Nastoletnia Maria Stuart sezon 1

Tytuł oryginalny: Reign

Nastoletnia Maria Stuart sezon 1 Serial
Kategoria:
Serial
Gatunek:
Obyczajowy, Romans
Rok produkcji:
2013
Kraj produkcji:
USA
Długość:
14 godz. 42 min.
Reżyseria:
Various

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Nastoletnia Maria Stuart sezon 1

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Nastoletnia Maria Stuart sezon 1 Serial Rzeź niewinności
Odcinek 22

Rzeź niewinności

Gdy szaleństwo i okrucieństwo Króla (Alan Van Sprang) sięgają zenitu, Franciszek (Toby Regbo) i Maria (Adelaide Kane) podejmują działania.

Długość odcinka: 40 min.

Nastoletnia Maria Stuart sezon 1 Serial Niech żyje król
Odcinek 21

Niech żyje król

Maria (Adelaide Kane) oraz Katarzyna (Megan Follows) zawiązują niespodziewany sojusz w walce z coraz bardziej niebezpiecznym królem Henrykiem (Alan Van Sprang). Sojusz ten naraża Franciszka (Toby Regbo) na niebezpieczeństwo.

Długość odcinka: 41 min.

Nastoletnia Maria Stuart sezon 1 Serial Cel uświęca środki
Odcinek 20

Cel uświęca środki

Werbując najemnika do pomocy, Maria (Adelaide Kane) zdaje sobie sprawę z poświęcenia, jakie jest gotowa ponieść, aby ratować swój kraj.

Długość odcinka: 40 min.

Nastoletnia Maria Stuart sezon 1 Serial Żołnierzyk
Odcinek 19

Żołnierzyk

Książę de Guise (Gil Darnell), wujek Marii przybywa do Francji z tragiczną wiadomością o jej matce. Maria (Adelaide Kane) wraz z Franciszkiem (Toby Regbo) rozumieją, że stoją przed wyborem — ratować swoje kraje czy swoje małżeństwo.

Długość odcinka: 39 min.

Nastoletnia Maria Stuart sezon 1 Serial Bez wyjścia
Odcinek 18

Bez wyjścia

Brat Marii, Jakub (Joe Doyle) przybywa do Francji i przekonuje ją do powrotu do Szkocji. Franciszek (Toby Regbo) nabiera podejrzeń i odkrywa spisek, który zniszczyłby Marię (Adelaide Kane). Cała sytuacja staje się przyczyną poróżnienia pomiędzy nimi.

Długość odcinka: 41 min.

Nastoletnia Maria Stuart sezon 1 Serial Panowie feudalni
Odcinek 17

Panowie feudalni

Maria (Adelaide Kane) dowiaduje się o tajnej klauzuli w jej umowie małżeńskiej, którą sporządziła jej matka Maria de Guise (Amy Brenneman) i królowa Katarzyna (Megan Follows). Wspólnie z Franciszkiem podejmują niebezpieczny plan, aby zwrócić Szkocję przeciwko Marii de Guise, dzięki (...)

Długość odcinka: 40 min.

Nastoletnia Maria Stuart sezon 1 Serial Potwory
Odcinek 16

Potwory

Franciszek (Toby Regbo) niechętnie zgadza się pomóc Bashowi (Torrance Coombs) zdemaskować postrach z lasu, przez co popada w śmiertelne niebezpieczeństwo i tylko Bash może mu pomóc.

Długość odcinka: 40 min.

Nastoletnia Maria Stuart sezon 1 Serial Pomrok
Odcinek 15

Pomrok

Cały zamek żyje oczekiwaniem na przyjęcie „Pierwsze światła”, podczas którego damy dworu spotykają swoich potencjalnych zalotników.Ku wielkiemu rozczarowaniu Marii (Adelaide Kane), Lola (Anna Popplewell) nie ma ochoty brać udziału w tym tradycyjnym wydarzeniu.

Długość odcinka: 40 min.

Nastoletnia Maria Stuart sezon 1 Serial Pranie brudów
Odcinek 14

Pranie brudów

Po powrocie z miesiąca miodowego Maria (Adelaide Kane) zauważa podejrzane zachowanie Loli (Anna Popplewell); odkrywa kłamstwo, które wszystko odmieni.Bash (Torrance Coombs) spotyka zagubioną i przerażoną Oliwię (Yael Grobglas), której udało się uciec przed postrachem z lasu. To sprawia, (...)

Długość odcinka: 39 min.

Nastoletnia Maria Stuart sezon 1 Serial Spełnienie
Odcinek 13

Spełnienie

W miarę jak zbliżają się zaaranżowane zaślubiny, Maria (Adelaide Kane) bije się z wyborem — podążać za głosem serca, wybierając Basha (Torrance Coombs) czy kierować się dobrem swojego narodu, poślubiając Franciszka (Toby Regbo). Tymczasem Franciszek wraca na zamek w towarzystwie (...)

Długość odcinka: 40 min.

Nastoletnia Maria Stuart sezon 1 Serial Królewska krew
Odcinek 12

Królewska krew

Kiedy Clarissa (Katie Boland) porywa najmłodsze dzieci króla Henryka (Alan Van Sprang) i królowej Katarzyny (Megan Follows), Maria (Adelaide Kane) i Bash (Torrance Coombs) wspólnie podejmują wysiłki, by je znaleźć. Jednak poszukiwania przynoszą tragiczne skutki.

