Kuchenne rewolucje Sezon 11

Kuchenne rewolucje Sezon 11 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Kuchnia, Reality show
Kategoria wiekowa:
od lat 12
Rok produkcji:
2015
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
9 godz. 19 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Kuchenne rewolucje Sezon 11

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Kuchenne rewolucje Sezon 11 Program odc. 13
Odcinek 13

odc. 13

Olsztynek „Zielarnia” W Olsztynku, w sąsiedztwie pięknego skansenu powstała 5 lat temu restauracja „Zielarnia”, którą otworzyła Ola razem ze swoim mężem. Wszystko szło w miarę dobrze do czasu kiedy jej mąż zniknął… z kelnerką i utargami z całego sezonu letniego. Oli (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 11 Program odc. 12
Odcinek 12

odc. 12

Elbląg „Figaro”/”Duchówka” Podobno odważnym szczęście sprzyja, dlatego 23 letnia Patrycja nie zastanawiała się długo kiedy nadarzyła się okazja i spełniła swoje marzenie. Została właścicielką pięknej restauracji „Figaro” w zabytkowym budynku, gdzie do tej pory (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 11 Program odc. 11
Odcinek 11

odc. 11

„Kamieniec wrocławski” restauracja „Filmowa” W Kamieńcu wrocławskim, osiedlu - sypialni Wrocławia Sebastian wraz z narzeczoną Moniką otworzyli restaurację „Filmowa”. Nazwa restauracji nie jest przypadkowa – praca w branży filmowej to marzenie Sebastiana. Na razie realizuje je (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 11 Program odc.  10
Odcinek 10

odc.  10

Restauracja „Dzikie wino” to okazała i rodzinna inwestycja, którą wymyśliła matka dorosłych dzieci Asi i Marcina, i żona pana Stanisława. „Dzikie wino” miało zapewnić dobrobyt całej rodzinie. Niestety zanim ukończono budowę pomysłodawczyni tej inwestycji zmarła. Rodzina (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 11 Program odc.  9
Odcinek 9

odc.  9

Pewien katowicki biznesmen, postanowił zainwestować część pieniędzy zarobionych na giełdzie zainwestować w restaurację. Długie godziny spędzane przy komputerze na śledzeniu indeksów na światowych giełdach raczej izolują od kontaktów z ludźmi, a restauracja wręcz przeciwnie – (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 11 Program odc.  8
Odcinek 8

odc.  8

Sabina i Mirek 30 lat mieszkali w Niemczech, gdzie pracowali w gastronomii. Kiedy ich dorosłe dzieci usamodzielniły się, Sabina postanowiła zrealizować swoje marzenie o powrocie do Polski. Namówiła męża, żeby otworzyli własną restaurację na Kaszubach, w pięknej letniskowej wsi Borowo. (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 11 Program odc.  7
Odcinek 7

odc.  7

Bestwinka to malownicza wieś w województwie śląskim, a pan Dominik, miejscowy biznesmen na początku lat dziewięćdziesiątych otworzył tu piwiarnię. Niedługo potem postanowił swój „Szałas piwny” rozbudować i zamienić go w klimatyczną restaurację o nazwie „Ranczo”. Niestety, (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 11 Program odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

Kilka lat temu Mariusz namówił swoją żonę, Wiolettę na zakup starego zabytkowego Młyna, żeby otworzyć w nim restaurację. Chociaż Wioletta była przerażona zakupem ponad 200 letniego budynku, zgodziła się na pomysł męża. I tak w starannie wyremontowanym zabytku otworzyli wymarzoną (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 11 Program odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

Świdnica „Stary browar” Właściciel tej restauracji przez lata prowadził dobrze prosperującą firmę w branży drzewnej, jednak światowy kryzys zmusił go zmiany zajęcia. Za namową przyjaciela postanowił otworzyć restaurację w budynku, który został wybudowany w 1866 roku jako browar (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 11 Program odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

Na jednym z rzeszowskich osiedli mieści się malutka restauracja U' Bares serwująca włoskie potrawy typowe dla samego południa słonecznej Italii, czyli prowincji Bari. Prowadzi ją polsko – włoskie małżeństwo Anna i Pierro. Anna wróciła do Polski z Włoch po 16 latach. Gotując w (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 11 Program odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

W Bolesławcu w przy Rynku mieści się zabytkowa kamienica "Pod Złotym Aniołem", a w niej najstarsza w mieście restauracja o tej samej nazwie, której historia sięga XIV wieku! Od 20 lat najnowszą historię restauracji tworzy pani Basia, której pomaga brat - kucharz - amator. Niestety złote (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 11 Program odc. 2
Odcinek 2

odc. 2

Pani Monika prowadzi pizzerię "West End" od 8 lat i przez ten czas nic w swojej restauracji nie zmieniła - ten sam wystrój, to samo menu, nawet danie dnia jest codziennie to samo. Niestety, jej restauracja funkcjonuje coraz gorzej, a właścicielka, która boryka się z problemami osobistymi nie (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuchenne rewolucje Sezon 11 Program odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

Ta restauracja była dla Magdy Gessler sporym zaskoczeniem - położona bezpośrednio przy pięknym sandomierskim rynku, oryginalny wystrój nawiązujący do kubańskich klimatów, całkiem niezła kuchnia, a jednak prawie nikt tutaj nie zagląda. Na czym polega problem tego lokalu, co ukrywa to (...)

Długość odcinka: 43 min.