Sekrety ojca

Tytuł oryginalny: Babam ve Ailesi

Sekrety ojca Serial
Kategoria:
Serial
Gatunek:
Obyczajowy
Kategoria wiekowa:
od lat 12
Rok produkcji:
2016
Kraj produkcji:
Turcja
Długość:
30 godz. 46 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Sekrety ojca

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Sekrety ojca Serial odc. 42
Odcinek 42

odc. 42

– Pani Macide, sprawa załatwiona. Może pani zacząć szykować stypę. – Tamer melduje wspólniczce wykonanie zadania. Auto, którym jechała Suzan, miało uszkodzone hamulce i uległo wypadkowi. Macide nie ma jednak pojęcia, że w samochodzie znajdował się także jej syn...

Długość odcinka: 46 min.

Sekrety ojca Serial odc. 41
Odcinek 41

odc. 41

Tamer podejmuje kolejną próbę zabicia Suzan. Tym razem uszkadza hamulce w samochodzie Kemala. Kemalowi i Suzan udaje się wyjść cało z opresji. Suzan nie chce wracać do domu, w hotelu opowiada Kemalowi o wszystkim, co się wydarzyło...

Długość odcinka: 33 min.

Sekrety ojca Serial odc. 40
Odcinek 40

odc. 40

Suzan wraca do zdrowia. Gdy dowiaduje się, że Nilgün też jest w szpitalu, obrzuca ją obelgami. Nilgün nie może uwierzyć, że Kemal zostanie na noc przy łóżku Suzan. Suzan grozi Macide i Tamerowi, że powie o wszystkim policji. Fadil próbuje ją udusić.

Długość odcinka: 32 min.

Sekrety ojca Serial odc. 39
Odcinek 39

odc. 39

Ece dowiaduje się, że Kadir pracuje na budowie. Obiecuje jednak, że nikomu o tym nie powie. Kemal remontuje dom. Gdy prace są prawie ukończone, postanawia zaprosić wszystkich na wspólne grillowanie. Mert i Cicek spędzają więcej czasu z rodzeństwem.

Długość odcinka: 45 min.

Sekrety ojca Serial odc. 38
Odcinek 38

odc. 38

Kemal jest bez grosza, ale szczęśliwy z rodziną. Nie może wybaczyć matce tego, co zrobiła. Obwinia też Suzan. Poprzysięga zemstę. Suzan jest zrozpaczona. Niechęć dzieci i Kemala oraz poniżanie przez Macide i Tamera pogłębiają jej depresję.

Długość odcinka: 45 min.

Sekrety ojca Serial odc. 37
Odcinek 37

odc. 37

Nilgün śledzi Kadira i odkrywa, że syn pracuje na budowie. Suzan czuje, że sytuacja ją przerasta. Mert podejrzewa, że matka miała coś wspólnego z tym, co spotkało Hasret. Kadir, Nilgün i Ibo odnajdują ukryte przez Ahmeta dowody przeciwko Macide.

Długość odcinka: 44 min.

Sekrety ojca Serial odc. 36
Odcinek 36

odc. 36

Mert, Kadir, Ibo i Ece wyruszają na pomoc Hasret. Okazuje się, że Tark organizuje schadzki dla bogatych klientów i chce wykorzystać dziewczynę. Bracia i ich przyjaciele szykują plan odbicia Hasret. Między mężczyznami dochodzi do bójki.

Długość odcinka: 44 min.

Sekrety ojca Serial odc. 35
Odcinek 35

odc. 35

– Nie sądziłam, że się zobaczymy – mówi matka Kemala, która dumnie rozpiera się w fotelu jego byłego gabinetu. Nilgün prosi ją o pomoc w przeniesieniu Kemala ze wspólnej celi, gdzie, jak twierdzi, został dotkliwie pobity i jest gnębiony.

Długość odcinka: 45 min.

Sekrety ojca Serial odc. 34
Odcinek 34

odc. 34

Sytuacja rodziny Nilgün jest coraz trudniejsza, a Macide robi wszystko, żeby jeszcze bardziej uprzykrzyć im życie. Nilgün zwraca się o pomoc do Ahmeta. Mężczyzna podejrzewa, że za wszystkim stoi Macide i dzieli się swoimi podejrzeniami z Kadirem. Kemal jest nękany przez (...)

Długość odcinka: 45 min.

Sekrety ojca Serial odc. 33
Odcinek 33

odc. 33

Dzięki Ibo, Hasret udaje się pomóc Cicek. Macide robi wszystko, żeby uprzykrzyć życie rodzinie Nilgün: odsuwa adwokata od sprawy Kemala, sprawia, że Kadir i Hasret tracą pracę, a Nilgün dowiaduje się o olbrzymich długach męża. Nilgün prosi o pomoc Ahmeta, przychodzi też do (...)

