Marina odcinki 51-100

Marina odcinki 51-100 Serial
Kategoria:
Serial
Gatunek:
Melodramat, Romans
Kategoria wiekowa:
od lat 12
Rok produkcji:
2006
Kraj produkcji:
Meksyk, USA
Długość:
37 godz. 30 min.

  • Aylin Mujica
  • Humberto Zurita
  • Manolo Cardona

  • Sandra Echeverria

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Marina odcinki 51-100

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Marina odcinki 51-100 Serial Odcinek 100
Odcinek 100

Odcinek 100

Dr Valverde zainteresowany przyczynami zgonu Patty szukał informacji na ten temat. Nie znalazł jej na liście obywateli Meksyku zmarłych zagranicą. Stąd pojawiły się wątpliwości, czy Patty rzeczywiście zmarła. Marina uważa, że Rosalba jest zdolna ich tak okrutnie oszukać, żeby (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Odcinek 99
Odcinek 99

Odcinek 99

Marina oznajmia Ricardo, że w piątek wychodzi za Federika. Ricardo jest zdruzgotany. Federico odwiedza Lupe. Lupe martwi się o Chuya, którego policja podejrzewa o zamordowanie Laury. Wszyscy się spodziewają, że w każdej chwili zostanie aresztowany. Marina dostaje wezwanie na policję. (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Odcinek 98
Odcinek 98

Odcinek 98

Weronika proponuje Federikowi powrót do pracy u niej. On nie chce się zgodzić. Jednak po rozmowie z Mariną, zgadza się na to. Policja ma nagranie rozmowy, kiedy Marina grozi Weronice. Coraz bardziej podejrzewają Marinę o zabicie Laury. Ricardo chce zatrudnić adwokata, który miałby (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Odcinek 97
Odcinek 97

Odcinek 97

Policja podejrzewa Chuya o zabicie Laury. Lucia usiłuje go bronić. Podejrzewa Marinę, która miała wiele żalu do Weroniki. Ricardo jest bardzo zadowolony, bo Chuy nazwał go ojcem. Wygląda na to, że ich stosunki zaczynają się układać. Niepokoi się jedynie tym, że Weronika mogłaby (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Odcinek 96
Odcinek 96

Odcinek 96

Federico spotyka się z Ricardem. Proponuje, by wspólnie pomogli Chuyowi. Wyjawia mu, że Veronica ma dowód przeciwko chłopcu. Ricardo mówi Chuyowi, że wierzy w jego niewinność. W trakcie rozmowy wchodzi Marina. Każe synowi wybierać: albo ona albo Ricardo. Komisarz Bresanutti ma coraz (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Odcinek 95
Odcinek 95

Odcinek 95

Veronica twierdzi, że to Chuy zabił Laurę. Lucia podejrzewa jednak o zbrodnię przyrodnią siostrę. Ricardo obiecuje Lupe że zrobi wszystko co w jego mocy, by uchronić syna przed pójściem do więzienia. Chuy jest w szkole wyśmiewany z powodu artykułu zamieszczonego w prasie. Veronica (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Odcinek 94
Odcinek 94

Odcinek 94

Ricardo zastaje Laurę w domu Veroniki. Veronica usiłuje przekonać Ricarda, że to Laura go skrzywdziła, opowiadając nieprawdę o Marinie. Laura się broni. Opowiada o kradzieży habitu, przypomina wszystkie kłamstwa Veroniki. Ricardo nagle wszystko rozumie. Veronica się przyznaje, że (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Odcinek 93
Odcinek 93

Odcinek 93

Ksiądz odwiedził Federika, namawiając go do rezygnacji z adoptowania Chuya. Chela publicznie dała nauczkę Clorindzie. Clorinda przyznała się do zapłacenia za pobicie Lupe. Chela przyprowadziła Clorindę do domu Lupe. Clorinda się przyznała, że zrobiła to na polecenie Veroniki Saldivar. (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Odcinek 92
Odcinek 92

Odcinek 92

Marina, Alberta i Ricardo czekają na Guillerma, który przysłał tajemniczy telegram, w którym zapowiada, że wraca do Acapulco. Laura, mimo iż złożyła śluby, nie może zapomnieć o Ricardzie. Ma wyrzuty sumienia. Ricardo zostaje na noc z Weroniką. Federico zostaje na kolacji z Mariną. (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Odcinek 91
Odcinek 91

