Kuchenne rewolucje Sezon 3

Kuchenne rewolucje Sezon 3 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Kuchnia, Reality show
Kategoria wiekowa:
od lat 12
Rok produkcji:
2011
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
8 godz. 36 min.

  • Magda Gessler

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Kuchenne rewolucje Sezon 3

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Kuchenne rewolucje Sezon 3 Program odc. 12
Odcinek 12

odc. 12

Darjan Brydż to pełna nazwa restauracji położonej w samym centrum urokliwej Bystrzycy Kłodzkiej. Pierwsza część nazwy to skrót od imion wspólników: Dariusza i Jana, natomiast druga została przejęta z całym lokalem.

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 3 Program odc. 11
Odcinek 11

odc. 11

Barbarossa od 10 lat gości na mapie restauracji w Siedlcach. Był to prezent od ojca dla córki Basi. Jednak młoda kobieta zanim go otrzymała musiała skończyć szkołę gastronomiczną, a później sama zapracować na spłatę kredytu.

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 3 Program odc. 10
Odcinek 10

odc. 10

Przemyśl to miasto wielu kultur i wyznań. To również miasto dwóch Barcelonek. Jedna to popularna nazwa lokalnej drużyny piłkarskiej, druga to restauracja prowadzona przez byłego piłkarza, pana Rolanda.

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 3 Program odc. 9
Odcinek 9

odc. 9

Karczma u Jędzy miała być spełnieniem marzeń Sylwii i Bogdana. Ona kosmetyczka, on budowlaniec. Bez żadnego doświadczenia postanowili otworzyć restaurację na obrzeżach Krakowa.

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 3 Program odc. 8
Odcinek 8

odc. 8

Widok na panoramę Warszawy z 38. piętra budynku Intraco. Właśnie to urzekło pana Antoniego, obecnego właściciela restauracji Valencia, tak bardzo, że postanowił zaryzykować. Odkupił lokal i stał się restauratorem. Ponieważ ta branża jest dla niego obca poprosił o pomoc brata Artura, (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 3 Program odc. 7
Odcinek 7

odc. 7

Wieliczka - turystyczne miasto, wszystkim znane z unikatowej w skali świata kopalni soli, którą odwiedza ponad 1 mln turystów rocznie. To tutaj od blisko 30 lat znajduje się restauracja Maxim, prowadzona przez pana Andrzeja, który jakiś czas temu włączył w interes córkę i syna. Niegdyś (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 3 Program odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

Miało być radośnie i kolorowo. Miała być odrobina Indii na szarym blokowisku. Miał być Bollywood. Niestety. Zamiast tego jest zapłakana, zmęczona Polka i wybuchowy Hindus. I tylko czasem jest słońce, ale niestety częściej deszcz. Z tą polsko-hinduską mieszanką w restauracji Indian (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 3 Program odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

20 lat temu najlepsze zapiekanki w Tomaszowie Mazowieckim serwował pan Andrzej w Barze u Jędrusia. Dzisiaj w tym miejscu jest pizzerio-pub Alchemik, a jego właścicielem jest syn Andrzeja, Michał. Nowy właściciel chciałby kontynuować tradycje rodzinne i stworzyć przyjemną restaurację (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 3 Program odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

Jerzy Michalik właściciel restauracji Kuchnia i wino, otwierając swój lokal 2 lata temu chciał, żeby to właśnie u niego pszczynianie poznali smak dobrej kuchni i dobrego wina. Liczył również, że miejsce to będzie chętnie odwiedzane przez rzesze przyjezdnych. Jednak mimo reklamy na (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 3 Program odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

Restauracja Peper's to rodzinny interes w Białymstoku. Przez kilka lat była tutaj kuchnia wegetariańska, ale 7 lat temu ojciec rodziny postanowił przekazać biznes swoim dwóm starszym córkom - Edycie i Monice. Te zmieniły profil restauracji, postawiły na kuchnię meksykańską. Znając ją (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 3 Program odc. 2
Odcinek 2

odc. 2

Restauracja Colloseum mieści się na obrzeżach Tychów. Zaledwie kilka kroków od Jeziora Paprocińskiego, w malowniczej, leśnej scenerii. Problem w tym, że nie każdy Tyszanin wybierający się w te okolice na spacer trafia właśnie do niej na włoski obiad. Goście wpadają tutaj tylko w (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 3 Program odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

Obrochtówka to jedna z najstarszych restauracji w Zakopanem. Przez wiele lat była prowadzona przez rodzinę obecnych właścicieli, którzy gościli u siebie wiele osobistości, m. in. Niemena czy generała Jaruzelskiego. W latach 90. lokal przejęły osoby z zewnątrz. Wtedy jako kelnerka (...)

Długość odcinka: 43 min.