Sztukateria sezon 2

Sztukateria sezon 2 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Kultura
Rok produkcji:
2006
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
20 godz. 24 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Sztukateria sezon 2

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Sztukateria sezon 2 Program odc. 78
Odcinek 78

odc. 78

Program kulturalno - rozrywkowy prowadzony przez Agnieszkę Iwańską. W tym odcinku: wielka wystawa Warszawa - Moskwa/Moskwa - Warszawa.

Długość odcinka: 33 min.

Sztukateria sezon 2 Program odc. 77
Odcinek 77

odc. 77

Program kulturalno - rozrywkowy prowadzony przez Agnieszkę Iwańską. W tym odcinku: 25-lecie Łodzi Kaliskiej.

Długość odcinka: 33 min.

Sztukateria sezon 2 Program odc. 76
Odcinek 76

odc. 76

Program kulturalno - rozrywkowy prowadzony przez Agnieszkę Iwańską. W tym odcinku: występ nowojorskiej awangardowej grupy teatralnej, inscenizacja "Ryszarda II" Williama Shakespeara.

Długość odcinka: 33 min.

Sztukateria sezon 2 Program odc. 75
Odcinek 75

odc. 75

Program kulturalno - rozrywkowy prowadzony przez Agnieszkę Iwańską. W tym odcinku: spotkanie z twórcami filmu "Czas surferów" oraz wizyta Narodowej Opery Pekińskiej w Warszawie.

Długość odcinka: 33 min.

Sztukateria sezon 2 Program odc. 74
Odcinek 74

odc. 74

Program kulturalno - rozrywkowy prowadzony przez Agnieszkę Iwańską. W tym odcinku: artystka z wyrokiem, Czech nominowany do Oscara oraz piewcy Szatana.

Długość odcinka: 33 min.

Sztukateria sezon 2 Program odc. 73
Odcinek 73

odc. 73

Program kulturalno - rozrywkowy prowadzony przez Agnieszkę Iwańską. W tym odcinku: wycieczka do Pragi na spotkanie z zespołem Rush, premiera filmu "Dom wariatów".

Długość odcinka: 33 min.

Sztukateria sezon 2 Program odc. 72
Odcinek 72

odc. 72

Program kulturalno - rozrywkowy prowadzony przez Agnieszkę Iwańską. W tym odcinku: kondycja Festiwalu Filmowego w Gdyni.

Długość odcinka: 26 min.

Sztukateria sezon 2 Program odc. 71
Odcinek 71

odc. 71

Program kulturalno - rozrywkowy prowadzony przez Agnieszkę Iwańską. W tym odcinku: fragmenty opery pekińskiej, spotkanie z liderem zespołu Pudelsi - Maćkiem Maleńczukiem.

Długość odcinka: 25 min.

Sztukateria sezon 2 Program odc. 70
Odcinek 70

odc. 70

Program kulturalno - rozrywkowy prowadzony przez Agnieszkę Iwańską. W tym odcinku: 61 międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji, sztuka "Wampir" oparta na prawdziwych wydarzeniach.

Długość odcinka: 25 min.

Sztukateria sezon 2 Program odc. 69
Odcinek 69

odc. 69

Program kulturalno - rozrywkowy prowadzony przez Agnieszkę Iwańską. W tym odcinku: film o samotności "Wieża". Gościem programu jest Rosław Szaybo.

Długość odcinka: 24 min.

Sztukateria sezon 2 Program odc. 68
Odcinek 68

odc. 68

Program kulturalno - rozrywkowy prowadzony przez Agnieszkę Iwańską. W tym odcinku: wystawa awangardowych filmów Andyiego Warhola w Krakowie. Gościem programu jest druh Sławek.

Długość odcinka: 27 min.

Sztukateria sezon 2 Program odc. 67
Odcinek 67

odc. 67

Program kulturalno - rozrywkowy prowadzony przez Agnieszkę Iwańską. W tym odcinku: filmy amatorskie. Gościem programu: Franciszek Dzida.