Długość odcinka: 45 min.

Sekrety ojca Serial odc. 32
Odcinek 32

odc. 32

Nilgün i dzieci zatrzymują się u Ibo. Nilgün zataja przed Kemalem, że Macide wyrzuciła ich z domu. Kadir, z polecenia Macide nie zostaje wpuszczony do firmy. Suzan dowiaduje się o udziale Tamera w porwaniu. Ozan szantażuje Cicek kompromitującym nagraniem. Hasret pociesza zrozpaczoną (...)

Długość odcinka: 45 min.

Sekrety ojca Serial odc. 31
Odcinek 31

odc. 31

Macide spotyka się z Fadilem. Mężczyzna wyjawia jej, że to nie on zabił Aziza. Macide jest świadkiem, jak Fadil zabija prawdziwego sprawcę i musi zgodzić się na współpracę. Decyzją sądu Kemal zostaje aresztowany i umieszczony w więzieniu. Macide wydaje ochroniarzowi polecenie, aby (...)

Długość odcinka: 44 min.

Sekrety ojca Serial odc. 30
Odcinek 30

odc. 30

Macide rozwścieczona nieposłuszeństwem syna wkracza do akcji, jednak sytuacja zdaje się wymykać spod kontroli. Kobieta pomaga wyjść z więzienia Azizowi. W zamian ma on zabić Nilgün podczas przyjęcia. Kemal staje w obronie żony. Podczas szamotaniny ktoś strzela do Aziza. Kemal jest (...)

Długość odcinka: 43 min.

Sekrety ojca Serial odc. 29
Odcinek 29

odc. 29

Nilgün dostaje propozycję współpracy od fabrykanta dywanów, jednak za namową Kemala odrzuca ofertę, nieświadomie unikając zasadzki Macide. Hasret niby przypadkiem poznaje ulicznego muzyka Tarka. Okazuje się, że mężczyzna jest jednocześnie potencjalnym sponsorem projektu Hasret, do (...)

Długość odcinka: 44 min.

Sekrety ojca Serial odc. 28
Odcinek 28

odc. 28

Ece każe ojcu natychmiast doprowadzić do wypuszczenia Merta. Aziz Bayhan jest wściekły, ma jednak związane ręce. Mert wraca do domu. Chłopak jest przekonany, że ojciec wybrał Kadira. Kemal postanawia, że do czasu aresztowania Aziza obie rodziny mają mieszkać pod jednym dachem. Emine (...)

Długość odcinka: 45 min.

Sekrety ojca Serial odc. 27
Odcinek 27

odc. 27

Kemal przy współpracy policji szuka porwanych synów. Nilgün i Suzan dostają nagranie, na którym widać, jak ich synowie topią się w basenie. Aziz coraz mocniej naciska, żeby Kemal wybrał któregoś z chłopców. Ece poznaje prawdę. Wie, że jej ojciec brał udział w porwaniu. Aziz (...)

Długość odcinka: 45 min.

Sekrety ojca Serial odc. 26
Odcinek 26

odc. 26

Hasret kryje Cicek przed dyrektorem szkoły. Nilgün mówi Kemalowi o zdjęciu, jakie dostała, i o swoich obawach. Kemal ostrzega Emine i Suzan. Podczas wspólnego wyjścia do baru, w którym śpiewa Sedef, Ece i Kadir natykają się na Merta.

Długość odcinka: 45 min.

Sekrety ojca Serial odc. 25
Odcinek 25

odc. 25

Wybiegi Macide, Suzan i Emine rzucają coraz większy cień na związek Nilgün i Kemala. Ibo znajduje pracę w Stambule i postanawia zostać w mieście. Fadil jest szantażowany. W zamian za pieniądze przekazuje Suzan informacje o Hasret.

Długość odcinka: 44 min.

Sekrety ojca Serial odc. 24
Odcinek 24

odc. 24

Tamer spotyka się z Kemalem. Mówi mu o Azizie Bayhanie, nowym graczu w sektorze tekstylnym. Okazuje się, że Aziz Bayhan pragnie zemścić się na Kemalu za śmierć ojca. Grozi mu, chcąc zmusić go do rezygnacji z udziału w przetargu.

Długość odcinka: 44 min.

Sekrety ojca Serial odc. 23
Odcinek 23

odc. 23

Ece dowiaduje się o zdradzie Merta. Chłopak twierdzi, że nic nie pamięta. Hasret rozpoczyna pracę w szkole Cicek. Komentarze kolegów z klasy wyprowadzają Cicek z równowagi. Kemal proponuje Kadirowi pracę w firmie. Mert i Suzan są tym oburzeni. Mert chce jednak udowodnić, że Kadir nie (...)

Długość odcinka: 44 min.

