całuje Aidę, jest wściekła. Pocałunek z Aidą (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 60
Odcinek 60

Odcinek 60

Aida mówi Arturo, że to Teresa wysłała zdjęcie kochanki jej ojca i papiery rozwodowe. Mężczyzna jej nie wierzy, wciąż widząc w swojej ukochanej niewinną dziewczynę. Mariano rozmawia z Martinem o Aurorze, obaj zgadzają się, że szczęście kobiety jest najważniejsze. Arturo rozmawia z (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 59
Odcinek 59

Odcinek 59

Teresa przedstawia Genovevie Fernanda jako swojego partnera biznesowego i wyznaje, że już czuje się współwłaścicielką kancelarii Arturo. Juanita nie zgadza się na pomoc Aidy w kuchni, ale Mariano przekonuje ją, że klinika jest zagrożona i każda para rąk się liczy. Aida tłumaczy, że (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 58
Odcinek 58

Odcinek 58

Teresa nie może pogodzić się z tym, że Aida i Mariano zbliżają się do siebie. Postanawia porozmawiać z przyjaciółką. Rozmowę przerywa Mariano, który broni dziewczynę przed napastliwą Teresą. Ruben spotyka się z Teresą, która ostrzega go przed Aidą. Mężczyzna mówi Teresie o (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 57
Odcinek 57

Odcinek 57

Mariano widzi Aurorę i Martina w czułych objęciach. Widok ten przybija go, ale postanawia, że nie da nic po sobie poznać. Kiedy spotyka Aurorę i pyta ją o związek z Martinem, kobieta wyrzuca mu, że przez Teresę stracił wiele szans na bycie z nią. Genoveva spotyka się z Rubenem, (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 56
Odcinek 56

Odcinek 56

Juanita przychodzi do Teresy z suknią ślubną, którą dla niej uszyła. Okazuje się, że Teresa zamówiła suknię w Hiszpanii i nie założy prezentu. Ruben chce naprawić relacje z rodziną, postanawia wykupić dla wszystkich luksusową wycieczkę. Pomysł ten nie spotyka się z entuzjazmem (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 55
Odcinek 55

Odcinek 55

Mayra pokazuje Rubenowi papiery rozwodowe. Mężczyzna próbuje wyjaśnić, że Mayra jest najważniejszą osobą w jego życiu. Teresa mówi Palomie, ze syn, którego rzekomo urodziła, nic nie znaczy dla Arturo i że jedyne dzieci, jakie będzie miał, urodzi mu ona. Mayra chce wybaczyć (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 54
Odcinek 54

Odcinek 54

Arturo jest zszokowany wiadomością o tym, że miał być ojcem. W czasie spotkania z Palomą zmusza ją do wyznania, gdzie jest jego dziecko. Kobieta opowiada, że, aby uniknąć skandalu, ojciec wywiózł ją do Hiszpanii, żeby tam urodziła, ale dziecko przyszło na świat martwe. Teresa (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 53
Odcinek 53

Odcinek 53

Aida oblewa Teresę amoniakiem. Kobieta zostaje przewieziona do szpitala. Przed salą, w której leży Teresa dochodzi do kłótni między Arturo, a Mariano. Aurora postanawia przemówić do rozsądku Mariano – mówi mu, że Teresa go nie kocha, a on, zaślepiony miłością do niej nie widzi, (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 52
Odcinek 52

Odcinek 52

Mariano w obecności Arturo prosi Teresę o rękę. Kobieta odrzuca oświadczyny, mówiąc, że zgodziła się poślubić Arturo. Teresa spotyka Paulo i daje mu zaproszenie na ślub. Mężczyzna zaczyna się z nią kłócić, spotkanie kończy się nieprzyjemnymi słowami. Kiedy Mariano wychodzi na (...)

Długość odcinka: 45 min.

Teresa odcinki 51-100 Serial Odcinek 51
Odcinek 51

Odcinek 51

Arturo odrzuca Palomę, która w złości mówi mu, że Teresa jest z nim tylko dla pieniędzy. Mariano wyznaje miłość Aurorze. Tymczasem Esperanta rozmawia z Teresą. Ma nadzieję iż ta nie jest z Arturo dla jego pieniędzy. Przestrzega ją, że związek bez miłości nie może być udany, (...)

Długość odcinka: 45 min.