Marina odcinki 1-50

Marina odcinki 1-50 Serial
Kategoria:
Serial
Gatunek:
Melodramat, Romans
Kategoria wiekowa:
od lat 12
Rok produkcji:
2006
Kraj produkcji:
Meksyk, USA
Długość:
37 godz. 30 min.

  • Aylin Mujica
  • Humberto Zurita
  • Manolo Cardona

  • Sandra Echeverria

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Marina odcinki 1-50

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 50
Odcinek 50

Odcinek 50

Chela ma wyrzuty sumienia, że okłamała Marinę. Zdaje sobie sprawę, że zniszczyła jej życie. Lupe ją pociesza. Clorinda, osiedlowa plotkarka, spotyka zapłakaną Marinę i oczywiście natychmiast wymyśla mrożącą krew w żyłach historię z udziałem Mariny i jej męża. Ta informacja (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 49
Odcinek 49

Odcinek 49

Lupe i Chuy wrócili do swojego dawnego mieszkania w biednej dzielnicy. Lupe chce ukryć Chuya przed Mariną, bo obawia się, że Marina odbierze jej chłopca. Marina mówi Ricardowi, że Chuy nie jest jej kochankiem, a ich zaginionym synem. Ricardo jej nie wierzy. Tuercas przekazuje Patty i (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 48
Odcinek 48

Odcinek 48

Patty opowiada rodzinie o planie Julia i Sary. Sara, nieświadoma że Patty jednak wróciła do domu, dzwoni do Alarconów i żąda okupu. Marina postanawia zastawić pułapkę na parę przestępców i zaprasza ich po odbiór pieniędzy. Na miejscu Julio wyczuwa pułapkę i grozi bronią Marinie. (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 47
Odcinek 47

Odcinek 47

Patty jest zrozpaczona. Ma za złe rodzicom, że nie powiedzieli jej o adopcji. Błąkającą się dziewczynę spotyka Julio. Kiedy dowiaduje się, że to córka Alarconów zabiera ją do siebie. Marina mówi Lupe, że ze względu na złą sytuację rodzinną postanowiła wyjechać z Chuyem za (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 46
Odcinek 46

Odcinek 46

Chuy dostaje wysokiej gorączki. Lupe wzywa Marinę. Ricardo podsłuchuje ich rozmowę telefoniczną. Potwierdza ona jego podejrzenia, że Marina ma kochanka. Biegnie do wuja i Pastory. Żąda wyjaśnień, ale słowa obojga go nie uspokajają. Jest przekonany, że go oszukują i pomagają Marinie (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 45
Odcinek 45

Odcinek 45

Do Acapulco przyjeżdża Veronica. Jej przyjazd zaskakuje Federico. Okazuje się, że Veronica na polecenie wuja ma kontrolować, co się dzieje z pożyczką udzieloną przez niego spółce Alarcon. Federico domyśla się, że Veronica chce zatrzymać pieniądze dla siebie. Elias i Ricardo biorą (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 44
Odcinek 44

Odcinek 44

Alberta ma pretensje do Mariny, że ta zdradza jej syna i to z młodym chłopcem, któremu kupiła mieszkanie. Marina usiłuje zachować spokój, ale jest to trudne. W trakcie dyskusji Alberta nagle źle się poczuła. Ricardo podejrzewa, że złe samopoczucie jego mamy zostało spowodowane (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 43
Odcinek 43

Odcinek 43

Antonietta namawia Rosalbę, aby powiedziała Patty, że jest jej prawdziwą mamą. Rosalba nie chce tego zrobić. Federico obiecuje Ricardowi i Eliasowi, że postara się o pożyczkę na ratowanie spółki żeglugowej. Jedzie do don Joaquina, swojego dawnego pracodawcy, aby prosić go o (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 42
Odcinek 42

Odcinek 42

Patty prosi Marinę, by wyjawiła prawdę Chuyowi. Daniel wstydzi się powiedzieć Laurze, że jest jej mężem. Ferderico przyjeżdża do firmy Alarconów. Spotyka się z Rosalbą, swoją dawną dziewczyną. Joaquin oświadcza, że w testamencie umieści także Lucię. Veronica jest wściekła. (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 41
Odcinek 41