Sekrety ojca Serial odc. 22
Odcinek 22

odc. 22

Ece zastaje Merta półnagiego w domu swojej koleżanki. Jest zrozpaczona. Kadirowi udaje się pogodzić rodziców. Nilgün i Kemal pobierają się w domu Kemala. Przypadkiem na ceremonię trafia Macide, jest w szoku. Do Stambułu oficjalnie powraca Tamer dawny wspólnik Kemala i ojciec Ece. Fadil (...)

Długość odcinka: 44 min.

Sekrety ojca Serial odc. 21
Odcinek 21

odc. 21

Zrozpaczona Nilgün postanawia, że razem z dziećmi wróci do Adany. Suzan wchodzi w układ z Tamerem, dawnym współpracownikiem Kemala. Jednocześnie z pomocą swojej pracownicy Emine knuje spisek przeciwko Nilgün...

Długość odcinka: 44 min.

Sekrety ojca Serial odc. 20
Odcinek 20

odc. 20

Okazuje się, że porywaczem Fadila jest Ibo, który chciał mu uświadomić, co czuła Hasret, gdy ten kazał ją porwać. Suzan wprowadza się z dziećmi do domu nad morzem. Macide jest bardzo samotna. Postanawia zamieszkać z Suzan i wnukami...

Długość odcinka: 44 min.

Sekrety ojca Serial odc. 19
Odcinek 19

odc. 19

Kemal rozmawia z wszystkimi członkami rodziny. Zapewnia, że choć w ich starym domu zamieszkają teraz Nilgün i jej dzieci, to Cicek i Mert zawsze mogą tu przyjechać. Ece prosi Kadira o rozmowę. Chce, by chłopak wyciągnął rękę do Merta...

Długość odcinka: 44 min.

Sekrety ojca Serial odc. 18
Odcinek 18

odc. 18

Kemal i Suzan wzajemnie obwiniają się o to, co się dzieje z dziećmi. Kadir ma żal do ojca. Kemal próbuje pojednać obie rodziny. Organizuje wspólne spotkanie. Fadil, żeby uzbierać pieniądze, wyprzedaje wszystkie rzeczy z dawnego domu Nilgün.

Długość odcinka: 44 min.

Sekrety ojca Serial odc. 17
Odcinek 17

odc. 17

Mężczyzna, który porwał Hasret na zlecenie Fadla stawia mu ultimatum. Albo Fadl da mu milion lir albo ten wyzna prawdę na procesie. Ahmet spotyka się z Nilgün i przekonuje ją do małżeństwa z Kemalem. Kobieta postanawia udać się do Suzan i szczerze z nią porozmawiać. Zdesperowany Mert (...)

Długość odcinka: 45 min.

Sekrety ojca Serial odc. 16
Odcinek 16

odc. 16

Cicek cieszy się na powrót do szkoły. Mert dowiaduje się, że ojciec sprowadził do Stambułu rodzinę z Adany. Dochodzi do poważnej kłótni. Nilgün nie może wybaczyć Kemalowi, że ukrył przed nią prawdę o zamiarach Suzan. Kadir i Hasret udają się do kawiarni, w której często (...)

Długość odcinka: 45 min.

Sekrety ojca Serial odc. 15
Odcinek 15

odc. 15

Kadir i Hasret wyruszają na spacer po Stambule. Kemal po rozmowie z Cicek jedzie do szkoły córki, by załatwić formalności związane z jej powrotem do szkoły. Na miejscu spotyka Merta, który również chciał rozmawiać w sprawie siostry z dyrektorem szkoły. Suzan dowiaduje się, że (...)

Długość odcinka: 45 min.

Sekrety ojca Serial odc. 14
Odcinek 14

odc. 14

Rodzina cieszy się z powrotu Hasret. Ece przygotowuje kolację – niespodziankę dla Merta. Ma nadzieję, że chłopak jej się oświadczy, on jednak ma jej za złe brak zrozumienia. Dochodzi między nimi do kłótni, Mert wyrzuca pierścionek do morza. Kemal oświadcza się Nilgün, a ona (...)

Długość odcinka: 44 min.

Sekrety ojca Serial odc. 13
Odcinek 13

odc. 13

Kemal przywozi pieniądze na okup za Hasret. Okazuje się, że i w tym maczał w tym palce Fadyl. Zaaranżował porwanie, żeby przekonać Kemala, że powinni się przenieść do Stambułu. Cicek bardzo źle znosi rozstanie rodziców. Wyprowadzona z równowagi żartami złośliwych koleżanek, (...)

Długość odcinka: 44 min.

Sekrety ojca Serial odc. 12
Odcinek 12

odc. 12

Kemal i Suzan rozwodzą się. Suzan rezygnuje z udzielenia wywiadu. Kemal próbuje zjednać sobie dzieci, Suzan jednak robi wszystko, by mu to uniemożliwić. Kadir zmusza Fadla do sprzedaży samochodu. Za pieniądze wujka kupuje nowe warsztaty tkackie.