Długość odcinka: 24 min.

Sztukateria sezon 2 Program odc. 66
Odcinek 66

odc. 66

Program kulturalno - rozrywkowy prowadzony przez Agnieszkę Iwańską. W tym odcinku: Festiwal Filmowy w Cieszynie.

Długość odcinka: 27 min.

Sztukateria sezon 2 Program odc. 65
Odcinek 65

odc. 65

Program kulturalno - rozrywkowy prowadzony przez Agnieszkę Iwańską. W tym odcinku: Powstanie warszawskie w nowej perspektywie. Gościem programu jest Norman Davies.

Długość odcinka: 26 min.

Sztukateria sezon 2 Program odc. 64
Odcinek 64

odc. 64

Program kulturalno - rozrywkowy prowadzony przez Agnieszkę Iwańską. W tym odcinku: awangardowy teatr francuski w Pradze, relacja z koncertu grupy Tortoise, spotkanie z PJ Harvey. Goście programu jest Piotr Baron.

Długość odcinka: 26 min.

Sztukateria sezon 2 Program odc. 63
Odcinek 63

odc. 63

Program kulturalno - rozrywkowy prowadzony przez Agnieszkę Iwańską. W tym odcinku: entuzjaści w Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie, koncert grupy G3, sytuacja na polskim rynku fonograficznym. Gościem programu jest Chris Niedenthal.

Długość odcinka: 26 min.

Sztukateria sezon 2 Program odc. 62
Odcinek 62

odc. 62

Program kulturalno - rozrywkowy prowadzony przez Agnieszkę Iwańską. W tym odcinku: wystawa Ryszarda Horowitza, relacja z festiwalu Sąsiedzi dla Sąsiadów, nowa płyta grupy Dezerter oraz Warsaw Summer Jazz Days. Gościem programu jest Manuela Gretkowska.

Długość odcinka: 26 min.

Sztukateria sezon 2 Program odc. 61
Odcinek 61

odc. 61

Program kulturalno - rozrywkowy prowadzony przez Agnieszkę Iwańską. W tym odcinku: powrót "Kopciucha" Janusza Głowackiego, warszawaska wystawa Witolda K., polscy laureaci konkursu Lexmarka. Gościem programu jest: Janusz Głowacki.

Długość odcinka: 33 min.

Sztukateria sezon 2 Program odc. 60
Odcinek 60

odc. 60

Program kulturalno - rozrywkowy prowadzony przez Agnieszkę Iwańską. W tym odcinku: kolejna odsłona festiwalu New Newyorkers oraz wywiad z Alexem Pattersonem. Gościem programu jest: Dorota Szczepańska.

Długość odcinka: 25 min.

Sztukateria sezon 2 Program odc. 59
Odcinek 59

odc. 59

Program kulturalno - rozrywkowy prowadzony przez Agnieszkę Iwańską. W tym odcinku: 80 urodziny Adama Hanuszkiewicza, 47 edycja World Press Photo oraz Wielki Ciężki Słoń. Gościem programu jest Krzysztof Krauze.

Długość odcinka: 27 min.

Sztukateria sezon 2 Program odc. 58
Odcinek 58

odc. 58

Program kulturalno - rozrywkowy prowadzony przez Agnieszkę Iwańską. W tym odcinku: "Mój Nikifor" Krzysztofa Krauze oraz Żmijewski, Maciejowski, Kuśmierowski w białostockiej galerii Arsenał. Gościem programu jest: Piotr Siemion.

Długość odcinka: 25 min.

Sztukateria sezon 2 Program odc. 57
Odcinek 57

odc. 57

Program kulturalno - rozrywkowy prowadzony przez Agnieszkę Iwańską. W tym odcinku: wywiad z Kirkiem Hammettem i fragmenty chorzowskiego koncertu Metalica, wystawa prac Eustachego Kossakowskiego, relacja z Alt + F4.

Długość odcinka: 26 min.

