Kuba Wojewódzki Sezon 2

Kuba Wojewódzki Sezon 2 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Rozrywka, Talk show
Kategoria wiekowa:
od lat 16
Rok produkcji:
2007
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
13 godz. 37 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Kuba Wojewódzki Sezon 2

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Kuba Wojewódzki Sezon 2 Program Dwa Gołębie 2007 Festiwal
Odcinek 34

Dwa Gołębie 2007 Festiwal

W czasie koncertu usłyszeliśmy więc takie piosenki jak "Purple Rain", "I Got You" (w wykonaniu Borysa Szyca), "Wielka Miłość", "Jej czarne oczy" (zaśpiewane oczywiście przez Ivana Komarenko,). Michał Koterski wykonał słynny przebój "Typ niepokorny", a Tomasz Karolak wraz z zespołem The (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuba Wojewódzki Sezon 2 Program EKSTRA
Odcinek 33

EKSTRA

Jest kontrowersyjny, złośliwy, nieobliczalny i diabelnie inteligentny. Mistrz ciętej riposty. Nie każdy odważy się stawić mu czoło. Bo Kuba Wojewódzki, gospodarz programu, nie oszczędza nikogo. Zadaje trudne pytania. Wprost. Bez owijania w bawełnę. Obgaduje i wyśmiewa. W tym odcinku (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuba Wojewódzki Sezon 2 Program Anna Przybylska i Piotr Rubik
Odcinek 32

Anna Przybylska i Piotr Rubik

W tym odcinku gośćmi Kuby byli: uważana za jedyną prawdziwą polską seksbombę - Anna Przybylska oraz zdobywca niemal wszystkiego co w muzyce można zdobyć, dyrygent, multiinstrumentalista i kompozytor Piotr Rubik. W programie dowiedzieliśmy się, między innymi, dlaczego dobrze jest mieć (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuba Wojewódzki Sezon 2 Program Cezary Żak i Jędrzej Kodymowski
Odcinek 31

Cezary Żak i Jędrzej Kodymowski

Jest kontrowersyjny, złośliwy, nieobliczalny i diabelnie inteligentny. Mistrz ciętej riposty. Nie każdy odważy się stawić mu czoło. Bo Kuba Wojewódzki, gospodarz programu, nie oszczędza nikogo. Zadaje trudne pytania. Wprost. Bez owijania w bawełnę. Obgaduje i wyśmiewa. Chwali - ale (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuba Wojewódzki Sezon 2 Program Jan Borysewicz, Andrzej Mogielnicki i kabaret "Neo-nówka"
Odcinek 30

Jan Borysewicz, Andrzej Mogielnicki i kabaret "Neo-nówka"

Jest kontrowersyjny, złośliwy, nieobliczalny i diabelnie inteligentny. Mistrz ciętej riposty. Nie każdy odważy się stawić mu czoło. Bo Kuba Wojewódzki, gospodarz programu, nie oszczędza nikogo. Zadaje trudne pytania. Wprost. Bez owijania w bawełnę. Gośćmi Kuby w tym odcinku byli: Jan (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuba Wojewódzki Sezon 2 Program Patrycja Markowska i Wojciech Cejrowski
Odcinek 29

Patrycja Markowska i Wojciech Cejrowski

Jest kontrowersyjny, złośliwy, nieobliczalny i diabelnie inteligentny. Mistrz ciętej riposty. Nie każdy odważy się stawić mu czoło. Bo Kuba Wojewódzki, gospodarz programu, nie oszczędza nikogo. Zadaje trudne pytania. Wprost. Bez owijania w bawełnę. Gośćmi Kuby są: Patrycja Markowska (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuba Wojewódzki Sezon 2 Program Elżbieta Zapendowska i Jacek Kurski
Odcinek 28

Elżbieta Zapendowska i Jacek Kurski

Jest kontrowersyjny, złośliwy, nieobliczalny i diabelnie inteligentny. Mistrz ciętej riposty. Nie każdy odważy się stawić mu czoło. Bo Kuba Wojewódzki, gospodarz programu, nie oszczędza nikogo. Zadaje trudne pytania. Wprost. Bez owijania w bawełnę. Gośćmi Kuby są: Elżbieta (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuba Wojewódzki Sezon 2 Program Katarzyna Skrzynecka i Maciej Maleńczuk
Odcinek 27

Katarzyna Skrzynecka i Maciej Maleńczuk

Jest kontrowersyjny, złośliwy, nieobliczalny i diabelnie inteligentny. Mistrz ciętej riposty. Nie każdy odważy się stawić mu czoło. Bo Kuba Wojewódzki, gospodarz programu, nie oszczędza nikogo. Zadaje trudne pytania. Wprost. Bez owijania w bawełnę. Gośćmi Kuby są: Katarzyna (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuba Wojewódzki Sezon 2 Program Zbigniew Wodecki i Agata Kulesza
Odcinek 26

Zbigniew Wodecki i Agata Kulesza

Jest kontrowersyjny, złośliwy, nieobliczalny i diabelnie inteligentny. Mistrz ciętej riposty. Nie każdy odważy się stawić mu czoło. Bo Kuba Wojewódzki, gospodarz programu, nie oszczędza nikogo. Zadaje trudne pytania. Wprost. Bez owijania w bawełnę. Gośćmi Kuby są: Zbigniew Wodecki i (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuba Wojewódzki Sezon 2 Program Ivan Komarenko i Marcin Miller
Odcinek 25