Długość odcinka: 44 min.

Sekrety ojca Serial odc. 11
Odcinek 11

odc. 11

Po rozmowie z matką, Kadir wyprowadza się do Ibo. Suzan po raz kolejny ostrzega Ece, żeby nie wtrącała się w sprawy rodziny İpekci. Właściciel domu prosi Nilgün, żeby wyprowadzili się z wynajmowanego mieszkania. Suzan i Kemal spotykają się z adwokatami, by zawrzeć porozumienie i (...)

Długość odcinka: 45 min.

Sekrety ojca Serial odc. 10
Odcinek 10

odc. 10

Okazuje się, że to Fadl, brat Nilgün, stoi za prześladowaniami rodziny. Kadir i Ibo odnajdują Kerima. Były narzeczony Hasret mówi im, że właśnie Fadl namówił go do rozmowy z dziennikarzami...

Długość odcinka: 44 min.

Sekrety ojca Serial odc. 9
Odcinek 9

odc. 9

Nilgün i jej rodzina są nękani w Adanie. Ktoś demoluje pracownię Nilgün. Kemal i Suzan wydają oświadczenie w firmie, że nadal zamierzają razem pracować. Kerim ukrywa się, a Fadl wciąż knuje z nim intrygi...

Długość odcinka: 45 min.

Sekrety ojca Serial odc. 8
Odcinek 8

odc. 8

Mert poznaje prawdę. Nie może wytrzymać w domu i jedzie z Ece do willi nad morzem. Kemal i Suzan kłócą się o dzieci. Suzan szantażuje Kemala, że jeśli się z nią rozwiedzie, straci prawo do córki. Kemal nie umie wybaczyć Suzan, że chciała śmierci Kadira.

Długość odcinka: 45 min.

Sekrety ojca Serial odc. 7
Odcinek 7

odc. 7

Fadl nakłania Kerima do rozmowy z dziennikarzami. Chłopak publicznie wyjawia całą prawdę. Mert i Kadir zostają wypisani ze szpitala. Rodzina Kayalar wraca do Adany. Przed wyjazdem jednak Macide składa wizytę Nilgün...

Długość odcinka: 46 min.

Sekrety ojca Serial odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

W szpitalu zostają wykonane ostatnie badania i rozpoczyna się operacja. Wszyscy czekają w napięciu. Suzan wpada w panikę, przestraszona, że Orhan może zrobić to, czego od niego zażądała. Próbuje dostać się na salę operacyjną...

Długość odcinka: 44 min.

Sekrety ojca Serial odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

Yelda, córka gosposi rodziny İpekci, spotyka Kadira. Chłopak wyjawia jej, kim jest. Fadl, zamiast rozprawić się z Kerimem, wchodzi z nim w układ. Do szpitala przyjeżdża Kemal z rodziną Kayalar. Kemal zdradza swój sekret matce...

Długość odcinka: 44 min.

Sekrety ojca Serial odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

Stan Merta się pogarsza. Lekarze ustalają, że dawcą może być Kadir. Ten zaczyna szantażować rodzinę. Zgadza się na oddanie nerki, pod warunkiem, że Kemal ożeni się z Nilgün. Suzan żąda rozwodu. Były narzeczony Hasret, przylatuje do Stambułu.

Długość odcinka: 45 min.

Sekrety ojca Serial odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

Suzan i Kemal przyjeżdżają do Adany i spotykają się z rodziną Nilgun. Dochodzi do dramatycznej rozmowy. Hasret i Kadir zgadzają się poddać badaniom i, jeśli to będzie możliwe, oddać nerkę Mertowi. Cała rodzina, włącznie z bratem Nilgun, Fadilem, leci z Suzan i Kemalem do Stambułu. (...)

Długość odcinka: 45 min.

Sekrety ojca Serial odc. 2
Odcinek 2

odc. 2

Kiedy Mert i Ece wspinają się na wysoki szczyt, dochodzi do tragicznego wypadku. Mert spada ze skalnej ściany. Nieprzytomny trafia do szpitala. Życie może mu uratować natychmiastowy przeszczep nerki. Okazuje się jednak, że jego rodzice, na skutek przeszkód natury medycznej, nie mogą być (...)

Długość odcinka: 44 min.

Sekrety ojca Serial odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

Cieszący się powszechnym szacunkiem, bogaty biznesmen, Kemal Ipekci, mieszka z żoną Suzan i dwojgiem dzieci w pięknym domu w Stambule. Mężczyzna skutecznie ukrywa przed światem swój największy sekret. W mieście Adana razem z matką mieszkają Hasret i Kadir – jego dorosłe dzieci z (...)

Długość odcinka: 45 min.