Sztukateria sezon 2 Program odc. 56
Odcinek 56

odc. 56

Program kulturalno - rozrywkowy prowadzony przez Agnieszkę Iwańską. W tym odcinku: wystawa New New Yorkers. Gościem programu jest Maria Nurowska.

Długość odcinka: 25 min.

Sztukateria sezon 2 Program odc. 55
Odcinek 55

odc. 55

Program kulturalno - rozrywkowy prowadzony przez Agnieszkę Iwańską. W tym odcinku: najważniejsze sztuki polskiego teatru, kulisy filmu "Słoń", szuflada biurka Zygmunta Kałużyńskiego.

Długość odcinka: 25 min.

Sztukateria sezon 2 Program odc. 54
Odcinek 54

odc. 54

Program kulturalno - rozrywkowy prowadzony przez Agnieszkę Iwańską. W tym odcinku: poradnik młodego biznesmena, wrocławski duet Skalp, spotkanie z Tomem Bamanem. Gościem programu jest Mariusz Adamiak.

Długość odcinka: 27 min.

Sztukateria sezon 2 Program odc. 53
Odcinek 53

odc. 53

Program kulturalno - rozrywkowy prowadzony przez Agnieszkę Iwańską. W tym odcinku: Przegląd Piosenki Aktorskie we Wrocławiu.

Długość odcinka: 26 min.

Sztukateria sezon 2 Program odc. 52
Odcinek 52

odc. 52

Program kulturalno - rozrywkowy prowadzony przez Agnieszkę Iwańską. W tym odcinku: kulisy realizacji "Kill Bill 2". Gościem programu jest zespół Pustki.

Długość odcinka: 26 min.

Sztukateria sezon 2 Program odc. 51
Odcinek 51

odc. 51

Program kulturalno - rozrywkowy prowadzony przez Agnieszkę Iwańską. W tym odcinku: premiera "Niebezpiecznych związków" w Teatrze Nowym, wystawa 100 lat plakatu rosyjskiego oraz relacja z kolejnej edycji imprezy folkowej. Gościem programu są: Paweł Dunin - Wąsowicz i Maciej Szajkowski.

Długość odcinka: 28 min.

Sztukateria sezon 2 Program odc. 50
Odcinek 50

odc. 50

Odcinek 50

Długość odcinka: 24 min.

Sztukateria sezon 2 Program odc. 49
Odcinek 49

odc. 49

Program kulturalno - rozrywkowy prowadzony przez Agnieszkę Iwańską. W tym odcinku: retrospektywna wystawa w Zachęcie, sztuka Kazimierza Kutza, spotkanie z formacją Live in colour. Gościem programu jest Milo Kurtis.

Długość odcinka: 24 min.

Sztukateria sezon 2 Program odc. 48
Odcinek 48

odc. 48

Program kulturalno - rozrywkowy prowadzony przez Agnieszkę Iwańską. W tym odcinku: kondycja komiksów w Polsce. Gościem programu jest Marcin Rychciak "Budyń".

Długość odcinka: 25 min.

Sztukateria sezon 2 Program odc. 47
Odcinek 47

odc. 47

Program kulturalno - rozrywkowy prowadzony przez Agnieszkę Iwańską. W tym odcinku: kulisy powstawania dzieła Wojciecha Ledera, spotkanie z trójmiejską formacją Kobiety. Gościem programu jest Gene Gutowski.

Długość odcinka: 24 min.

Sztukateria sezon 2 Program odc. 46
Odcinek 46

odc. 46

Program kulturalno - rozrywkowy prowadzony przez Agnieszkę Iwańską. W tym odcinku: wystawa młodych artystów "Widzieć w malarstwie", powrót legendarnej grupy Osjan oraz druga płyta zespołu Negatyw. Gościem programu jest Lech Majewski.

Długość odcinka: 30 min.

Sztukateria sezon 2 Program odc. 45
Odcinek 45

odc. 45

Program kulturalno - rozrywkowy prowadzony przez Agnieszkę Iwańską. W tym odcinku: wystawa plakatów w Wilanowie z okazji dnia kobiet, spotkanie z Aleksandrą Marininą, japoński duet Papaja Paranoja. Gośćmi programu są: Hanna Bakuła i Agnieszka Chylińska.