Odcinek 41

Ricardo otrzymuje anonim. Domyśla się, że wysłała go Sara. Sara podejrzewa, że Chuy jest zaginionym synem Mariny. Rosalba próbuje się zbliżyć do Patty. Laura zaprzyjaźnia się z Cristianem/Danielem. Przypomina jej zmarłego męża. Do Chuya przychodzi wezwanie z sądu. Lucia przyjeżdża (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 40
Odcinek 40

Odcinek 40

Patty przeżywa fakt, że zakochała się we własnym bracie. Czuje się brudna. Marina przekonuje córkę, że kiedyś pokocha Chuya jak brata. Patty uważa, że Chuy powinien znać prawdę o swoim pochodzeniu. Marina jest temu przeciwna. Tłumaczy, że najpierw chce dać mu wykształcenie i (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 39
Odcinek 39

Odcinek 39

Patty chciała przedstawić ojcu Chuya jako swojego narzeczonego i w ten sposób skompromitować matkę. Nie udało jej się to, bo Marina zdążyła namówić syna, aby wcześniej opuścił zabawę. Patty jest wściekła. Nie chce rozmawiać z matką. Ricardo nie potrafi zrozumieć, dlaczego Patty (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 38
Odcinek 38

Odcinek 38

Alberta nadal upiera się, że chce zobaczyć naszyjnik Mariny. Wie, że Marina go sprzedała, ale chce ją skompromitować. Marina wpada na pomysł, żeby powiedzieć Ricardowi, że zgubiła naszyjnik, gdy zamierzała go oddać do naprawy u jubilera. Ricardo zbytnio się tym nie przejmuje. Chuy (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 37
Odcinek 37

Odcinek 37

Alberta nastawia Patty przeciwko Marinie, wmawiając jej, że Marina zdradza Ricarda z Chuy'em. Patty proponuje Chuy'owi, żeby został jej narzeczonym. Robi wszystko, żeby Marina czekała na niego. Myśli, że Marina będzie zła, gdy nie spotka się z "kochankiem". Marina denerwuje się (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 36
Odcinek 36

Odcinek 36

Ricardo próbuje odwieść Laurę od wstąpienia do zakonu. Marina przejmuje się zachowaniem Patty. Córka mówi, że jej nienawidzi i że wie o jej kochanku. Mimo to Marina nie chce powiedzieć jej o Chuyu. Ricardo proponuje Marinie, by powiedzieć Patty, że została adoptowana. Guillermo (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 35
Odcinek 35

Odcinek 35

Patty zaprasza Chuya na imprezę. Ponieważ dziewczyna nie zwraca na niego uwagi, Chuy wychodzi. Tuercas odwiedza przyjaciela w nowym mieszkaniu. Patty prosi ojca, aby zorganizował podróż dla całej rodziny. Wszystko, by oddalić Marinę od Chuya. Marina się nie zgadza. Laura mówi Lucii, że (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 34
Odcinek 34

Odcinek 34

Laura dochodzi do wniosku, że powinna wstąpić do klasztoru. Marina zapewnia Chuya, że nie pójdzie do więzienia, ponieważ znalazła dla niego świetnego adwokata. Patty jest gotowa o wszystkim opowiedzieć ojcu. Alberta namawia ją, aby nie działała pochopnie. Wie, że muszą znaleźć (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 33
Odcinek 33

Odcinek 33

Ricardo obawia się, że jego nowa sekretarka, Rosalba, jest matką biologiczną Patty. Rozmawiali o dzieciach. Rosalba przyznała się, że przed szesnastoma laty zostawiła córkę w sierocińcu prowadzonym przez siostry zakonne. Ricardo martwi się, że Rosalba odbierze mu Patty. Marina (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 32
Odcinek 32

Odcinek 32

Alberta, wie, że Marina sprzedała naszyjnik, który dostała od Ricarda na piątą rocznicę ślubu. Podejrzewa, że pieniądze wydała na kochanka. Postanawia ujawnić oba te fakty. Udaje, że chce pożyczyć naszyjnik od Mariny. Lupe nadal jest w szpitalu, choć czuje się coraz lepiej. (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 31
Odcinek 31

