Mars

Mars Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Wiedza
Rok produkcji:
2016
Kraj produkcji:
USA
Długość:
4 godz. 42 min.
Mars Program odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

Rok 2037: Tragedia, która dotyka kolonię, sprawia, że załoga wysłana na Czerwoną Planetę i ziemska część ekipy biorącej udział w misji zaczyna kwestionować jej sens. Mieszkańcy bazy Olympus Town zbierają siły, aby kontynuować eksplorację Marsa, tymczasem centrum kontroli na Ziemi (...)

Długość odcinka: 47 min.

Mars Program odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

Rok 2037: Trwająca wiele miesięcy burza piaskowa poważnie uszkadza infrastrukturę kolonii Olympus Town. Ma też fatalny wpływ na samopoczucie jej mieszkańców. Uwięziona w bazie załoga coraz trudniej znosi presję psychiczną związaną z życiem na Marsie. Czasy współczesne: Aby (...)

Długość odcinka: 47 min.

Mars Program odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

Rok 2037: Od dnia, w którym załoga statku Daedalus wylądowała na Marsie i założyła pierwszą kolonię, minęły cztery lata. Na Czerwonej Planecie pojawia się nowa ekipa, która ma pomóc pionierom w rozbudowie osady i poszukiwaniach obcych form życia. Szalejąca na Marsie burza piaskowa (...)

Długość odcinka: 47 min.

Mars Program odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

Rok 2033: Misja statku kosmicznego Daedalus jest zagrożona. Załoga nie może znaleźć odpowiedniego miejsca na założenie osady – takiego, które zapewniłoby jej członkom długotrwałą ochronę przed promieniowaniem. Jeśli to się nie uda, misja może zostać przedwcześnie zakończona. (...)

Długość odcinka: 47 min.

Mars Program odc. 2
Odcinek 2

odc. 2

Rok 2033: Załoga statku kosmicznego Daedalus przemierza nieprzyjazną ludziom Czerwoną Planetę, aby dotrzeć do prowizorycznej bazy. Wyścig z czasem rozpoczyna się na dobre, gdy dowódca statku przyznaje, że został ranny podczas lądowania. Czasy współczesne: Astronauta NASA, Scott Kelly, (...)

Długość odcinka: 47 min.

Mars Program odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

Rok 2033: Pierwsza załogowa wyprawa na Marsa wchodzi w atmosferę Czerwonej Planety. Podróżujący statkiem Daedalus astronauci przeżywają chwile grozy, kiedy układ niezbędny do bezpiecznego lądowania ulega awarii. Dowódca misji ryzykuje życie, by we współpracy z centrum kontroli lotów (...)

Długość odcinka: 47 min.