Długość odcinka: 31 min.

Sztukateria sezon 2 Program odc. 44
Odcinek 44

odc. 44

Program kulturalno - rozrywkowy prowadzony przez Agnieszkę Iwańską. W tym odcinku: gala wręczenia Oscarów, spektakl "Drugi maja", spotkanie z Kapelą ze wsi Warszawa.

Długość odcinka: 27 min.

Sztukateria sezon 2 Program odc. 43
Odcinek 43

odc. 43

Program kulturalno - rozrywkowy prowadzony przez Agnieszkę Iwańską. W tym odcinku: ostatnie dni Chrystusa wg Mela Gibsona, artystyczna droga Kazimierza Malewicza, wywiad z zespołem Darkness.

Długość odcinka: 28 min.

Sztukateria sezon 2 Program odc. 42
Odcinek 42

odc. 42

Program kulturalno - rozrywkowy prowadzony przez Agnieszkę Iwańską. W tym odcinku: wystawa prac Igora Mitoraja. Gościem programu jest Kazimierz Kutz.

Długość odcinka: 28 min.

Sztukateria sezon 2 Program odc. 41
Odcinek 41

odc. 41

Program kulturalno - rozrywkowy prowadzony przez Agnieszkę Iwańską. W tym odcinku: gardłowe śpiewy grupy z Tuwy, sztuka Andrzeja Strzeleckiego, rozmowa z reżyserem filmu "Good bye Lenin" oraz kulisy powstania pierwszej anglojęzycznej płyty Myslowic.

Długość odcinka: 30 min.

Sztukateria sezon 2 Program odc. 40
Odcinek 40

odc. 40

Program kulturalno - rozrywkowy prowadzony przez Agnieszkę Iwańską. W tym odcinku: wystawa prac Zbigniewa Libery.

Długość odcinka: 28 min.

Sztukateria sezon 2 Program odc. 39
Odcinek 39

odc. 39

Program kulturalno - rozrywkowy prowadzony przez Agnieszkę Iwańską. W tym odcinku: długodystansowe zespoły, marginalia filozoficzne Witkacego oraz muzyka w muzeum. Gościem programu jest Marek Jackowski.

Długość odcinka: 30 min.

Sztukateria sezon 2 Program odc. 38
Odcinek 38

odc. 38

Program kulturalno - rozrywkowy prowadzony przez Agnieszkę Iwańską. W tym odcinku: Złote Globy i oskarowe nominacje, krwawa sztuka na deskach Teatru Współczesnego, wystawa "Wprowadź Mnie do Głębszych Nocy", mocny black metal. Gościem programu jest Maciej Englert.

Długość odcinka: 30 min.

Sztukateria sezon 2 Program odc. 37
Odcinek 37

odc. 37

Program kulturalno - rozrywkowy prowadzony przez Agnieszkę Iwańską. W tym odcinku: terapeutyczny koncert, wystawa plakatów Stasysa oraz druga edycja konkursu malarstwa Lexmark.

Długość odcinka: 30 min.

Sztukateria sezon 2 Program odc. 36
Odcinek 36

odc. 36

Program kulturalno - rozrywkowy prowadzony przez Agnieszkę Iwańską. W tym odcinku: komedia teatralna z Andrzejem Sewerynem w roli tytułowej, talent plastyczny Jerzego Skolimowskiego oraz nowa płyta grupy Hej. Gościem programu jest Andrzej Żuławski.

Długość odcinka: 29 min.

Sztukateria sezon 2 Program odc. 35
Odcinek 35

odc. 35

Program kulturalno - rozrywkowy prowadzony przez Agnieszkę Iwańską. W tym odcinku: sztuka chińska w warszawskiej Zachęcie, nowy talent w polskim dramacie - Michał Walczak oraz muzyczna propozycja dla poszukiwaczy muzycznych dźwięków.

Długość odcinka: 33 min.