Łowcy aligatorów

Łowcy aligatorów Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Dokument, Przygodowy, Przyrodniczy
Rok produkcji:
2012
Kraj produkcji:
USA
Długość:
6 godz. 18 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Łowcy aligatorów

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Łowcy aligatorów Program Koniec jazdy
Odcinek 14

Koniec jazdy

W ostatnim dniu sezonu polowań rodzina Landrych prowadzi prawdziwą walkę z czasem. R. J. i Jay Paul wkraczają na ich terytorium. Tymczasem Edgarowie także próbują złapać ostatnie sztuki.

Długość odcinka: 42 min.

Łowcy aligatorów Program Zaczyna się polowanie
Odcinek 13

Zaczyna się polowanie

Groźba wcześniejszego zakończenia sezonu sprawia, że Troy awansuje Chase'a na kapitana własnej łodzi. Daniel Edgar ściąga do pomocy swojego syna, a RJ i Jay Paul po raz pierwszy w historii polują na osobnych łodziach.

Długość odcinka: 41 min.

Łowcy aligatorów Program Wielki Pazur
Odcinek 12

Wielki Pazur

Troy i Guy napotykają być może największego aligatora w tym sezonie. W Houma Jay Paul robi błąd, który może sporo kosztować jego i jego ojca. We Franklin Daniel Edgar ulega swojej obsesji.

Długość odcinka: 42 min.

Łowcy aligatorów Program Z górki
Odcinek 11

Z górki

Troy i Guy muszą przyspieszyć, bo zbliża się koniec sezonu. Jacob i Chase przeżywają nieoczekiwane spotkanie na własnym podwórku, a Edgarowie zmagają się ze złą passą.

Długość odcinka: 42 min.

Łowcy aligatorów Program Lepiej późno niż wcale
Odcinek 10

Lepiej późno niż wcale

Zgodnie z bagiennym kodeksem Troy pomaga weteranowi w kłopotach. Brat Jacoba, Chase, nie pojawia się, przez co Landry zostają w tyle. Szczeniak Rona w końcu ma szansę, by się wykazać, a Dorien staje przed największym wyzwaniem w życiu.

Długość odcinka: 43 min.

Łowcy aligatorów Program Kraina kanibali
Odcinek 9

Kraina kanibali

Troy rusza do boju z aligatorem-kanibalem, który może mu zrujnować sezon. W Houma Jay Paul zbliża się do przejęcia dowodzenia nad całą operacją. Chase w Pierre Part usiłuje uzyskać odkupienie.

Długość odcinka: 42 min.

Łowcy aligatorów Program Ryzykant
Odcinek 8

Ryzykant

Troy i jego rodzina stawiają wszystko na jedną kartę, przenosząc się na nowe terytorium. R. J. wyrusza w pojedynkę i staje w obliczu prawdy. Bruce sprawdza umiejętności szczeniaka Rona, a Frenchy i Gee trafiają do raju.

Długość odcinka: 42 min.

Łowcy aligatorów Program Ludzie i bestie
Odcinek 7

Ludzie i bestie

Na południu Luizjany rozciągają się największe bagna w całych Stanach Zjednoczonych. Tutaj niepodzielnie panuje natura, a człowiek może jedynie się bronić. Zamieszkujący te dziewicze tereny Cajuni żyją zgodnie z tradycją, której korzenie sięgają ponad trzystu lat wstecz, do czasów (...)

Długość odcinka: 42 min.

Łowcy aligatorów Program Słodka zemsta
Odcinek 6

Słodka zemsta

Troy robi użytek ze starej rodzinnej tajemnicy, by odwrócić złą passę. R. J. i Jay Paul wchodzą w konflikt z rodziną Edgara, polując na tym samym terytorium, a Glen Guist praktykuje „bagienną medycynę” i składa hołd swemu bratu Mitchowi.

Długość odcinka: 42 min.