Odcinek 91

Marina bardzo niepokoi się Chuya. Okazuje się, że na szczęście nie doszło do większej tragedii. Kula tylko drasnęła ramię Chuya. Ricardo bardzo go przeprasza. Marina jest na niego wściekła, bo uważa, że Chuy mógł zginąć. Chuy wie, że to był tylko wypadek, ale postanawia wrócić (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Odcinek 90
Odcinek 90

Odcinek 90

Chuya denerwuje namolność Silvii. Dziewczyna nie daje jednak za wygraną. Laura przyjmuje śluby zakonne. Federico obawia się, że Chuy nie będzie chciał wyjechać bez matki. Alberta namawia Marinę, by się pogodziła z byłym mężem. Latas idzie do więzienia. Dowiaduje się od Julia, że (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Odcinek 89
Odcinek 89

Odcinek 89

Clorinda szantażuje Veronikę i żąda pieniędzy w zamian za milczenie. Marina cieszy się, że Chuy uznał ją za swoją matkę. Alberta ma pretensje do Mariny, że nastawia syna przeciwko ojcu. Veronica cieszy się, że Laura wstępuje do zakonu. Ricardo nareszcie będzie tylko jej! Ricardo (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Marina
Odcinek 88

Marina

Chuy jest przekonany, że rodzona matka porzuciła go na śmietniku, na którym odnalazła go Lupe. Od dawna więc jej nienawidzi. Teraz się dowiaduje, że to Marina jest jego matką. Nie chce jej więcej widzieć. Marina okłamuje go, mówiąc, że Ricardo nie jest jego ojcem. Chuy ma pretensje (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Marina
Odcinek 87

Marina

Lupe oddaje pieniądze Veronice, ponieważ Chuy nie chce ich przyjąć. Marina pożycza Chuyowi samochód wuja Guillerma. Pyta tylko, czy umie prowadzić. Pastora ją ostrzega, że postępuje nierozsądnie, ale Marina nie potrafi synowi niczego odmówić. Lupe z księdzem szuka Chuya w szkole, ale (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Marina
Odcinek 86

Marina

Ricardo w ostatniej chwili powstrzymuje się przed wyjawieniem Chuyowi prawdy o tym kim są jego rodzice. Lupe namawia Chuya, żeby wrócił do szkoły, bo to na pewno odwróci jego myśli od Patty. Także Marina i Federico przeżywają śmierć Patty. Nie wiedzą, że Patty żyje i jest smutna, bo (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Odcinek 85
Odcinek 85

Odcinek 85

Malownicze Acapulco. Tu piękna młoda dziewczyna o imieniu Marina próbuje udowodnić sobie i światu, że kobieta może być samodzielna. Marina, która mieszka tylko z matką, utrzymuje się prowadząc turystyczną łódkę. Matka Mariny umiera nagle. Po jej śmierci dziewczyna musi (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Odcinek 84
Odcinek 84

Odcinek 84

Rodzina Alarconów jest załamana wiadomością o śmierci Patty. Guillermo ma pretensje do Rosalby. Kobieta prosi go, by nie wyjawiał prawdy, dopóki stan dziewczynki się nie poprawi. Federico przychodzi z hiobową wieścią do Chuya. Chłopak nie potrafi uwierzyć w śmierć swojej ukochanej. (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Odcinek 83
Odcinek 83

Odcinek 83

Lupe zostaje wypisana ze szpitala. Tymczasem Chuy chce wyjechać do Stanów Zjednoczonych, by być blisko Patty. Veronica proponuje Ricardowi ślub, by mogli zaadoptować Chuya. Rosalba nie chce informować Mariny o polepszającym się stanie córki. Postanawia kategorycznie odsunąć ją i (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Odcinek 82
Odcinek 82

Odcinek 82

Chuy wymyślił, że pojedzie do Stanów i odnajdzie Patty. Prosi Federica o pieniądze, ale ten odmawia. Zwraca się więc do Latasa, ale ten również odmawia i przekonuje go, aby zrezygnował z tego pomysłu i zaopiekował się matką leżącą w szpitalu. Chuy postanawia poprosić o pomoc (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Odcinek 81
Odcinek 81

