Kuba Wojewódzki Sezon 15

Kuba Wojewódzki Sezon 15 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Rozrywka, Talk show
Kategoria wiekowa:
od lat 16
Rok produkcji:
2013
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
10 godz. 45 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Kuba Wojewódzki Sezon 15

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Kuba Wojewódzki Sezon 15 Program Jacek Braciak, Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski
Odcinek 222

Jacek Braciak, Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski

W tym odcinku gośćmi będą twórcy jednej z najsłynniejszych polskich marek modowych – Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski. Wraz nimi słynną i kultową wodę Kuby W. będzie pić bohater wszystkich seriali, a prywatnie raptus i gwałtownik – Jacek Braciak. Zagra Kasia Lins.

Długość odcinka: 43 min.

Kuba Wojewódzki Sezon 15 Program Anna Lewandowska i Liroy
Odcinek 221

Anna Lewandowska i Liroy

Na słynnej kanapie zasiądzie: mistrzyni karate, medalistka mistrzostw świata i Europy - Anna Stachurska-Lewandowska (prywatnie żona Roberta Lewandowskiego) oraz ojciec założyciel polskiego rapu, hip-hopu i wszelkich gatunków pokrewnych – Piotr Marzec. Szerzej znany jako Liroy. A i tak (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuba Wojewódzki Sezon 15 Program Agnieszka Więdłocha i Tymon Tymański
Odcinek 220

Agnieszka Więdłocha i Tymon Tymański

W tym odcinku słynną i kultową wodę z programu rytualnie spożywać będzie: Agnieszka Więdłocha – polska aktorka (znana milionom telewidzów jako anestezjolog Beata Jasieńska) oraz kompozytor, multiinstrumentalista, poeta, prozaik, buntownik i twórca yassu – Tymon Tymański. Zaśpiewa (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuba Wojewódzki Sezon 15 Program Piotr Polk i Kamil Bednarek
Odcinek 219

Piotr Polk i Kamil Bednarek

W tym odcinku nie zabraknie słynnych, kultowych i skórzanych kanap. Na których zasiądą (w charakterze gości) – najbardziej jamajski ze wszystkich pochodzących z Brzegu piosenkarzy - Kamil Bednarek oraz polski (aczkolwiek nie tylko) aktor i piosenkarz, twórca wielu niezapomnianych kreacji (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuba Wojewódzki Sezon 15 Program Leszek Możdżer i Marcin Prokop
Odcinek 218

Leszek Możdżer i Marcin Prokop

W kolejnym odcinku, jak zwykle, pojawią się znakomici goście goście. Na słynnej kanapie zobaczymy: Leszka Możdżera - jednego z najlepszych jazzowych pianistów świata oraz Marcina Prokopa - najwyższej instancji w świecie telewizyjnych prezenterów. Zagra William Malcolm.

Długość odcinka: 43 min.

Kuba Wojewódzki Sezon 15 Program Władysław Kozakiewicz i Maciek Musiał
Odcinek 217

Władysław Kozakiewicz i Maciek Musiał

Na słynnej kanapie Kuby W. zasiądzie Maciej Musiał - polski aktor filmowy, telewizyjny, teatralny i dubbingowy, przedstawiciel mocno młodszego pokolenia aktorskiego i bożyszcze tłumów. Wraz z nim pojawi się autor legendarnego i kultowego gestu, zdobywca złotego medalu na Olimpiadzie w (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuba Wojewódzki Sezon 15 Program Jakub Kosecki i Jessica Mercedes Kirschner
Odcinek 216

Jakub Kosecki i Jessica Mercedes Kirschner

W tym odcinku na słynnych kanapach usiedli: piłkarz Jakub Kosecki, reprezentant Polski, zawodnik Legii Warszawa i bywalec muraw całego świata oraz jedna z najpopularniejszych polskich blogerek modowych - Jessika Mercedes Kirschner, jednej z nielicznych reprezentantek polskiej blogosfery, o (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuba Wojewódzki Sezon 15 Program Mariusz Pudzianowski i Jasiek Mela
Odcinek 215

