Legendy PRL Sezon 13

Legendy PRL Sezon 13 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Historia, Wiedza
Kategoria wiekowa:
od lat 12
Rok produkcji:
2013
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
4 godz. 24 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Legendy PRL Sezon 13

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Legendy PRL Sezon 13 Program odc. 12
Odcinek 12

odc. 12

Patryk Mikiciuk odwiedzi właścicieli aut, które w czasach PRL-u wyjechały z Polski jako produkty eksportowe, a następnie dzięki kolekcjonerom powróciły do kraju. Pokażemy przepiękne Warszawy, w tym wyjątkowo rzadki egzemplarz z plandeką oraz Fiaty 125 p - jeden z nich z nadwoziem typu (...)

Długość odcinka: 22 min.

Legendy PRL Sezon 13 Program odc. 11
Odcinek 11

odc. 11

Chcesz zobaczyć ten odcinek? Dołącz do zalogowanych! Każdy użytkownik, który zaloguje się do swojego konta na tvn player, będzie miał dostęp do najpopularniejszych programów z kanałów TVN Turbo i TVN Style wcześniej, niż pozostali – tuż po premierze na antenie. Patryk Mikiciuk (...)

Długość odcinka: 22 min.

Legendy PRL Sezon 13 Program odc. 10
Odcinek 10

odc. 10

Chcesz zobaczyć ten odcinek? Dołącz do zalogowanych! Każdy użytkownik, który zaloguje się do swojego konta na tvn player, będzie miał dostęp do najpopularniejszych programów z kanałów TVN Turbo i TVN Style wcześniej, niż pozostali - tuż po premierze na antenie. Patryk Mikiciuk (...)

Długość odcinka: 22 min.

Legendy PRL Sezon 13 Program odc.  9
Odcinek 9

odc.  9

Patryk Mikiciuk opowie o paradoksach polskiego przemysłu samochodowego w stanie wojennym - gdy na polski rynek trafiały zubożone wersje Fiatów 125 p, na eksport przygotowywano wówczas między innymi topowe Polonezy z unikatowym dachem. Pokażemy, jak wydarzenia z grudnia '81 zmieniły polską (...)

Długość odcinka: 22 min.

Legendy PRL Sezon 13 Program odc. 8
Odcinek 8

odc. 8

Tym razem Patryk Mikiciuk pokaże bardzo zadbane egzemplarze Zaporożca i Łady, a także dotrze do rajdowej wersji tego ostatniego samochodu!

Długość odcinka: 22 min.

Legendy PRL Sezon 13 Program odc.  7
Odcinek 7

odc.  7

Klasyczny 126 p z początku produkcji czy wersja Bis? Ten dylemat zostanie rozstrzygnięty podczas pięknego wyścigu! Patryk Mikiciuk odwiedzi też właścicieli Nys i Żuków zachowanych w bardzo dobrym stanie.

Długość odcinka: 22 min.

Legendy PRL Sezon 13 Program odc.  6
Odcinek 6

odc.  6

Przypomnimy kilka słynnych peerelowskich face-liftingów - Patryk Mikiciuk porówna Syrenę 103 i Syrenę 105 oraz przypomni Fiata 126 p w wersji Bis.

Długość odcinka: 22 min.

Legendy PRL Sezon 13 Program odc.  5
Odcinek 5

odc.  5

Patryk Mikiciuk przypomni auta użytkowe, które zazwyczaj najbardziej dostają w kość - tym bardziej należy docenić dobrze zachowane egzemplarze, takie jak prezentowany w odcinku strażacki Star 20, ciężarówka Avia czy Nysa z niesamowitą historią!

Długość odcinka: 22 min.

Legendy PRL Sezon 13 Program odc.  4
Odcinek 4

odc.  4

Patryk Mikiciuk przypomni auta marki Volkswagen, które w PRL-u dodawały kolorytu polskim ulicom: oprócz Golfa i Garbusa pokażemy też Typ 3 oraz model T1.

Długość odcinka: 22 min.

Legendy PRL Sezon 13 Program odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

Patryk Mikiciuk przypomni historię Polskiego Fiata 125p, którym równo czterdzieści lat temu załoga złożona z najlepszych krajowych kierowćów pobiła trzy rekordy świata prędkości średniej: na dystansach 25 000 km, 25 000 mil i 50 000 km. Repliką tej maszyny przejedzie się jeden z (...)

Długość odcinka: 22 min.

Legendy PRL Sezon 13 Program odc.  2
Odcinek 2

odc.  2

Popularne Osy i Trolle to bohaterowie kolejnego odcinka - Patryk Mikiciuk przypomni niezwykle popularne w czasach PRL-u skutery i przekona się, że takie jednoślady i dziś potrafią dać niesamowitą frajdę z jazdy!

Długość odcinka: 22 min.

Legendy PRL Sezon 13 Program odc.  1
Odcinek 1

odc.  1

Żniwa w stylu PRL? Czemu nie! Patryk Mikicuk z chęcią podejmuje i takie wyzwania! Opanowanie blisko ośmiotonowego Bizona to niesamowita przygoda, zwłaszcza wtedy, gdy obsługi tego sprzętu uczy cię... piętnastolatek!

Długość odcinka: 22 min.