Odcinek 31

Ricardo radzi się don Guillerma co zrobić w sprawie szantażu. Sara i jej narzeczony domagają się dużych pieniędzy. Jeśli ich nie dostaną, poinformują Patty o tym, że jest adoptowana. Guillermo proponuje, żeby Ricardo zapłacił, ale dopiero po tym, jak Sara podpisze mu dokument, w (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 30
Odcinek 30

Odcinek 30

Ponieważ Ricardo nie wycofuje zarzutów, Marina wynajmuje Chuyowi adwokata. Ricardo w końcu daje się przekonać i Chuy zostaje uwolniony. Marina postanawia nadrobić stracone lata i podarować snowi wszystko, czego tylko zapragnie. Na początek wynajmuje mu mieszkanie i kupuje nowe ubrania. Sara (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 29
Odcinek 29

Odcinek 29

Lupe denerwuje się nieobecnością Chuya. Boi się, że coś mu się stało. Julio spotyka się z Sarą. Jest pod wrażeniem ilości pieniędzy, jakie ma dziewczyna. Marina odwiedza Lupe w szpitalu i mówi jej, że zatrudniła Chuya u siebie. Lupe mówi jej, gdzie znalazła chłopca. Blanca (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 28
Odcinek 28

Odcinek 28

Lupę tęskni za Chuyem. Jest przekonana, że musiało mu się przytrafić coś złego, skoro do niej nie przychodzi. Marina prosi Patty o pomoc, aby przekonała Ricarda do wycofania oskarżenia. Marina tak żarliwie broni chłopca, że Ricardo zaczyna podejrzewać Marinę o zdradę i romans z (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 27
Odcinek 27

Odcinek 27

Do mieszkania Mariny i Ricardo włamuje sie młodzieniec - syn Mariny. Okazuje się, że zrobił to po to by ratować swoją matkę, która jest w stanie krytycznym w szpitalu. Marina, kiedy się o tym dowiaduje, postanawia pokrywać koszt leczenia pacjentki.

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 26
Odcinek 26

Odcinek 26

Marina przeżywa, że Ricardo i Patty nie szanują biednych ludzi. Ricardo kupuje brońm mimo że Marina jest przeciwna temu pomysłowi. Lupe jest zrozpaczona, że nie mają z czego żyć, postanawia żebrać. Nic nie mówi o tym Chuyowi, Idąc pod kościół wpada pod samochód. Jest ranna i musi (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 25
Odcinek 25

Odcinek 25

Minęło dziesięć lat. Patty i Chuy mają po 16 lat, ale ich życie wygląda zupełnie inaczej. Patty chodzi do szkoły i niczego jej nie brakuje. Chuy musiał rzucić szkołę, żeby zarabiać na życie. Sprzedaje na plaży losy na loterię, naszyjniki, okulary. Kolega Chuya namawia go, żeby (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 24
Odcinek 24

Odcinek 24

Ricardo nie odbiera telefonów od Sary. Laura przychodzi wesprzeć go moralnie. Daniel widzi ich razem i ze złości upija się. Następnego dnia wyzywa Ricarda, a ten zwalnia go z pracy. Sara grozi, że powie Patty, że jest adoptowana. Ricardo płaci jej, by ją uciszyć. Marina przebacza (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 23
Odcinek 23

Odcinek 23

Marina zwalnia Sarę. Dochodzi między nimi do bójki. Służąca idzie na skargę do Ricarda. Alberta dochodzi do siebie. Każe synowi rzucić kochankę. Marina widzi, jak Ricardo całuje się z Sarą. Laura obawia się, że Daniel może z zazdrości doprowadzić do scysji z Ricardem. Tuercas (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 22
Odcinek 22

Odcinek 22

Patty widzi, jak jej ojciec całuje się z Sarą. Nie rozumie tego i o wszystkim opowiada matce. Marina jest zdruzgotana. Próbuje dowiedzieć się od Ricarda prawdy, ale ten wszystkiemu zaprzecza. Matilde jest przekonana, że Patty to wymyśliła, ale namawia Marinę do konfrontacji z Ricardem. (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 21
Odcinek 21

