Kuba Wojewódzki Sezon 1

Kuba Wojewódzki Sezon 1 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Rozrywka, Talk show
Kategoria wiekowa:
od lat 16
Rok produkcji:
2006
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
8 godz. 36 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Kuba Wojewódzki Sezon 1

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Kuba Wojewódzki Sezon 1 Program Cezary Pazura i Peja
Odcinek 13

Cezary Pazura i Peja

Jest kontrowersyjny, złośliwy, nieobliczalny i diabelnie inteligentny. Mistrz ciętej riposty. Nie każdy odważy się stawić mu czoło. Bo Kuba Wojewódzki, gospodarz programu, nie oszczędza nikogo. Zadaje trudne pytania. Wprost. Bez owijania w bawełnę. Gośćmi tego odcinka byli: Cezary (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuba Wojewódzki Sezon 1 Program Olaf Lubaszenko i Ania Wyszkoni
Odcinek 12

Olaf Lubaszenko i Ania Wyszkoni

Jest kontrowersyjny, złośliwy, nieobliczalny i diabelnie inteligentny. Mistrz ciętej riposty. Nie każdy odważy się stawić mu czoło. Bo Kuba Wojewódzki, gospodarz programu, nie oszczędza nikogo. Zadaje trudne pytania. Wprost. Bez owijania w bawełnę. Gośćmi byli: Olaf Lubaszenko i Ania (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuba Wojewódzki Sezon 1 Program Adam Sztaba, Anna Wiśniewska i Jacek Łągwa
Odcinek 11

Adam Sztaba, Anna Wiśniewska i Jacek Łągwa

Jest kontrowersyjny, złośliwy, nieobliczalny i diabelnie inteligentny. Mistrz ciętej riposty. Nie każdy odważy się stawić mu czoło. Bo Kuba Wojewódzki, gospodarz programu, nie oszczędza nikogo. Zadaje trudne pytania. Wprost. Bez owijania w bawełnę. Gośćmi tego odcinka byli: Adam (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuba Wojewódzki Sezon 1 Program Agnieszka Frykowska i Liroy
Odcinek 10

Agnieszka Frykowska i Liroy

Jest kontrowersyjny, złośliwy, nieobliczalny i diabelnie inteligentny. Mistrz ciętej riposty. Nie każdy odważy się stawić mu czoło. Bo Kuba Wojewódzki, gospodarz programu, nie oszczędza nikogo. Zadaje trudne pytania. Wprost. Bez owijania w bawełnę. Obgaduje i wyśmiewa. Chwali - ale (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuba Wojewódzki Sezon 1 Program Kinga Rusin, Andrzej Piaseczny i Robert Chojnacki
Odcinek 9

Kinga Rusin, Andrzej Piaseczny i Robert Chojnacki

Jest kontrowersyjny, złośliwy, nieobliczalny i diabelnie inteligentny. Mistrz ciętej riposty. Nie każdy odważy się stawić mu czoło. Bo Kuba Wojewódzki, gospodarz programu, nie oszczędza nikogo. Zadaje trudne pytania. Wprost. Bez owijania w bawełnę. Gośćmi tego odcinka byli: Kinga (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuba Wojewódzki Sezon 1 Program Tomasz Karolak i Monika Brodka
Odcinek 8

Tomasz Karolak i Monika Brodka

Jest kontrowersyjny, złośliwy, nieobliczalny i diabelnie inteligentny. Mistrz ciętej riposty. Nie każdy odważy się stawić mu czoło. Bo Kuba Wojewódzki, gospodarz programu, nie oszczędza nikogo. Zadaje trudne pytania. Wprost. Bez owijania w bawełnę. W tym odcinku gośćmi byli: Tomasz (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuba Wojewódzki Sezon 1 Program Andrzej Niemczyk i Kasia Cerekwicka
Odcinek 7

Andrzej Niemczyk i Kasia Cerekwicka

Jest kontrowersyjny, złośliwy, nieobliczalny i diabelnie inteligentny. Mistrz ciętej riposty. Nie każdy odważy się stawić mu czoło. Bo Kuba Wojewódzki, gospodarz programu, nie oszczędza nikogo. Zadaje trudne pytania. Wprost. Bez owijania w bawełnę. Gośćmi tego odcinka byli: Andrzej (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuba Wojewódzki Sezon 1 Program Anna Guzik i Weronika Rosati
Odcinek 6

Anna Guzik i Weronika Rosati

Jest kontrowersyjny, złośliwy, nieobliczalny i diabelnie inteligentny. Mistrz ciętej riposty. Nie każdy odważy się stawić mu czoło. Bo Kuba Wojewódzki, gospodarz programu, nie oszczędza nikogo. Zadaje trudne pytania. Wprost. Bez owijania w bawełnę. Gośćmi odcinka były: Anna Guzik i (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuba Wojewódzki Sezon 1 Program Jan Maria Rokita i Agnieszka Włodarczyk
Odcinek 5

Jan Maria Rokita i Agnieszka Włodarczyk

Jest kontrowersyjny, złośliwy, nieobliczalny i diabelnie inteligentny. Mistrz ciętej riposty. Nie każdy odważy się stawić mu czoło. Bo Kuba Wojewódzki, gospodarz programu, nie oszczędza nikogo. Zadaje trudne pytania. Wprost. Bez owijania w bawełnę.

Długość odcinka: 43 min.

Kuba Wojewódzki Sezon 1 Program Maria Wiktoria Wałęsa i Krystyna Czubówna
Odcinek 4

Maria Wiktoria Wałęsa i Krystyna Czubówna

Jest kontrowersyjny, złośliwy, nieobliczalny i diabelnie inteligentny. Mistrz ciętej riposty. Nie każdy odważy się stawić mu czoło. Bo Kuba Wojewódzki, gospodarz programu, nie oszczędza nikogo. Zadaje trudne pytania. Wprost. Bez owijania w bawełnę. Gośćmi tego odcinka były: Maria (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuba Wojewódzki Sezon 1 Program Borys Szyc i Ania Dąbrowska
Odcinek 3

Borys Szyc i Ania Dąbrowska

Jest kontrowersyjny, złośliwy, nieobliczalny i diabelnie inteligentny. Mistrz ciętej riposty. Nie każdy odważy się stawić mu czoło. Bo Kuba Wojewódzki, gospodarz programu, nie oszczędza nikogo. Zadaje trudne pytania. Wprost. Bez owijania w bawełnę. Gośćmi odcinka byli Borys Szyc i (...)

Długość odcinka: 43 min.

Kuba Wojewódzki Sezon 1 Program Aleksandra Kwaśniewska i Anna Mucha
Odcinek 1

Aleksandra Kwaśniewska i Anna Mucha

Jest kontrowersyjny, złośliwy, nieobliczalny i diabelnie inteligentny. Mistrz ciętej riposty. Nie każdy odważy się stawić mu czoło. Kuba Wojewódzki, gospodarz programu, nie oszczędza nikogo. Zadaje trudne pytania. Wprost. Bez owijania w bawełnę. Obgaduje i wyśmiewa. Chwali - ale (...)

Długość odcinka: 43 min.