Ivan Komarenko i Marcin Miller

W kolejnym odcinku programu gośćmi prowadzącego był: finalista "Tańca z gwiazdami", były wokalista zespołu "Ivan i Delfin" oraz aktor serialu "M jak Miłość" Ivan Komarenko. Kolejnym gościem Kuby był Marcin Miller - wokalista zespołu "Boys" znanego z takich przebojów jak "Wolność' (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuba Wojewódzki Sezon 2 Program Anita Lipnicka, John Porter i Mariusz Pudzianowski
Odcinek 24

Anita Lipnicka, John Porter i Mariusz Pudzianowski

Jest kontrowersyjny, złośliwy, nieobliczalny i diabelnie inteligentny. Mistrz ciętej riposty. Nie każdy odważy się stawić mu czoło. Bo Kuba Wojewódzki, gospodarz programu, nie oszczędza nikogo. Zadaje trudne pytania. Wprost. Bez owijania w bawełnę. W tym odcinku gościli: Anita (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuba Wojewódzki Sezon 2 Program Krystyna Janda i Żora Korolyov
Odcinek 23

Krystyna Janda i Żora Korolyov

Tym razem gośćmi Kuby Wojewódzkiego: byli wybitna polska aktorka, reżyser i wielka dama polskiego show-biznesu Krystyna Janda oraz robiący zawrotną karierę pochodzący z Ukrainy tancerz Żora Korolyov. W odcinku zobaczyliśmy Krystynę Jandę reżyserującą telenowelę z Kubą W. w roli (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuba Wojewódzki Sezon 2 Program Ryszard Kalisz i Marcin Mroczek
Odcinek 22

Ryszard Kalisz i Marcin Mroczek

Tym razem gośćmi Kuby Wojewódzkiego byli: Ryszard Kalisz, jeden z najważniejszych polityków SLD, były minister Spraw Wewnętrznych, oraz jeden z najbardziej znanych bliźniaków w Polsce Marcin Mroczek, znany także jako Paweł Zduński.

Długość odcinka: 43 min.

Kuba Wojewódzki Sezon 2 Program Tatiana Okupnik i Marcin Meller
Odcinek 21

Tatiana Okupnik i Marcin Meller

Jest kontrowersyjny, złośliwy, nieobliczalny i diabelnie inteligentny. Mistrz ciętej riposty. Nie każdy odważy się stawić mu czoło. Bo Kuba Wojewódzki, gospodarz programu, nie oszczędza nikogo. Zadaje trudne pytania. Wprost. Bez owijania w bawełnę. Gośćmi tego odcinka byli: Tatiana (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuba Wojewódzki Sezon 2 Program Marcin Daniec i Andrzej Smolik
Odcinek 20

Marcin Daniec i Andrzej Smolik

Jest kontrowersyjny, złośliwy, nieobliczalny i diabelnie inteligentny. Mistrz ciętej riposty. Nie każdy odważy się stawić mu czoło. Bo Kuba Wojewódzki, gospodarz programu, nie oszczędza nikogo. Zadaje trudne pytania. Wprost. Bez owijania w bawełnę. Gośćmi tego odcinka byli Marcin (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuba Wojewódzki Sezon 2 Program Andrzej Lepper
Odcinek 19

Andrzej Lepper

W tym odcinku Kuba Wojewódzki spotkał się z Andrzejem Lepperem. Poruszone było wiele tematów – od soli i chleba, po fundamentalne kwestie filozoficzne takie jak "Balcerowicz musi odejść" czy "kto kogo i w jakim stylu". Mówiono też o sporcie, seksie, historii i innych przyjemnościach (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuba Wojewódzki Sezon 2 Program Krzysztof Bosak i Janusz Panasewicz
Odcinek 18

Krzysztof Bosak i Janusz Panasewicz

Jest kontrowersyjny, złośliwy, nieobliczalny i diabelnie inteligentny. Mistrz ciętej riposty. Nie każdy odważy się stawić mu czoło. Bo Kuba Wojewódzki, gospodarz programu, nie oszczędza nikogo. Zadaje trudne pytania. Wprost. Bez owijania w bawełnę. Gośćmi tego odcinka byli: Krzysztof (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuba Wojewódzki Sezon 2 Program Ewa Drzyzga, Monia i Robert Gawlińscy
Odcinek 17

Ewa Drzyzga, Monia i Robert Gawlińscy

W tym odcinku programu gośćmi Kuby Wojewódzkiego byli: niepowtarzalna Ewa Drzyzga, znana z rozmów ze wszystkimi oraz absolutnie wyjątkowe małżeństwo z 20-letnim stażem, czyli Monika i Robert Gawlińscy. W programie – jak na program z udziałem Ewy Drzyzgi przystało – usłyszeliśmy (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuba Wojewódzki Sezon 2 Program Maciej Stuhr i Tomasz Kot
Odcinek 16

Maciej Stuhr i Tomasz Kot

Na luksusowych kanapach Kuby Wojewódzkiego pojawili się: Tomasz Kot i Maciej Stuhr, którzy okazali się kolegami Kuby z planu. W trakcie rozmowy (przebiegającej naturalnie w atmosferze przyjaźni i wzajemnego zrozumienia) dowiedzieliśmy się dużo o testosteronie w każdym tego słowa (...)

Długość odcinka: 43 min.