Odcinek 21

Ricardo wybiera się na kolację z Sarą. Oszukuje Marinę, że jest to spotkanie w interesach. Marina domyśla się kłamstwa, upewnia się dzwoniąc do Eliasa. Do pokoju wchodzi Alberta, chcąc porozmawiać z synem. Zastaje Marinę we łzach. Dziewczyna skarży się, że Ricardo ją zdradza. (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 20
Odcinek 20

Odcinek 20

Laura marzy o dziecku. Niestety nie może zajść w ciążę. Prosi Daniela, żeby poszli do lekarza, ale jej mąż się na to nie zgadza. Jest zdenerwowany. Traci pracę. W rozpaczy wyjawia jej, że to on jest bezpłodny. Nie mówił jej tego, bo obawiał się, że Laura go opuści. Laura (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 19
Odcinek 19

Odcinek 19

Lupe przyznaje się Gertrudis, że swojego synka, Chuy'a znalazła na śmietniku. Gertrudis domyśla się, że Chuy jest dzieckiem Mariny. Chce jej to powiedzieć, niestety w drodze do niej wpada pod samochód. Wzywa do szpitala Marinę. Mówi jej, że wie gdzie przebywa jej dziecko. Niestety, (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 18
Odcinek 18

Odcinek 18

Ricardo adoptuje nowonarodzoną dziewczynkę. Chelo i Lupe organizują chrzciny Chuya. Marina wraca do domu. Ma pretensje do Ricarda, że zamiast szukać ich syna zaadoptował inne dziecko. Bezdomna i głodna Gertrudis spotyka Lupe. Kobieta proponuje jej tymczasowe mieszkanie. Opowiada (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 17
Odcinek 17

Odcinek 17

Ricardo dowiaduje się, że Marina jest w zakładzie psychiatrycznym. Lekarz zajmujący się nią, mówi jej, że wpadła w depresję prawdopodobnie na skutek śmierci dziecka. Dziewczyna nie chce się z tym pogodzić i twierdzi, że jej syn został porwany. Tymczasem Chela i Lupe nadają (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 16
Odcinek 16

Odcinek 16

Rodzina nadal nic nie wie o losach Mariny. Podejrzewa, że zaczęła rodzić. Mimo obaw lekarza o los dziecka Marina zostaje zwolniona ze szpitala. Na ulicy podchodzi do niej Julio, który czekał tam przez całą noc. Porywa jej dziecko i ucieka. Zostawia je na pobliskim śmietnisku. Tam (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 15
Odcinek 15

Odcinek 15

Gertrudis dzwoni do Julia. Zawiadamia go, że Marina spodziewa się dziecka. Julio obiecuje, że wróci do Acapulco, kiedy Marina będzie rodzić. Rosalba jedzie do Acapulco. Na próżno czekała na powrót Federika. Alberta wynajmuje dom w Madrycie. Mija pięć miesięcy. Marina nie ma żadnych (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 14
Odcinek 14

Odcinek 14

Marina, po podróży poślubnej, odwiedziła starych znajomych. Spotkała też Papalote, który niespodziewanie ją pocałował. Świadkiem tego jest detektyw zatrudniony przez Albertę. Detektyw robi kilka zdjęć, które przekazuje Albercie. Alberta pokazuje jej Ricardowi, który wpada w szał. (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 13
Odcinek 13

Odcinek 13

Adriana leży ciężko ranna w szpitalu. Marina i Ricardo są przy niej, niestety kobieta umiera. Po pogrzebie Ricardo zawiadamia rodzinę, że chce ożenić się z Mariną. Alberta jest oburzona, zaś don Guillermo jest szczęśliwy. Elias i Matlide, postanawiają wziąć ślub tego samego dnia, (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 12
Odcinek 12

Odcinek 12

Lazara przyznaje się do kradzieży naszyjnika. Guillermo zwalnia ją. Zrozpaczona służąca prosi Adrianę o pomoc i wyjawia, że jest jej matką. Adriana jest wściekła i wyrzuca matkę z domu. Guillermo każe jej się wynosić z posiadłości. Adriana grozi mu bronią. Kiedy ten wytrącają (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 11
Odcinek 11

Odcinek 11

Federico jest zrozpaczony po tym, jak Veronica wystawiła go do wiatru w kościele. Przychodzi z przeprosinami do Rosalby. Adriana proponuje Juliowi, by zamieszkał w piwnicy domu Alarconów. Daje naszyjnik Albert Lazarze i każe go jej schować w rzeczach Mariny. Kiedy Alberta go znajduje, (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 10
Odcinek 10

Odcinek 10

Ricardo zabiera Marine w romantyczną podróż jachtem. Wyznaje Marinie miłość i namiętnie ją całuje. Jednak Marina spłoszona ucieka w obawie, że o wszystkim dowie się żona Ricarda i wówczas będzie chciała się zemścić.

