Kuchenne rewolucje Sezon 12

Kuchenne rewolucje Sezon 12 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Kuchnia, Reality show
Kategoria wiekowa:
od lat 12
Rok produkcji:
2015
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
10 godz. 46 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Kuchenne rewolucje Sezon 12

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Kuchenne rewolucje Sezon 12 Program odc. 15
Odcinek 15

odc. 15

Właścicielka "El Fuego", Marzena, razem z rodziną mieszkała kilka lat na południ Europy, gdzie jedzenie posiłków w rodzinnych knajpkach jest czymś oczywistym. Wtedy to zamarzyła o posiadaniu własnej restauracji, którą po powrocie do Polski otworzyła 5 lat temu w Rąbieniu, w (...)

Długość odcinka: 44 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 12 Program odc. 14
Odcinek 14

odc. 14

Małżeństwo, Ania i Michał, wyjechali na wakacje do Hiszpanii, gdzie zauroczeni tym krajem spędzili... aż 10 lat! Michał pracował jako kucharz w hiszpańskich restauracjach, zdobywając wiedzę na temat tajników tamtejszej kuchni. Jak sam twierdzi, gotował w renomowanych restauracjach, a (...)

Długość odcinka: 44 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 12 Program odc. 13
Odcinek 13

odc. 13

Bistro "Obora" otworzył Waldek razem ze swoją życiową partnerką, Mariolą. Oboje nie mieli wcześniej żadnego doświadczenia w prowadzeniu gastronomii. Waldek kiedyś był pracownikiem transportu miejskiego, a potem oboje prowadzili sklep, ale teraz postanowili zainwestować w restaurację. (...)

Długość odcinka: 42 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 12 Program Gospoda
Odcinek 12

Gospoda

Gubin to niewielka miejscowość przy granicy polsko-niemieckiej. Beata prowadziła tam sklep odzieżowy z ubraniami z Chin. Jednak 9 lat temu tego rodzaju biznes przestał się opłacać, więc zdecydowała się otworzyć restaurację. Chociaż nie miała doświadczenia w gastronomii uznała (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 12 Program Relax
Odcinek 11

Relax

Pan Marian przez lata prowadził bar piwny, jednak marzyła mu się restauracja. Dlatego zdecydował się na przejęcie podupadłego lokalu na piętrze pawilonu handlowego w Bielsku-Białej. Restauracja „Relaks” kilkadziesiąt lat temu była dancingiem, ale wraz z upadkiem poprzedniej epoki (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 12 Program Boczek i spółka
Odcinek 10

Boczek i spółka

Robert, z wykształcenia psycholog i ekonomista, zajmował się prowadzeniem szkoleń psycho-edukacyjnych. Swoje doświadczenie zawodowe postanowił wykorzystać we własnej restauracji o zabawnej nazwie „Boczek i spółka”. Jak sam twierdzi zależało mu na spójnej koncepcji, dlatego w (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 12 Program Dymarka
Odcinek 9

Dymarka

Restaurację „Dymarka” od 6 lat prowadzi tróje przyjaciół i wspólników: Anastazja, Waldek i Robert, ale historia tego lokalu sięga czasów PRL-u, kiedy to „Dymarka” była najlepszym lokalem w okolicy. Niestety, nowi właściciele przejęli restaurację i przylegający do niej hotel, w (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 12 Program Berhida
Odcinek 8

Berhida

Restaurację z winiarnią Berhida w Sanoku otworzyło małżeństwo Ania i Daniel. Mieli problemy finansowe, więc Berhida miała być ratunkiem oraz pewnym źródłem dochodu. A jednak ich plany spaliły na panewce- winiarnia okazała finansową porażką, ponieważ tak wyczekiwane tłumy gości (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 12 Program U Dunina
Odcinek 7

U Dunina

W Piotrkowie Trybunalskim przy rynku, czyli w centrum życia towarzyskiego miasta, mieści się restauracja „U Dunina”. Jest to restauracja z tradycją - w PRL-u lokal cieszył się prawdziwą renomą. Bywało, że przed restauracją stały kolejki gości czekających na wejście. Obecną (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 12 Program Gusto
Odcinek 6

Gusto

Restauracja „Gusto” specjalizująca się we włoskiej kuchni, położona jest w środku dużego osiedla mieszkaniowego w podwarszawskim Piasecznie. Teoretycznie powinna być skazana na sukces. Potencjalnych klientów ma tysiące, właścicielem jest doświadczony restaurator i kucharz Zbyszek, (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 12 Program Karczma górecka
Odcinek 5

Karczma górecka

Brenna to malownicza, ale niewielka górska miejscowość położona w województwie śląskim, w której od lat turyści i miejscowi mogli posilić się w karczmie „U kuma”. Karczma była własnością rodziców Filipa, który jednak swojej przyszłości nie zamierzał wiązać z gastronomią (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 12 Program Charlie’s
Odcinek 4

Charlie’s

Karol otwarcie przyznaje, że lubi jedzenie typu „fast food” i można powiedzieć, że zna się na tym świetnie, ponieważ za zagranicą pracował w tego typu restauracjach. Kiedy wrócił do Polski  razem ze swoją dziewczyną Agnieszką, postanowili spełnić marzenie o własnej restauracji (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 12 Program Good Father
Odcinek 3

Good Father

Restauracja i pizzeria  „God father” położona opodal katowickiego „Spodka” wydawała się być świetnym interesem. Tak ją właśnie zarekomendowano Krzyśkowi – DJ’owi z Krakowa. Jego żona, Karolina, zawsze chciała mieć restaurację, więc kupili ten lokal „z dobrodziejstwem (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 12 Program Tibilisi
Odcinek 2

Tibilisi

Na Mokotowie, przy jednej z głównych arterii  Warszawy od lat mieści się niewielka gruzińska restauracja „Tibilisi”. Prowadziła ją Gruzinka,  pani Zina, której wspaniała kuchnia sprawiła, że było to  popularne miejsce na mapie Warszawy. Po śmierci pani Ziny  prowadzeniem (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 12 Program Czardasz
Odcinek 1

Czardasz

W dzielnicy Gdańska Przymorzu, na dużym osiedlu mieszkaniowym mieści się restauracja węgierska „Czardasz”. Restauracja istnieje już od 50 lat i w PRL-u była słynna na cały Gdańsk – o czym dzisiaj przypominają już tylko entuzjastyczne wpisy sprzed dziesięcioleci w księdze (...)

Długość odcinka: 43 min.