Kuchenne rewolucje Sezon 4

Kuchenne rewolucje Sezon 4 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Kuchnia, Reality show
Kategoria wiekowa:
od lat 12
Rok produkcji:
2011
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
10 godz. 2 min.

  • Magda Gessler

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Kuchenne rewolucje Sezon 4

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Kuchenne rewolucje Sezon 4 Program odc. 14
Odcinek 14

odc. 14

Czy restauracja "Zapiecek", którą namierzyła Magda Gessler ma szansę podnieść się z kryzysu. To, że odwiedzają ja tylko kibice piłkarscy nie niepokoi tak bardzo jak fakt, że nie chcą nic jeść. Czy znana restauratorka sprawi, że "Zapiecek" stanie miejscem, w którym je się chętnie i (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 4 Program odc.  13
Odcinek 13

odc.  13

„Karczma Polany” to prawdziwa góralska restauracja w Kościelisku. W drodze do tej niewielkiej miejscowości położonej u podnóża Tatr, położonej 6 kilometrów od Zakopanego jest sporo restauracji, pizzerii i karczm. Kiedy się tu dotrze można być już naprawdę solidnie najedzonym. (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 4 Program odc. 12
Odcinek 12

odc. 12

Nałęczów to perła Lubelszczyzny, słynąca z wód i świeżego powietrza. Zaglądają tu nie tylko kuracjusze, ale również zwykli turyści. Dlatego też łatwiej tu znaleźć pensjonat niż restaurację. Jednak od 3 lat działa tutaj Karczma Nałęczowska, którą prowadzi pan Wojciech ze (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 4 Program odc.  11
Odcinek 11

odc.  11

W Lęborku trzy lata temu pani Stanisława dzięki dotacjom unijnym otworzyła małą restauracyjkę Stella Cafe. Bardzo szybko miejsce to stało się jednym z najczęściej odwiedzanych w mieście. Byli goście, były utargi, więc pani Stasia postanowiła przenieść do centrum, do lokalu (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 4 Program odc.  10
Odcinek 10

odc.  10

W Kozienicach od ponad roku działa restauracja „Galeria Smaku”. Według właściciela, dwudziestosześcioletniego Marcina od początku istnienia lokal nie przynosi zysków. Żeby przyciągnąć kogokolwiek, szef wprowadził samoobsługę. W tym lokalu nie ma karty, a dania wydawane są z (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 4 Program odc.  9
Odcinek 9

odc.  9

Na obrzeżach miasteczka Magnuszew znajduję się restauracja „Stara Kuźnia”. Od sześciu lat prowadzi ją pani Danuta, której pomaga córka Anna. Niestety Ania jest w restauracji tylko w weekendy, ale to jejsłucha się personel, ponieważ jest pyskata i wymagająca. Matka zamiast (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 4 Program odc.  8
Odcinek 8

odc.  8

Stolica Polski to centrum multikulturowe. Mamy tutaj pomieszanie języków, osobowości i smaków. Nie dziwi więc nikogo, że to właśnie w Warszawie, po sukcesach w Gdyni, swoją restaurację postanowił otworzyć Wei Heping. Mieszka on w Polsce z żoną od 20 lat i jest przekonany, że dobrze (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 4 Program odc.  7
Odcinek 7

odc.  7

Tarnów słynie przede wszystkim z pięknego ratusza i najładniejszego dworca w Polsce. Tarnów jest też dobrze znany kibicom żużla. Unia Tarnów to mistrz Polski z 2004 i 2005 roku. To w Tarnowie na robotniczym osiedlu znajduje się restauracja „Braterska”, która odwiedzana jest głównie (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 4 Program odc.  6
Odcinek 6

odc.  6

„Karczma przy dworze” to element kompleksu hotelowo-gastronomicznego „Dwór Ostoya” w Jasionce, niedaleko Rzeszowa. Jest to interes rodzinny, 13 lat temu zakupiony przez dwóch braci – Krzysztofa i Józefa. Od 3 lat do spółki dopuszczana jest Magdalena, córka Józefa, który powoli (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 4 Program odc.  5
Odcinek 5

odc.  5

Mało kto wie, że nie tylko Zielone Wzgórze ma swoją szaloną Anię. Mają ją też Tarnowskie Góry, które słyną z tego, że są Paryżem Śląska. W tym uroczym miejscu, na skrzyżowaniu ruchliwej trasy swoją restaurację otworzyła kobieta zafascynowana opowieściami o rudowłosej (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 4 Program odc.  4
Odcinek 4

odc.  4

W kujawskim uzdrowisku, Inowrocławiu w głębokim uśpieniu znajduje się „Penelopa”. Chociaż starożytna bohaterka Odysei kojarzy się głównie z Grecją, w tej inowrocławskiej restauracji serwowana jest głównie kuchnia włoska, ale klienci również mogą liczyć na dania polskie, a (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 4 Program odc.  3
Odcinek 3

odc.  3

Nowogród i okolice to kraina miodem i piwem płynące. To stąd pochodzi „miód kurpiowski” znany od setek lat. A okoliczne browary produkują słynne piwa miodowe. To tutaj znajduje się restauracja Panorama, usytuowana na skarpie z przepięknym widokiem na lasy i Narew. Klientów jednak w (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 4 Program odc.  2
Odcinek 2

odc.  2

Brak managera, wysokie ceny, niewykwalifikowany personel i plagiat. To tylko nieliczne problemy, z którymi tym razem zmierzy się Magda Gessler. A to wszystko w pięknej scenerii zamków krzyżackich.

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 4 Program odc.  1
Odcinek 1

odc.  1

Na samo wspomnienie tej twarzy jedni dostają gęsiej skórki, inni są od razu ugotowani. Nic nie ujdzie jej uwadze, zajrzy w każdy kąt, powącha, dotknie. Mrożonki wyczuwa na kilometr, a każdą fuszerkę wytknie palcem. Magda Gessler powraca. Szykują się kolejne „Kuchenne rewolucje”. (...)

Długość odcinka: 43 min.