Kobieta na zakręcie sezon 5

Kobieta na zakręcie sezon 5 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Talk show
Rok produkcji:
2010
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
2 godz. 3 min.

  • Anna Maruszeczko

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Kobieta na zakręcie sezon 5

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Kobieta na zakręcie sezon 5 Program odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

Na pewno znasz uczucie oczekiwania na coś dobrego, to przyjemne podniecenie, które często mu towarzyszy. Jak myślisz z jakimi uczuciami oczekuje się dziecka? Co czuje matka, która kupuje ubranka i łóżeczko? Matka, która wie, że jej dziecko lada moment będzie na świecie. Myślę, że (...)

Długość odcinka: 21 min.

Kobieta na zakręcie sezon 5 Program odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

Jak wspominasz swoją szkołę? Pamiętasz największe wybryki kolegów z klasy? A czy potrafisz uwierzyć, że dziś dawni chuligani byliby uznawani za aniołów? Do czego potrafią posunąć się dzisiejsi gimnazjaliści? I kim jest dla nich nauczyciel? O tym przekonała się Kasia. Pracę (...)

Długość odcinka: 18 min.

Kobieta na zakręcie sezon 5 Program odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

Czy znasz uczucie, które pojawia się gdy coś co długo budowałaś i w co bardzo wierzyłaś rozsypuje się w ciągu kilku chwil? Czy wiesz jak boli rozczarowanie najbliższą osobą? Albo jak brzmi cisza gdy zostajesz zupełnie sama ze swoimi problemami? Agnieszka myślała, że nie poradzi (...)

Długość odcinka: 21 min.

Kobieta na zakręcie sezon 5 Program odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

Wyobraź sobie, że Twój telefon nieustannie dzwoni, a gdy go odbierasz słyszysz jedynie nieprzyjemny, ciężki oddech. Spróbuj zrozumieć, co można czuć, gdy co 2 minuty dostajesz wulgarnego smsa z wyzwiskami. Czy wiesz jak szybko bije serce, gdy w nocy do Twoich drzwi łomoczą obcy (...)

Długość odcinka: 22 min.

Kobieta na zakręcie sezon 5 Program odc. 2
Odcinek 2

odc. 2

Czy myślałaś kiedyś o tym by zostawić wszystko i wyruszyć w podróż dookoła świata? Spotykać ciekawych ludzi, przeżywać niezwykłe przygody. Zastanawiałaś się jak to jest żyć pełnią i każdego dnia realizować swoje marzenia? Adela odważyła się podążać własną drogą, (...)

Długość odcinka: 22 min.

Kobieta na zakręcie sezon 5 Program odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

Zastanawiasz się jak wiele można zrobić dla marzeń o miłości? Jak bardzo można chcieć romantycznego ślubu i hucznego wesela? Być może myślisz, że nie wszystko można wybaczyć, bo przecież każdy ma swoje granice. A jeśli się mylisz? Jeśli są wśród nas kobiety gotowe oddać (...)

Długość odcinka: 19 min.