Odcinek 81

Marina boi się powiedzieć Chuyowi, że jest jego matką. Obawia się, że on ją znienawidzi i nie będzie rozumiał, dlaczego wychowywała go Lupe. Ricardo jest przekonany, że Chuy powinien poznać prawdę i w końcu się dowiedzieć, że s a jego rodzicami. Marina się na to nie zgadza. Patty (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Odcinek 80
Odcinek 80

Odcinek 80

Chuy z niecierpliwością czeka na wynik badań Lupe. Marina też się bardzo tym niepokoi. Okazuje się jednak, że poza złamaną ręką i siniakami Lupe nic się nie stało. Wszyscy zastanawiają się kto mógł ją pobić i splądrować jej dom. Ricardo przybywa do szpitala i interesuje się (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Odcinek 79
Odcinek 79

Odcinek 79

Silvia nadal uwodzi Chuya. Tłumaczy mu, że Patty umrze, a ona nadal będzie na niego czekać. Lucia czuje się skrępowana nadal mieszkając u Federika. Chce się wyprowadzić do swojego dawnego domu i znaleźć pracę. Ricardo oskarża Federika i Laurę o kradzież dokumentu potwierdzającego, (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Odcinek 78
Odcinek 78

Odcinek 78

Wszyscy są zdziwieni decyzją Mariny. Ricardo postanawia się rozmówić z Laurą. Zaskoczona zakonnica jest przerażona jego wybuchem złości. Uświadamia sobie, że Lucia nie myliła się co do Veroniki. Chuy jest załamany pogarszającym się stanem Patty. Veronika postanawia się pozbyć (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Odcinek 77
Odcinek 77

Odcinek 77

Rosario szantażuje Marinę. Jeśli nie podpisze zgody na wyjazd Patty, powie Chuyowi, że Marina specjalnie go porzuciła na śmietniku. Kobieta nie daje się zastraszyć. Chuy zaczyna pracę u ojca chrzestnego. Julio wykorzystuje zamieszanie w sklepie i kradnie klucze. Veronika w przebraniu (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Odcinek 76
Odcinek 76

Odcinek 76

Lupe zdumiewa widok Ricarda w drzwiach, a jeszcze bardziej jest zdumiona, gdy słyszy, że przyjechał zobaczyć się z synem. Nie zastał Chuya. Zostawia więc mu list, w którym prosi, aby chłopiec znowu zaczął chodzić do szkoły. Oświadcza Lupe, że zamierza oficjalnie uznać chłopca i (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Odcinek 75
Odcinek 75

Odcinek 75

Służąca Leandra przyznaje się Veronice, że oddała Lucii i Federikowi akt urodzenia Chuya. Veronica dostaje ataku szału. Każe się Leandrze wynosić. Później zmienia zdanie i pozwala jej zostać. Federico oddaje dokument Ricardowi, który wreszcie ma niepodważalny dowód, że jest ojcem (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Odcinek 74
Odcinek 74

Odcinek 74

Guillermo przekonuje Rosalbę, że awantury to nie jest najlepsza metoda dogadania się z Mariną. Prosi ją, żeby spokojnie porozmawiała z Mariną i Ricardem. Rosalba rozmawia z Ricardem, ale nie udaje jej się go przekonać. Lupe przyprowadza Clorindę do Patty. Cloronda odprawia swoje czary i (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Odcinek 73
Odcinek 73

Odcinek 73

Lucia postanawia iść z Federikiem do mieszkania Weroniki, żeby znaleźć dokument potwierdzający, że Chuy jest synem Mariny i Ricarda. Muszą tylko poczekać na sprzyjającą okazję. Patty ma kryzys i w przerażeniu krzyczy, że chce umrzeć. Marina usiłuje ją uspokoić. Lupe odwiedza (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Odcinek 72
Odcinek 72

Odcinek 72

Patty mówi Rosalbie, że nie chce opuszczać rodziców. Zrozpaczona kobieta mówi jej, że Marina i Ricardo rozwiedli się. Guillermo pyta Rosalbę kim jest ojciec Patty. Marina w poszukiwaniu Chuya przychodzi do domu Lupe. Zastaje tam Ricarda. Między małżonkami dochodzi do kłótni. Do (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Odcinek 71
Odcinek 71

Odcinek 71

Stan Patty nie poprawia się. Dziewczyna pyta Chuya, czy chciałby, aby jego mama była taka jak pani Marina. Chłopak odpowiada, że nie cierpi swojej prawdziwej matki. Ricardo odwiedza Veronikę. Ta prosi go, by się z nią natychmiast ożenił. Prawnik mówi Ricardowi, że musi powstrzymać (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Odcinek 70
Odcinek 70

