Kuchenne rewolucje Sezon 2

Kuchenne rewolucje Sezon 2 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Kuchnia, Reality show
Kategoria wiekowa:
od lat 12
Rok produkcji:
2010
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
7 godz. 10 min.

  • Magda Gessler

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Kuchenne rewolucje Sezon 2

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Kuchenne rewolucje Sezon 2 Program odc. 14
Odcinek 14

odc. 14

Tawerna Dominikańska znajduje się przy Żurawiu w starej części Gdańska. Wcześniej odbywały się tu słynne dancingi. Niedawno właściciele postanowili to miejsce przemienić w restaurację. Niestety nie znając się na gastronomi, stworzyli lokal z pozoru ekskluzywny, który jest (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 2 Program odc. 13
Odcinek 13

odc. 13

Tabun znajduje się na terenie ośródka agroturystycznego z piękną stadniną koni w Otominie, nieopodal Gdańska. Stylowa, kameralna restauracja w malowniczym plenerze nie przyciąga jednak klientów. Właścicielką Tabunu jest pani Agata. Mimo młodego wieku, wie już, że gastronomia to jej (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 2 Program odc. 12
Odcinek 12

odc. 12

Czarcią Łapę w Lublinie zna prawie każdy, odwiedza mało kto. Legenda głosi, że na przełomie XIV i XV wieku diabeł wydał sprawiedliwy wyrok na korzyść biednej kobiety. A żeby go przypieczętować oparł się ręką o stół, wypalając w desce ślad swojej dłoni. Niestety ta historia (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 2 Program odc. 10
Odcinek 10

odc. 10

Paroles, paroles to z francuskiego: słowa, słowa, ale to także nazwa restauracji znajdującej się na krakowskim Kazimierzu, która głównie serwuje dania .... włoskie. Restaurację założyły do spółki dwie koleżanki, Joanna i Katarzyna. Z początku było nieźle, niestety od jakiegoś (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 2 Program odc. 9
Odcinek 9

odc. 9

Restauracja Zamkowa mieści się w XIV-wiecznym zamku, w centrum świdwińskiego ośrodka kultury. Wcześniej była to zajezdnia krzyżacka. Właścicielką Zamkowej jest pani Ania. Zainteresowała się tym miejscem, wynajęła je za grosze od gminy i dzięki pomocy przyjaciół otworzyła lokal (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 2 Program odc. 8
Odcinek 8

odc. 8

Broniszówkę otworzył 3 lata temu pan Krzysztof. Wcześniej pracował w branży budowlanej, ale chciał coś zmienić. Postanowił otworzyć małą smażalnię ryb. Wyszła mu spora restauracja w malowniczej scenerii - na terenie Parku Hodowli Roślin "Bronisze". Niestety główne dochody to (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 2 Program odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

Restauracja Wook and roll mieści się na warszawskiej starówce i serwuje wszystko to, co orientalne. Niestety mimo tak świetnej lokalizacji nikt tam nie zagląda. Właścicielem jest pan Sławomir - nie mieszka w Warszawie i w restauracji pojawia się tylko dwa razy w tygodniu. Pod jego (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 2 Program odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

Restauracja Incognito Club znajduje się w Mrozach. Był tu już młodzieżowy dom kultury, pub, obiady domowe. Wszystkie pomysły kończyły się niepowodzeniem. Początkowo ludzie przychodzili, raczej z ciekawości. Później już tylko na piwo. Teraz restauracja jest otwarta w weekendy i na (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 2 Program odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

Cinamon to mała restauracyjka na raciborskiej starówce. Jej właściciele to młoda para, Agnieszka i Marcin. Ona wcześniej pracowała w kilku warszawskich restauracjach, on z wykształcenia jest nauczycielem wf-u. Zapragnęli otworzyć własny lokal. Niestety po roku ciężkiej pracy okazało (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 2 Program odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

Restauracja "Pod żaglami" to lokal z dwudziestoletnią tradycją, mieszczący się w Olsztynie. Wszystkim zarządza pan Zbigniew, niestety stan jego zdrowia nie pozwala mu już na pracę na pełny etat. Najlepiej byłoby przekazać stery synowej Ewelinie. Jednak oddanie władzy nie jest proste. (...)

Długość odcinka: 43 min.