Kobieta na zakręcie sezon 4

Kobieta na zakręcie sezon 4 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Talk show
Rok produkcji:
2010
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
1 godz. 41 min.

  • Anna Maruszeczko

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Kobieta na zakręcie sezon 4

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Kobieta na zakręcie sezon 4 Program odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

Magdalena Sadowska-Pożycka szła przez życie jak burza. Pięła się po szczeblach kariery i podejmowała nowe wyzwania. Nużyła ją stagnacja, dlatego cały czas zmieniała prace i miejsca zamieszkania. Z mężem i synem żyli jak nomadzi, wiecznie na walizkach i nieustannie w drodze. (...)

Długość odcinka: 18 min.

Kobieta na zakręcie sezon 4 Program odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

Kasia pokochała Bieszczady już jako nastolatka. Po maturze opuściła Śląsk i przyjechała do Cisnej. Tu poznała swojego męża i założyła pensjonat Przystanek Cisna. Życie wydawało się być spełnieniem marzeń, aż do pewnego tragicznego dnia, w którym straciła wszystko, co (...)

Długość odcinka: 19 min.

Kobieta na zakręcie sezon 4 Program odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

Zapraszamy na spotkanie ze Staną Buchowską, która razem z koleżankami od 15 lat prowadzi fundację La Strada, gdzie zajmują się pomocą wykorzystywanym kobietom i ofiarom handlu ludźmi. W tym wyjątkowym odcinku przedstawimy portret zbiorowy: kobiet, które pomagają oraz kobiet, które (...)

Długość odcinka: 20 min.

Kobieta na zakręcie sezon 4 Program odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

Życie zawodowe Ewy zawsze układało się wspaniale, niestety do miłości nigdy nie miała szczęścia. Rodzina i przyjaciele przestali wierzyć, że kiedyś znajdzie kogoś na stałe. Ewa czuła, że znajduje się na dnie samotności. Do dnia gdy niespodziewanie odnalazł ją podopieczny z (...)

Długość odcinka: 22 min.

Kobieta na zakręcie sezon 4 Program odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

Życiorys Joanny mimo jej młodego wieku jest tak bogaty, że mógłby stanowić materiał na grubą książkę. Była jeszcze uczennicą, gdy urodziła dziecko. Bez wsparcia mężczyzny stanęła przed najtrudniejszymi życiowymi wyborami. Później pojawiła się nowa miłość i kolejna ciąża. (...)

Długość odcinka: 22 min.