Pitbull sezon 1

Pitbull sezon 1 Serial
Kategoria:
Serial
Gatunek:
Kryminał
Kategoria wiekowa:
od lat 16
Rok produkcji:
2005
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
3 godz. 40 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Pitbull sezon 1

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Pitbull sezon 1 Serial odc.5
Odcinek 5

odc.5

Gebels przyjmuje łapówkę od Zoro Szembeki. Zanim zdecyduje, co zrobić z plecakiem, w którym jest pół milona dolarów, zostaje wezwany na zdarzenie. Sprawa jest delikatna. Metyl nie może sobie darować, że postrzelił Kryśkę. Na szczęście dziecku nic nie zagraża. Metyl zostaje (...)

Długość odcinka: 44 min.

Pitbull sezon 1 Serial odc.4
Odcinek 4

odc.4

Despero i Dżemma wprowadzają się do mieszkania, które policjant dostał od Wora jako zaliczkę za zabicie Saida. Mieszkanie jest jest położone w bandyckiej okolicy, a miejscowi dresiarze nie są zbyt pokojowo nastawieni...Nielat przyznaje sie Benkowi, że zamontował kamerę w policyjnym (...)

Długość odcinka: 44 min.

Pitbull sezon 1 Serial odc.3
Odcinek 3

odc.3

Despero coraz częściej spotyka się z Dżemmą. Podczas wspólnych zakupów prawie zapomina, że ciągle jest w pracy. Wor na spotkaniu z Despero proponuje, że wypłaci mu część pieniędzy, zaliczkę za zabicie Saida. Despero nie chce przyjąć pieniędzy, więc Wor składa mu inną (...)

Długość odcinka: 45 min.

Pitbull sezon 1 Serial odc.2
Odcinek 2

odc.2

Despero dostaje namiar na Zoro Szembeka, Ormianina, który jest opiekunem Dżemmy. Jeśli Zoro Szembeka zniknie, zaniepokojony Said na pewno pojawi się w Polsce. Udaje się dorwać Zoro, ale rzecz o mało nie kończy się wpadką. Kto nieświadomie ostrzegł go o zasadzce?Despero, chcąc być (...)

Długość odcinka: 42 min.

Pitbull sezon 1 Serial odc.1
Odcinek 1

odc.1

Despero od czterech lat prowadzi sprawę Saida, który jest odpowiedzialny za liczne porwania i morderstwa ormiańskich handlarzy. Śledztwo stoi w martwym punkcie do czasu, gdy przestępczy „sędzia" Wor decyduje się wyeliminować Saida rękoma warszawskich policjantów. Do tego zadania (...)

Długość odcinka: 45 min.