Kryminalne gry Sezon 2

Kryminalne gry Sezon 2 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Dokument, Kryminał
Kategoria wiekowa:
od lat 16
Rok produkcji:
2003
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
5 godz. 12 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Kryminalne gry Sezon 2

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Kryminalne gry Sezon 2 Program Napady na banki
Odcinek 40

Napady na banki

Na terenie wybrzeża dokonano kilku zuchwałych napadów na banki i konwoje z pieniędzmi. Wiele szczegółów wskazywało na to, że przestępstw dokonywała jedna i ta sama grupa. Policja ustaliła, że należą do niej osoby rosyjskojęzyczne i że mogą przebywać w jednym z obserwowanych przez (...)

Długość odcinka: 26 min.

Kryminalne gry Sezon 2 Program Dręczyciel prostytutek
Odcinek 35

Dręczyciel prostytutek

Kieleccy policjanci otrzymali informacje o mężczyźnie pobierających od prostytutek wysokie haracze. Po zeznaniach kilku z kobiet policjanci mieli podstawę, by zatrzymać podejrzanego. Jeden z funkcjonariuszy, podając się za właściciela agencji towarzyskiej, zaproponował mężczyźnie (...)

Długość odcinka: 26 min.

Kryminalne gry Sezon 2 Program W poszukiwaniu Liroya i Freda - cz.II
Odcinek 32

W poszukiwaniu Liroya i Freda - cz.II

Prokuratura wystawiła listy gończe za Liroyem i Fredem – dwoma przywódcami gangu ze Szczecina. Bandyci pozostawali nieuchwytni. Udało im się wymknąć z kilku zasadzek. Policjanci nie dawali jednak za wygraną. Liczyli, że na trop przestępców doprowadzi ich znajoma – prostytutka o (...)

Długość odcinka: 26 min.

Kryminalne gry Sezon 2 Program W poszukiwaniu Liroya i Freda - cz.I
Odcinek 31

W poszukiwaniu Liroya i Freda - cz.I

Policja dostaje cynk, że w jednym z mieszkań na terenie Szczecina znajduje się skład broni i narkotyków. To, co tam zastali, przerosło ich oczekiwania. Tak zaczęła się gonitwa za dwoma bandytami – Fredem i Liroyem i innymi 6 osobami, związanymi z tą sprawą. Tego samego dnia udało (...)

Długość odcinka: 26 min.

Kryminalne gry Sezon 2 Program Mordercza egzekucja w Świebodzinie?
Odcinek 30

Mordercza egzekucja w Świebodzinie?

W lesie w okolicach Świebodzina znaleziono niezidentyfikowane, nagie zwłoki dwóch młodych mężczyzn. Najprawdopodobniej była to egzekucja. Obaj zostali zabici strzałami w tył głowy. Na miejscu nie było prawie żadnych śladów. Policyjni eksperci ustalili, że do zabójstwa doszło kilka (...)

Długość odcinka: 26 min.

Kryminalne gry Sezon 2 Program Samochód-pułapka
Odcinek 28

Samochód-pułapka

O pojazdach-pułapkach wie tylko trzech funkcjonariuszy komendy stołecznej i tylko oni wiedzą, gdzie te samochody są parkowane i na jakich ulicach Warszawy będą wystawiane do akcji. Są to pojazdy posiadające kamery, atrakcyjne swoją marką dla złodziei. Tego dnia policja przygotowała do (...)

Długość odcinka: 26 min.

Kryminalne gry Sezon 2 Program Gang Daszyniaków
Odcinek 24

Gang Daszyniaków

Po koniec lat 90-tych policjanci rozbili niebezpieczny gang, działający na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Gangsterzy czuli się bezkarni. Pobierali od handlowców wysokie haracze. W kilka miesięcy później w Giżycku powstała podobna grupa, nazwana gangiem Daszyniaków. Tych, (...)

Długość odcinka: 26 min.

Kryminalne gry Sezon 2 Program Napady na tiry
Odcinek 22

Napady na tiry

Napady na tiry – jedno z najważniejszych źródeł dochodów zorganizowanych grup przestępczych. Zaczęło się na początku lat 90-tych. Policja co kilka dni informowała o zaginięciu ładunku wartego kilkaset tysięcy złotych. Bandyci najczęściej rabowali samochody przewożące sprzęt (...)

Długość odcinka: 26 min.

Kryminalne gry Sezon 2 Program Gwałciciel
Odcinek 21

Gwałciciel

Schemat był zawsze taki sam - dzień, centrum miasta, mężczyzna z bronią. Zmieniały się tylko ofiary zgwałceń. Charakterystyczne było to, że ofiary były bardzo młode. Poszkodowane kobiety poproszono o przygotowanie portretu pamięciowego sprawcy. Sporządzono także portret (...)

Długość odcinka: 26 min.

Kryminalne gry Sezon 2 Program Porwanie w Łodzi - cz. II
Odcinek 20

Porwanie w Łodzi - cz. II

W Łodzi porwano żonę znanego biznesmana. Po otrzymaniu okupu porywacze wypuścili kobietę na wolność. Pomimo szczęśliwego zakończenia, policja nie zaniechała poprowadzenia śledztwa w tej sprawie. 25 czerwca policja zatrzymała jednocześnie 9 porywaczy. Znaleziono przy nich broń i (...)

Długość odcinka: 26 min.

Kryminalne gry Sezon 2 Program Dlaczego 19-latka musiała zginąć? - cz. II
Odcinek 18

Dlaczego 19-latka musiała zginąć? - cz. II

Policja w dalszym ciągu próbuje ustalić sprawcę brutalnego morderstwa 19-letniej Małgorzaty K. W kręgu podejrzanych znaleźli się m.in. znajomi dziewczyny. Sprawdzono alibi wszystkich jej byłych i obecnych przyjaciół. Bezskutecznie. Przypadkowo policja wpadła na trop Norberta G., (...)

Długość odcinka: 26 min.

Kryminalne gry Sezon 2 Program Dlaczego 19-latka musiała zginąć? - cz. I
Odcinek 17

Dlaczego 19-latka musiała zginąć? - cz. I

1 listopada w bazie transportowej na przedmieściach Chojnic doszło do brutalnego zabójstwa. W pomieszczeniach stróżówki policjanci znaleźli ciężko rannego wartownika oraz zwłoki 19-letniej Małgorzaty K. Jej zabójca był bezwzględny – zadał dziewczynie 13 ciosów nożem, potem (...)

Długość odcinka: 26 min.