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 9
Odcinek 9

Odcinek 9

Marina przypadkiem widzi Adrianę całującą się z Ricardem. Bardzo cierpi. Uświadamia sobie, że nic dla niego nie znaczy. Veronica wysyła Chavę do miasta, aby się dowiedział, z kim mieszka Federico. Tymczasem Federico tłumaczy Rosalbie, że już jej nie kocha i nie zamierza się z nią (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 8
Odcinek 8

Odcinek 8

Nie wszystko układa się dobrze między Danielem i Laurą. Daniel jest chorobliwie zazdrosny o Ricarda. Marina jest świadkiem tego jak Adriana zdradza Ricarda. Nikt jej nie wierzy. Ricardo postanawia wynieść się z sypialni małżeńskiej do pokoju gościnnego. Chce rozwodu. Weronika nadal (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 7
Odcinek 7

Odcinek 7

Marina jest zadowolona bo Laura udziela jej lekcji. Uczy ją różnych rzeczy, ale przede wszystkim tego jak mówić, chodzić i zachowywać się jak dama. Marina jest zakochana w Ricardzie, ale ukrywa swoje uczucia, żeby nikt się o tym nie dowiedział, a zwłaszcza jego żona, Adriana i matka, (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 6
Odcinek 6

Odcinek 6

Marina dzwoni do Laury i wyznaje, że porwał ją Julio. Gdy ten wchodzi, kobieta rozłącza się i zapewnia, że do nikogo nie dzwoniła. Adriana ostrzega kochanka. Julio ucieka przed Guillermem i Ricardem. Rzuca się z mostu. Marinie udaje się uwolnić. Daniel i Laura pobierają się. Guillermo (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 5
Odcinek 5

Odcinek 5

Julio przetrzymuje Marinę. Zanim ją zabije zamierza ją wykorzystać. Na Matilde i Eliasa napadają prawdziwi bandyci. Elias zostaje postrzelony. Alberta sugeruje, że Marina uciekła z jednym ze swoich kochanków. Daniel proponuje Laurze małżeństwo. Marinie udaje się zadzwonić do Laury.

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 4
Odcinek 4

Odcinek 4

Adriana daje Ricardowi amulet od Lazary. Ma jej przywrócić miłość męża. Julio postanawia porwać Marine. Guillermo chce nadać Marinie swoje nazwisko. Alberta namawia służące: Gertrudis i Lazarę, aby zatruły życie Marinie. Elias namawia Marinę do intensywnej nauki. Postanawia, że (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 3
Odcinek 3

Odcinek 3

Adriana przy pomocy Alberty próbuje przekonać Guillerma, że to Marina ukradła naszyjnik Alberty. Wraca Daniel, dawny ukochany Laury i postanawia zamieszkać w pustym pokoju w domu Lucii i Laury. Liczy, że odzyska Laurę. Lucia namawia siostrę, aby szczerze wyznała Danielowi, że kocha innego (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 2
Odcinek 2

Odcinek 2

Ricardo i Marina zawożą Adiranę, żonę Ricarda do szpitala. Niestety, upadek ze schodów spowodował poronienie. Adriana straciła dziecko. Okazuje się jednak, że to nie było dziecko Ricarda. W domu don Guillerma wszyscy są przeciwko Marinie, nawet służba. W adaptacji do nowych warunków (...)

Długość odcinka: 45 min.

Marina odcinki 1-50 Serial Odcinek 1
Odcinek 1

Odcinek 1

Ofiara zawiści i podstępu, Marina poświęciła całe swoje życie, aby odzyskać syna, z którym rozdzielili ją podli ludzie.

Długość odcinka: 45 min.