Legendy PRL Sezon 10

Legendy PRL Sezon 10 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Historia, Wiedza
Kategoria wiekowa:
od lat 12
Rok produkcji:
2012
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
4 godz. 46 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Legendy PRL Sezon 10

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Legendy PRL Sezon 10 Program odc. 13
Odcinek 13

odc. 13

"Maluchem" dookoła świata? Ursusem do Chile? Czemu nie! Opowiemy o polskich podróżnikach, którzy nieraz udowodnili, że polskie pojazdy produkowane w czasach PRL-u potrafią naprawdę wiele wytrzymać!

Długość odcinka: 22 min.

Legendy PRL Sezon 10 Program odc. 12
Odcinek 12

odc. 12

Z okazji Euro 2012 przypomnimy najciekawsze samochody legendarnych piłkarzy - Forda Mustanga bramkarza Legii, Władysława Grotyńskiego oraz BMW Henryka Kasperczaka i innych orłów Górskiego!

Długość odcinka: 22 min.

Legendy PRL Sezon 10 Program odc. 11
Odcinek 11

odc. 11

Konstruktor Wiesław Wiatrak zaprojektował samochód Beskid oraz stworzył wiele popularnych silników motocyklowych - zorganizujemy mu spotkanie z tymi, którzy do dziś jeżdżą tymi motorami!

Długość odcinka: 22 min.

Legendy PRL Sezon 10 Program odc. 10
Odcinek 10

odc. 10

Lwów to miasto pełne ciekawych zabytków - i nie mówimy tu tylko o architekturze! Patryk Mikiciuk uda się na spacer w poszukiwaniu motoryzacyjnych rarytasów, jakie można spotkać na ukraińskich uliach.

Długość odcinka: 22 min.

Legendy PRL Sezon 10 Program odc. 9
Odcinek 9

odc. 9

W tym odcinku Patryk Mikiciuk uda się na Grand Prix Lwowa - imprezę w starym stylu, na której można spotkać wiele ciekawych klasyków. Będziemy towarzyszyć polskim załogom, które wybrały się na zieloną Ukrainę!

Długość odcinka: 22 min.

Legendy PRL Sezon 10 Program odc. 8
Odcinek 8

odc. 8

Fiat 125 p "jamnik cabrio", Ford Escort i Fiat 130 - te trzy różne samochody łączy osoba papieża Jana Pawła II. Patryk Mikiciuk namówi na wspomnienia tych, którzy wiele o tych autach wiedzą...

Długość odcinka: 22 min.

Legendy PRL Sezon 10 Program odc. 7
Odcinek 7

odc. 7

W tym odcinku Patryk Mikiciuk uda się do Sanoka - w tym podkarpackim mieście mieści się fabryka pojazdów marki Autosan. Przypomnimy jej najsłynniejsze produkty - przełomowe autobusy, autokary i wózki bagażowe.

Długość odcinka: 22 min.

Legendy PRL Sezon 10 Program odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

Patryk Mikiciuk wyruszy czarną Wołgą w niesamowitą podróż w poszukiwaniu dobrze zachowanych pojazdów znanej PRL-owskiej marki Moskwicz. Zobacz, co uda mu się wyciągnąć z garażowych kryjówek!

Długość odcinka: 22 min.

Legendy PRL Sezon 10 Program odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

Mechanik motocyklowy to nieco zapomniana profesja, ale są w Polsce szkoły, które chcą kształcić młodych ludzi w tym kierunku. Odwiedzimy jedną z nich, a także poznamy wielkiego pasjonata motorowerów!

Długość odcinka: 22 min.

Legendy PRL Sezon 10 Program odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

Patryk Mikiciuk pokaże prototypowe konstrukcje z czasów PRL-u: niewielki ciągnik roboczy oraz niesamowity pojazd zbudowany na bazie Łady. Przeżyjemy też przygodę ze zmodyfikowanym Mikrusem!

Długość odcinka: 22 min.

Legendy PRL Sezon 10 Program odc.  3
Odcinek 3

odc.  3

W tym odcinku Patryk Mikiciuk przypomni Fiaty, które w czasach PRL-u stanowiły drogowe rarytasy i miłą odskocznię od popularnych 125p i 126p. Pokażemy modele: 128 3P, 131 Super Mirafiori oraz 126 Giannini. Zapraszamy!

Długość odcinka: 22 min.

Legendy PRL Sezon 10 Program odc.  2
Odcinek 2

odc.  2

Patryk Mikiciuk podąży tropem Marka Hłaski i jego bohaterów - odnajdzie ciężarówkę, która służyła do przewozu drewna w Bieszczadach! Przypomnimy też wozy, które pomogły odbudować Warszawę!

Długość odcinka: 22 min.

Legendy PRL Sezon 10 Program odc.  1
Odcinek 1

odc. 1

W pierwszym odcinku nowej serii "Legend PRL-u" Patryk Mikiciuk odwiedzi kolekcjonera Tarpanów - w jego zbiorach wyszuka prawdziwą terenową perełkę! Pokażemy także niezwykle interesujące auto terenowe polskiej produkcji, czyli cieszyńskiego Wilka. Zapraszamy!

Długość odcinka: 22 min.