Ostatnie 24 godziny sezon 1

Ostatnie 24 godziny sezon 1 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Dokument, Kryminał
Kategoria wiekowa:
od lat 16
Rok produkcji:
2006
Kraj produkcji:
Kanada
Długość:
5 godz. 10 min.
Reżyseria:
Mike Parkinson

  • Danny Wallace

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Ostatnie 24 godziny sezon 1

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Ostatnie 24 godziny sezon 1 Program John F. Kennedy Jr.
Odcinek 6

John F. Kennedy Jr.

Pierwszy syn prezydenta Johna F. Kennedy'ego - nazywany "Synem Ameryki" - jako jedno z nielicznych dzieci wychowany rzeczywiście w Białym Domu. W swoje trzecie urodziny pochował zastrzelonego ojca, a potem przeżywał kolejne tragedie rodzinne. Wszystko to układało się w całość, nazwaną (...)

Długość odcinka: 51 min.

Ostatnie 24 godziny sezon 1 Program Marvin Gaye
Odcinek 5

Marvin Gaye

1 kwietnia 1984 roku Marvina Gaye'a zastrzelił własny ojciec. Rana uszkodziła jego wątrobę, płuco i serce, a wszystko przez domową sprzeczkę. Zakończyło to świetnie rozwijającą się karierę amerykańskiego piosenkarza soulowego, który w ciągu 25 lat stał się żywą legendą (...)

Długość odcinka: 52 min.

Ostatnie 24 godziny sezon 1 Program Hunter S. Thompson
Odcinek 4

Hunter S. Thompson

Wszyscy doskonale pamiętają Huntera Stocktona Thompsona, znakomitego pisarza, reportażysty i dziennikarza, który zasłynął prześwietnymi tekstami napisanymi w stylu gonzo - pomieszania subiektywnej relacji z własnymi odczuciami i odautorską fikcją. Sam był również barwną postacią - (...)

Długość odcinka: 52 min.

Ostatnie 24 godziny sezon 1 Program River Phoenix
Odcinek 3

River Phoenix

River Phoenix zmarł w wieku 23 lat - był uznanym aktorem, muzykiem i aktywistą społecznym u progu kariery. Pochodził z wielodzietnej rodziny, szybko wybił się na filmowy szczyt - jako 18-latek został nominowany do Oscara. Wszyscy pamiętają jego role w "Moje własne Idaho" czy "Straconych (...)

Długość odcinka: 51 min.

Ostatnie 24 godziny sezon 1 Program John Belushi
Odcinek 2

John Belushi

Johna Belushiego zdążyli poznać wszyscy - był jednym z najlepszych komików w historii amerykańskiego kina. Zdobył nagrodę Emmy, nagrywał piosenki, a przede wszystkim - grał w największych produkcjach filmowych. Wszyscy pamiętają jego legendarną rolę w "Blues Brothers" jako Jake (...)

Długość odcinka: 52 min.

Ostatnie 24 godziny sezon 1 Program Sid Vicious
Odcinek 1

Sid Vicious

Sic Vicious zasłynął jako legendarny basista kultowej, punk rockowej kapeli Sex Pistols. Znany, lubiany, szybko osiągnął sam szczyt muzycznego świata. Wszystko jednak przekreśliła jego przedwczesna śmierć - zmarł 2 lutego 1979 roku na Manhattanie w Nowym Jorku. Całe życie Viciousa (...)

Długość odcinka: 52 min.