Kręcimy z gwiazdami sezon 3

Kręcimy z gwiazdami sezon 3 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Muzyczny, Reality show
Kategoria wiekowa:
od lat 12
Rok produkcji:
2013
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
9 godz.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Kręcimy z gwiazdami sezon 3

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Kręcimy z gwiazdami sezon 3 Program Odcinek 12
Odcinek 12

Odcinek 12

Jest ich ośmiu... zgranych jak osiem dźwięków gamy. Uprawiają styl vocal play. O kogo chodzi? Gościem tego odcinka programu "Kręcimy z gwiazdami" jest zespół Audiofeels.

Długość odcinka: 45 min.

Kręcimy z gwiazdami sezon 3 Program Odcinek 11
Odcinek 11

Odcinek 11

Katarzyna Pakosińska - z wykształcenia polonistka, z zamiłowania gruzinka,... Posiadaczka najbardziej zaraźliwego śmiechu w Polsce, była członkini Kabaretu Moralnego Niepokoju opowie Ewelinie Kopic w w programie "Kręcimy z gwiazdami" o swoich ulubionych miejscach, ludziach, których ceni i (...)

Długość odcinka: 45 min.

Kręcimy z gwiazdami sezon 3 Program Odcinek 10
Odcinek 10

Odcinek 10

Jest ich trzech: ten przystojny, ten elastyczny i kołek. Pochodzą z Lublina, są twórcami najpyszniejszej zupy chińskiej z Radomia...Kto to taki? Gośćmi tego odcinka programu "Kręcimy z gwiazdami" są Marcin Wójcik, Michał Wójcik i Waldemar Kołek, czyli Kabaret Ani Mru Mru...

Długość odcinka: 45 min.

Kręcimy z gwiazdami sezon 3 Program Odcinek 9
Odcinek 9

Odcinek 9

Goście tego odcinka programu "Kręcimy z gwiazdami" to niewątpliwie najbardziej rozpoznawalni bliźniacy w Polsce. Od ponad 15 lat zarażają optymizmem, dzielą słodyczami, zapraszają do Milówki i podglądają Bernadetkę. Kto to taki? Paweł i Łukasz Golec, czyli Golec uOrkiestra...

Długość odcinka: 45 min.

Kręcimy z gwiazdami sezon 3 Program Odcinek 8
Odcinek 8

Odcinek 8

Muzyk, wokalista, autor piosenek i niewątpliwa osobowość telewizyjna. Gra na fortepianie, gitarze, trąbce i flecie. Z wykształcenia śpiewak operowy...Kto będzie bohaterem tego odcinka programu "Kręcimy z gwiazdami"? Lider zespołu "Leszcze" - Maciej Miecznikowski.

Długość odcinka: 45 min.

Kręcimy z gwiazdami sezon 3 Program Odcinek 7
Odcinek 7

Odcinek 7

Najbardziej wysportowany piosenkarz, nauczyciel w-f, brązowy medalista akademickich mistrzostw świata w zapasach - Rafał Brzozowski. W programie "Kręcimy z gwiazdami" opowie jaką drogę musial przebyć by stać się gwiazdą.

Długość odcinka: 45 min.

Kręcimy z gwiazdami sezon 3 Program Odcinek 6
Odcinek 6

Odcinek 6

Bokser, mistrz świata dwóch federacji - Krzysztof "Diablo" Włodarczyk będzie gościem Eweliny Kopic w programie "Kręcimy z gwiazdami". Jakie jest marzenie mistrza i czy prowadzącej uda się je spełnić.

Długość odcinka: 45 min.

Kręcimy z gwiazdami sezon 3 Program Odcinek 5
Odcinek 5

Odcinek 5

Ewa Farna w programie "Kręcimy z gwiazdami" opowie dlaczego jej serce jest ciągle rozdarte, czy bolą ją doniesienia prasowe na jej temat i czy lubi przekraczać granice...

Długość odcinka: 45 min.

Kręcimy z gwiazdami sezon 3 Program Odcinek 4
Odcinek 4

Odcinek 4

Gościem tego odcinka proramu rozrywkowego "Kręcimy z gwiazdami" będą - jak sami mówią o sobie - niepoprawni optymiści, którzy wierzą, że przez kaberte można zmienić świat... Kto to taki? Kabaret Chatelet, czyli Adam Małczyk, Michał Pałubski i Askaniusz Petynka.

Długość odcinka: 45 min.

Kręcimy z gwiazdami sezon 3 Program Odcinek 3
Odcinek 3

Odcinek 3

Kuba Sienkiewicz, Piotr Łojek, Leon Paduch, Aleksander Korecki, Jacek Wąsowski, Tomasz Grochowalski czyli Elektyrcze gitary będą gościem tego odcinka programu rozrywkowego "Kręcimy z gwiazdami".

Długość odcinka: 45 min.

Kręcimy z gwiazdami sezon 3 Program Odcinek 2
Odcinek 2

Odcinek 2

25 lat twórczości scenicznej wraz z zespołem Big Cyc będzie świętowała prowadząca program "Kręcimy z Gwiazdami" Ewelina Kopic. Czy prowadzącej uda się odkryć jaki jest sekret długotrwałej współpracy zespołu?

Długość odcinka: 45 min.

Kręcimy z gwiazdami sezon 3 Program Odcinek 1
Odcinek 1

Odcinek 1

Kabaret Paranienormalni tworzy czterech panów: Robert Motyka, Igor Kwiatkowski, Michał Paszczyk, Rafał Kadłucki. Jeden jest zdolny, drugi przystojny, trzeci miły, czwarty wysoki... Który jest który? Ewelina Kopic zdradzi sekrety kabaretu w programie "Kręcimy z gwiazdami".

Długość odcinka: 45 min.