Peaky Blinders sezon 2

Peaky Blinders sezon 2 Serial
Kategoria:
Serial
Gatunek:
Akcja, Historia, Kryminał
Rok produkcji:
2015
Kraj produkcji:
W.Bryt.
Długość:
5 godz. 50 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Peaky Blinders sezon 2

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Peaky Blinders sezon 2 Serial odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

Nadchodzi dzień, w którym Thomas ma zrealizować misję wyznoczoną mu przez Campbella: dokonać zamachu na wysokiego rangą wojskowego. W tajemnicy przed inspektorem Tommy planuje obrócić wszystko na swoją korzyść, by otworzyć Peaky Blinders nowe perspektywy działania. Jednak Thomas (...)

Długość odcinka: 59 min.

Peaky Blinders sezon 2 Serial odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

Gang Peaky Blinders jest w poważnych tarapatach. Wpływy Tommey’ego w Londynie maleją z dnia na dzień, a Arthur i Michael zostają aresztowani i trafiają do więzienia. Inspektor Campbell ma w garści całą rodzinę Shelbych. Polly jest zrozpaczona perspektywą ponownej utraty syna, który (...)

Długość odcinka: 58 min.

Peaky Blinders sezon 2 Serial odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

Arthur Shelby przejmuje londyński Eden Club, co ułatwia Sabiniemu przeciągnięcie Alfiego na swoją stronę – planują zjednoczyć siły przeciwko Peaky Blinders. Tommy zawiera bliższą znajomość z arystokratką May Carleton, która ma trenować jego konia wyścigowego. Szef gangu chce (...)

Długość odcinka: 58 min.

Peaky Blinders sezon 2 Serial odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

Tommy i szef londyńskiego gangu Alfie Solomons rozpoczynają współpracę na dobre, ale gdy Thomas zaczyna zdawać sobie sprawę ze zmiennego charakteru Alfiego, zastanawia się, czy to nie zagrozi ich interesom. Darby Sabini dowiaduje się o ich sojuszu i wpada w szał. Za wszelką cenę chce (...)

Długość odcinka: 59 min.

Peaky Blinders sezon 2 Serial odc. 2
Odcinek 2

odc. 2

Tommy uchodzi z rąk bezwzględnego Darby’ego Sabiniego dzięki inspektorowi Campbellowi, który jednak nie ratuje Shelby’ego bezinteresownie. Policjant zdradza mu swój wielki plan i zmusza Thomasa, by stał się jego częścią. Jednak szef gangu Peaky Blinders nawet w takiej sytuacji (...)

Długość odcinka: 57 min.

Peaky Blinders sezon 2 Serial odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

Drugi sezon epickiego dramatu gangsterskiego, którego akcja toczy się w latach 1920. w Birmingham. Rodzina Shelbych, tworząca jedną z najsilniejszych organizacji przestępczych w mieście, rozszerza swoje wpływy. Szczęśliwa passa gangu Peaky Blinders zostaje przerwana, gdy ulubiony pub (...)

Długość odcinka: 59 min.