O mnie się nie martw sezon 8

O mnie się nie martw sezon 8 Serial
Kategoria:
Serial
Gatunek:
Komedia
Kategoria wiekowa:
od lat 12
Rok produkcji:
2018
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
5 godz. 14 min.
O mnie się nie martw sezon 8 Serial odc. 7
Odcinek 7

odc. 7

Sylwia znajduje lekarza dla Leny i jej dziecka. Marcin i Iga zostają wciągnięci w problemy młodego związku małżeńskiego. Hela ma problem: Kamil chce się spotkać z Wiktorią. Tymczasem Krzysiek zbliża się ostrożnie do Mileny, która wraca z kancelarii z hiobową wieścią: Tomek (...)

Długość odcinka: 45 min.

O mnie się nie martw sezon 8 Serial odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

Sylwia konfrontuje się z włamywaczem, który doznaje poważnej kontuzji w jej domu, pod nieobecność Grażyny i Jacka. Chce wezwać na pomoc Mariusza, ale złośliwość przedmiotów martwych sprawia, że z odsieczą przybywa Kuba Jurkowski. Helenka brnie w internetową znajomość z Kamilem, (...)

Długość odcinka: 45 min.

O mnie się nie martw sezon 8 Serial odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

Sylwia wraca w euforii z wyjazdu do Hawany. Na miejscu dociera do niej, że chwile tylko we dwoje z Mariuszem, będą w ich życiu raczej wyjątkiem niż regułą, bo Milena nie ma zamiaru być matką samotną. Nie pomaga jej sprawa burzliwie rozwodzących się klientów, których małżeństwo od (...)

Długość odcinka: 45 min.

O mnie się nie martw sezon 8 Serial odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

Sylwia debiutuje jako obrońca w sprawie przeciwko fałszywemu ortopedzie. Jednym ze świadków oskarżenia jest Kuba Jurkowski, który nie widzi żadnego usprawiedliwienia dla oszusta. Dochodzi do ostrego spięcia. Tymczasem Marek wtajemnicza Marcina w swoje problemy małżeńskie. Marcin, (...)

Długość odcinka: 45 min.

O mnie się nie martw sezon 8 Serial odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

Furgonetka Jacka zostaje zatrzymana do rutynowej kontroli drogowej. Krzysiek będzie musiał prosić o pomoc Marcina. Przy okazji, za nieświadomym pośrednictwem Marty, zawrze nową znajomość.

Długość odcinka: 45 min.

O mnie się nie martw sezon 8 Serial odc. 2
Odcinek 2

odc. 2

Kuba Jurkowski zjawia się w kancelarii wraz z kobietą, która nie mając praw rodzicielskich, nie może wyrazić zgody na leczenie swojej nieletniej wnuczki. Oboje są przekonani, że to czysta formalność, ale dla Marcina sprawa nie jest oczywista. Iga nie rozumie, w czym babcia jest gorsza (...)

Długość odcinka: 44 min.

O mnie się nie martw sezon 8 Serial odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

Do kamienicy wprowadza się nowy lokator, który nieświadomie zaburzy spokojnie życie rodziny Kaszubów. Na razie Iga i Marcin szykują się do chrzcin Zbyszka. Krzysiek przeżywa kryzys osobisty, jak również to, że nie zostanie ojcem chrzestnym. Tymczasem Sylwia uczestniczy w sprawie (...)

Długość odcinka: 45 min.