Odcinek 70

Guillermo wciąż przekonuje rodzinę, że powinna pozwolić Rosalbie wywieźć Patty zagranicę. Nikt nie chce go słuchać. Chuy wraca wieczorem do kliniki tak, jak obiecał Patty. Ricardo nie chce go do niej wpuścić. Rano w rezydencji zjawia się adwokat Ricarda. Powiadamia Marinę, że (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Odcinek 69
Odcinek 69

Odcinek 69

Lupe na próżno przekonywała Ricarda, że Chuy jest jego synem. Ricardo był przekonany o jej kłamstwie. Patty w ciężkim stanie trafiła do kliniki. Wiadomo już na pewno, że jest umierająca. Trzeba było podać jej krew. Zgłosiła się cała rodzina. Guillermo w imieniu Rosalby przekonuje (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Odcinek 68
Odcinek 68

Odcinek 68

Alberta podsłuchała jak Lupe wyznaje Marinie, że skłamała mówiąc jej, że Chuy ją kocha. Zrobiła to, bo bała się stracić syna. Bała się, że Marina, jako biologiczna matka Chuya odbierze jej syna. Po wyjściu Lupe, Alberta przeprasza Marinę i od tej chwili staje się jej (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Odcinek 67
Odcinek 67

Odcinek 67

W szkole dochodzi do bójki Bruna z Chuyem. Ricardo nie próbuje dowiedzieć się, kto zawinił, tylko od razu wyrzuca Chuya ze szkoły. Po interwencji Mairy i Silvi, dyrektorka informuje Ricarda, że nie miał prawa wyrzucać ucznia i ona wyraża zgodę, żeby Chuy nadal uczęszczał na zajęcia. (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Odcinek 66
Odcinek 66

Odcinek 66

Patty obchodzi siedemnaste urodziny. Jej koleżanka, Silvia, uprzykrza jej ten dzień. Rosalba próbuje przekonać Guillerma, że leczenie Patty za granicą to dla niej jedyny ratunek. Silvia przynosi Chuyowi prezent. Veronika przebrana za Laurę przychodzi do Lupe. Wmawia jej, że Chuya znów (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Odcinek 65
Odcinek 65

Odcinek 65

Marina mówi Federicowi, że ktoś powiedział Patty, że umiera. Federico podejrzewa, że to sprawka Veroniki. Chuy odwiedza chorą Patty. Przynosi jej medalik. Do szkoły przychodzi komisarz. Szuka Chuya. Ricardo udaje, że nie wie, gdzie jest chłopak. Federico wyznaje Marinie, że ją kocha. (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Odcinek 64
Odcinek 64

Odcinek 64

Alberta natychmiast chce wyrzucić Chuya z domu. Zaskakuje ją, że przyszedł do Patty. Nadal jest przekonana, że jest kochankiem Mariny, tylko teraz chce zamienić matkę na córkę. Wzywa syna na pomoc. Nie słucha prośby Mariny, aby nic nie mówiła Ricardowi o wizycie Chuya. Do domu Ricarda (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Odcinek 63
Odcinek 63

Odcinek 63

Alberta wywołuje kłótnię z Mariną. Ricardo interweniuje. Prosi, aby nie prowokowała Mariny ze względu na Patty, która jest umierająca. Alberta mimo próśb syna i lekarza o zachowanie spokoju nie potrafi zapanować nad sobą i daje wyraz swojej nienawiści do synowej. Oskarża ją o (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Odcinek 62
Odcinek 62

Odcinek 62

Laura i matka przełożona bardzo się przejęły stanem Lucii, ale nie wiedzą, że jest on spowodowany działaniem środków odurzających podawanych przez Weronikę. Patty chce zorganizować przyjęcie urodzinowe, ale Alberta się na to nie zgadza, wymawiając się licznymi problemami, jakie (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Odcinek 61
Odcinek 61

Odcinek 61

Ricardo nie może uwierzyć, że Chuy przysyła listy miłosne do Mariny. Alberta nie ma co do tego wątpliwości i usiłuje przekonać syna, by rzucił Marinę. Patty nie wierzy, by Chuy napisał list miłosny do Mariny, ale zaczyna wątpić czy Chuy naprawdę jest synem Mariny. Marina postanawia (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Odcinek 60
Odcinek 60

