Mars

Mars Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Wiedza
Rok produkcji:
2016
Kraj produkcji:
USA
Długość:
4 godz. 42 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Mars

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Mars Program odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

Rok 2037: Tragedia, która dotyka kolonię, sprawia, że załoga wysłana na Czerwoną Planetę i ziemska część ekipy biorącej udział w misji zaczyna kwestionować jej sens. Mieszkańcy bazy Olympus Town zbierają siły, aby kontynuować eksplorację Marsa, tymczasem centrum kontroli na Ziemi (...)

Długość odcinka: 47 min.

Mars Program odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

Rok 2037: Trwająca wiele miesięcy burza piaskowa poważnie uszkadza infrastrukturę kolonii Olympus Town. Ma też fatalny wpływ na samopoczucie jej mieszkańców. Uwięziona w bazie załoga coraz trudniej znosi presję psychiczną związaną z życiem na Marsie. Czasy współczesne: Aby (...)

Długość odcinka: 47 min.

Mars Program odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

Rok 2037: Od dnia, w którym załoga statku Daedalus wylądowała na Marsie i założyła pierwszą kolonię, minęły cztery lata. Na Czerwonej Planecie pojawia się nowa ekipa, która ma pomóc pionierom w rozbudowie osady i poszukiwaniach obcych form życia. Szalejąca na Marsie burza piaskowa (...)

Długość odcinka: 47 min.

Mars Program odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

Rok 2033: Misja statku kosmicznego Daedalus jest zagrożona. Załoga nie może znaleźć odpowiedniego miejsca na założenie osady – takiego, które zapewniłoby jej członkom długotrwałą ochronę przed promieniowaniem. Jeśli to się nie uda, misja może zostać przedwcześnie zakończona. (...)

Długość odcinka: 47 min.

Mars Program odc. 2
Odcinek 2

odc. 2

Rok 2033: Załoga statku kosmicznego Daedalus przemierza nieprzyjazną ludziom Czerwoną Planetę, aby dotrzeć do prowizorycznej bazy. Wyścig z czasem rozpoczyna się na dobre, gdy dowódca statku przyznaje, że został ranny podczas lądowania. Czasy współczesne: Astronauta NASA, Scott Kelly, (...)

Długość odcinka: 47 min.

Mars Program odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

Rok 2033: Pierwsza załogowa wyprawa na Marsa wchodzi w atmosferę Czerwonej Planety. Podróżujący statkiem Daedalus astronauci przeżywają chwile grozy, kiedy układ niezbędny do bezpiecznego lądowania ulega awarii. Dowódca misji ryzykuje życie, by we współpracy z centrum kontroli lotów (...)

Długość odcinka: 47 min.