Długość odcinka: 40 min.

Nastoletnia Maria Stuart sezon 1 Serial Dochodzenie
Odcinek 11

Dochodzenie

Katarzyna (Megan Follows), oskarżona przez króla Henryka (Alan Van Sprang) o zdradę i cudzołóstwo, decyduje się ratować swoje życie, ujawniając ciemną przeszłość Basha (Torrance Coombs).

Długość odcinka: 41 min.

Nastoletnia Maria Stuart sezon 1 Serial Ofiara
Odcinek 10

Ofiara

Po nieudanym zamachu na życie Basha (Torrance Coombs), na królową Katarzynę (Megan Follows) pada podejrzenie o jego zorganizowanie.

Długość odcinka: 40 min.

Nastoletnia Maria Stuart sezon 1 Serial Ku chwale króla i kraju
Odcinek 9

Ku chwale króla i kraju

Kiedy Maria (Adelaide Kane) i Bash (Torrance Coombs) zostają złapani i zmuszeni do powrotu na zamek, królowa Katarzyna (Megan Follows) już na nich czeka, jeszcze bardziej zdeterminowana, by rozdzielić Marię i Franciszka.

Długość odcinka: 40 min.

Nastoletnia Maria Stuart sezon 1 Serial Wyrok losu
Odcinek 8

Wyrok losu

Nostradamus (Rossif Sutherland) opowiada Marii (Adelaide Kane) swoją przepowiednię, zgodnie z którą ktoś wkrótce umrze. To skłania Marię do podjęcia decyzji, która na zawsze zmieni jej związek z Franciszkiem (Toby Regbo).

Długość odcinka: 41 min.

Nastoletnia Maria Stuart sezon 1 Serial Pozostawieni sami sobie
Odcinek 7

Pozostawieni sami sobie

Maria (Adelaide Kane) i Franciszek (Toby Regbo) nie mają innego wyboru niż polegać na sobie, kiedy mieszkańcy zamku zostają wzięci do niewoli. Katarzyna (Megan Follows), próbując ratować zakładników, zaskakuje wszystkich swoją niespodziewaną propozycją.

Długość odcinka: 40 min.

Nastoletnia Maria Stuart sezon 1 Serial Wybranka
Odcinek 6

Wybranka

Próba zastraszenia Marii (Adelaide Kane) zmusza królową Katarzynę (Megan Follows) do podjęcia drastycznych środków w celu złapania winnych.Franciszek, świadomy rozwijającego się uczucia pomiędzy Bashem i Marią, szuka pocieszenia w ramionach Oliwii (Yael Grobglas).

Długość odcinka: 39 min.

Nastoletnia Maria Stuart sezon 1 Serial Powiew zimna
Odcinek 5

Powiew zimna

Była kochanka Franciszka (Toby Regbo), Oliwia (Yael Grobglas), wraca na zamek, a wraz z nią pojawia się zagrożenie z lasu.Tymczasem Maria (Adelaide Kane) szuka pocieszenia w objęciach Basha (Torrance Coombs).

Długość odcinka: 40 min.

Nastoletnia Maria Stuart sezon 1 Serial Serca i umysły
Odcinek 4

Serca i umysły

Maria (Adelaide Kane) staje przed wyborem, czy skłamać, skazując w ten sposób człowieka na śmierć, by skłonić króla Henryka (Alan Van Sprang) do unieważnienia jej zaręczyn z księciem Franciszkiem (Toby Regbo).

Długość odcinka: 39 min.

Nastoletnia Maria Stuart sezon 1 Serial Pocałunek
Odcinek 3

Pocałunek

Gdy armie angielskie zagrażają szkockim granicom, Maria (Adelaide Kane) zwraca się z prośbą o pomoc do króla Henryka (Alan Van Sprang), który odmawia.Tymczasem Tomasz, syn króla Portugalii (Manolo Cardona) prosi Marię o rękę, obiecując, że jeśli porzuci Franciszka i wyjdzie za niego (...)

Długość odcinka: 41 min.

Nastoletnia Maria Stuart sezon 1 Serial Węże w ogrodzie
Odcinek 2

Węże w ogrodzie

Gdy Maria (Adelaide Kane) dowiaduje się od wysłannika angielskiego dworu Simona (Luke Roberts), że Anglicy są świadomi, jak kruche jest jej narzeczeństwo z Franciszkiem (Toby Regbo), wraz z księciem Francji urządzają pokaz czułości, aby ochronić swój sojusz.

Długość odcinka: 40 min.

Nastoletnia Maria Stuart sezon 1 Serial Pilot
Odcinek 1

Pilot

Po dzieciństwie spędzonym w bezpiecznym ukryciu za klasztornymi murami, nastoletnia Maria Stuart (Adelaide Kane) przyjeżdża do Francji w celu zawarcia strategicznego sojuszu dla Szkocji i sfinalizowania zaaranżowanych zaręczyn z przystojnym synem króla Francji, księciem Franciszkiem (Tony (...)

Długość odcinka: 41 min.