Mariusz Pudzianowski i Jasiek Mela

W tym odcinku na słynnej kanapie zasiądą: siłacz, zawodnik MMA Mariusz "Pudzian" Pudzianowski oraz polski polarnik, najmłodszy w historii zdobywca obu biegunów w ciągu jednego roku (równocześnie pierwszy niepełnosprawny, który tej sztuki dokonał), pogromca Kilimandżaro, Elbrusu i (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuba Wojewódzki Sezon 15 Program Ewelina Lisowska i Marcin Meller
Odcinek 214

Ewelina Lisowska i Marcin Meller

W tym odcinku gośćmi są: polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów, Ewelina "Evelynn" Lisowska, oraz miłośnik podróży, Warszawy i pięknych kobiet, Marcin Meller.

Długość odcinka: 43 min.

Kuba Wojewódzki Sezon 15 Program Leszek Balcerowicz i Tomasz Niecik
Odcinek 213

Leszek Balcerowicz i Tomasz Niecik

W tym odcinku na legendarnej kanapie Kuby W. zasiądzie „człowiek, który musiał odejść” - Leszek Balcerowicz. Jeden z tytanów najnowszej historii Polski, uważany - w zależności od poglądów - za jednego z największych współczesnych ekonomistów lub za wcielenie zła. Wraz z nim (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuba Wojewódzki Sezon 15 Program Magdalena Różczka i Paweł Fajdek
Odcinek 212

Magdalena Różczka i Paweł Fajdek

Gośćmi programu tego odcinka będą: powszechnie uważana za jedną z najpiękniejszych i najlepszych polskich aktorek Magdalena Różczka oraz najmłodszy mistrz świata w historii rzutu młotem, polski lekkoatleta Paweł Fajdek. Zagra Makabunda.

Długość odcinka: 43 min.

Kuba Wojewódzki Sezon 15 Program Margaret i Katarzyna Piasecka
Odcinek 211

Margaret i Katarzyna Piasecka

Na słynnej kanapie Kuby zasiądą dwie utalentowane przedstawicielki płci pięknej. Będą to: Margaret, piosenkarka i blogerka modowa, która przy pomocy piosenki "Thank You Very Much" (i teledysku) wdarła się przebojem na światowe listy przebojów, oraz kobieta, która nie dość, że mówi (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuba Wojewódzki Sezon 15 Program Basia Kurdej-Szatan i Michał Materla
Odcinek 210

Basia Kurdej-Szatan i Michał Materla

W tym odcinku pojawi się wybity specjalista od duszenia, obalania, rzucania i tym podobnych, mistrz federacji KSW w wadze średniej - Michał Materla. Razem z nim na nowej (a już kultowej) kanapie Kuby zasiądzie Barbara Kurdej-Szatan – aktorka filmowa i teatralna oraz jeden z filarów (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuba Wojewódzki Sezon 15 Program Sylwia Grzeszczak i Łukasz Piszczek
Odcinek 209

Sylwia Grzeszczak i Łukasz Piszczek

Na kanapach Kuby Wojewódzkiego pojawi się para ludzi urodzonych nieprzyzwoicie niedawno. Będą to: Łukasz Piszczek, członek legendarnej "Trójki z Dortmundu" i jeden z najlepszych (i najlepiej zarabiających) polskich piłkarzy oraz Sylwia Grzeszczak - piosenkarka i kompozytorka, posadaczka (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuba Wojewódzki Sezon 15 Program Jarosław Wałęsa i Ivan Komarenko
Odcinek 208

Jarosław Wałęsa i Ivan Komarenko

W tym odcinku na słynnej kanapie pojawi się: Jarosław Wałęsa - dumny nosiciel jednego z najbardziej znanych polskich nazwisk, absolwent prestiżowego Holy Cross College w Massachusetts, dwukrotny poseł na Sejm Rzeczpospolitej i członek Parlamentu Europejskiego. Wraz z nim zasiądzie Ivan (...)

Długość odcinka: 43 min.