Odcinek 60

Julio nie chce przyjąć czeku. Marina traci cierpliwość. Wywiązuje się strzelanina, w trakcie której zostaje ranna Matilde. Julio ucieka. Veronika upija Ricarda i namawia go do zdrady. Kiedy ten zasypia, dzwoni do domu Alarconów i komunikuje, że mąż Mariny zostaje u niej na noc. Chela (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Odcinek 59
Odcinek 59

Odcinek 59

Veronika zaprzyjaźnia się z Mariną. Chuy ma pretensje do Fernanda i Lupe - nie powiedzieli mu, że w liceum wykłada Ricardo. Rosalba wdziera się do domu Alarconów i chce wejść do Patty. Zamierza powiedzieć córce prawdę odnośnie jej choroby i wyjechać z nią na operację za granicę. (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Odcinek 58
Odcinek 58

Odcinek 58

Rosalba przychodzi do rezydencji Alarconów. Alberta usiłuje ją wypędzić, ale Rosalba jej przypomina, że ma prawo widzieć się z córką. Oznajmia, iż zamierza zabrać ją zagranicę. Na te słowa zjawia się Marina. Oświadcza Rosalbie, że jest opiekunem prawnym Patty i nigdy się nie (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Odcinek 57
Odcinek 57

Odcinek 57

Lucia odwiedza Marinę i Ricarda. Podczas ich rozmowy przychodzi Federico. Lucia nie chce im pokazać dokumentu, chociaż obiecywała, że to zrobi. Federico obiecuje, że odwiezie Lucię i właściwie jej szukał. Ricardo namawia ich, żeby zostali. Jest ciekawy dokumentu, ale Lucia się wymawia (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Odcinek 56
Odcinek 56

Odcinek 56

Weronika przeprowadza się do nowego mieszkania i zmusza Lucię by jej towarzyszyła. Ricardo coraz częściej się upija. Pewnego dnia, kompletnie pijany usiłuje zmusić Marinę by poszła z nim do łóżka. Na szczęście interweniuje Guillermo. Ricardo bardzo żałuje tego, co zrobił i (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Odcinek 55
Odcinek 55

Odcinek 55

Marina bardzo się przejmuje chorobą Patty. Wraz z Ricardem ukrywają jej chorobę. Wmawiają jej, że cierpi na anemię. Julio mówi Lupe, że wie, iż Chuy nie jest jej synem. Chwilowo nie zamierza nic zrobić z tą informacją. Julio nadal szantażuje Marinę. Ricardo stara się o pracę (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Odcinek 54
Odcinek 54

Odcinek 54

Ricardo szuka świadectwa urodzin Chuya. Znajduje tylko resztki po wyrwanej kartce. Dowiaduje się, że wcześniej była w szpitalu Marina. Podejrzewa, że żona specjalnie wyrwała kartkę, by ukryć fakt, że dziecko zmarło. Veronika usypia Lucię. Przekonuje Laurę, że Lucię należy (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Odcinek 53
Odcinek 53

Odcinek 53

Pijany Ricardo przychodzi do dzielnicy, w której mieszka Chuy. Wymachuje bronią. Później przychodzi do Veroniki i bierze ją za Laurę. W domu Alarconów dochodzi do spięcia między Albertą a Pastorą i Mariną. Patty tak się przejmuje kłótnią, że mdleje. Lekarz nakazuje badanie krwi. (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Odcinek 52
Odcinek 52

Odcinek 52

Alberta na wiadomość o bankructwie wpada w panikę. Boi się biedy. Ma pretensję do synów, że dużo wcześniej znali sytuację firmy, a o niczym matce nie powiedzieli. Marina wraca z dzielnicy biedy uszczęśliwiona, bo zdobyła informację, że jej syn jest w Acapulco i nie wyjechał do Vera (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 51-100 Serial Odcinek 51
Odcinek 51

Odcinek 51

Federico dzwoni do Mariny i zawiadamia ją, że jest u niego w domu pijany Ricardo. Federico liczy, że Ricardo straci szacunek żony i później on będzie mógł zająć jego miejsce przy boku Mariny. Odwiedza go Veronica. Przyznaje się, że przebrała się w habit Laury i podając za nią, (...)

Długość odcinka: 45 min.