Kobieta na zakręcie sezon 3

Kobieta na zakręcie sezon 3 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Talk show
Rok produkcji:
2009
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
2 godz. 1 min.

  • Anna Maruszeczko

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Kobieta na zakręcie sezon 3

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Kobieta na zakręcie sezon 3 Program odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

W życiu Sylwii właśnie wszystko się zawaliło. Pustkę po rozstaniu z mężem chciała wypełnić czymś dobrym. Pomóc komuś, kto bardzo tego potrzebuje. I wtedy w telewizji zobaczyła reportaż o Arturze. Gdy zdecydowała się pomóc znajomemu z młodości nie przewidywała, że poczuje do (...)

Długość odcinka: 20 min.

Kobieta na zakręcie sezon 3 Program odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

Alicja, gdy była nastolatką usłyszała, że nigdy nie będzie mogła urodzić dziecka. Wiadomość ta wpłynęła na jej poczucie własnej wartości i zdeterminowała jej życiowe wybory. Mężczyźni wiązali się z nią na krótko, bo w chwili, gdy poznawali prawdę odchodzili. Gdy wreszcie (...)

Długość odcinka: 20 min.

Kobieta na zakręcie sezon 3 Program odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

Dagmara długo była cierpliwą żoną i matką. Prowadziła z mężem firmę projektową. Kłopoty zaczęły się gdy uświadomiła sobie, że mąż pozbawia ją odpowiedzialności i konkuruje z nią na każdym kroku. Spychana wiecznie na margines zrozumiała, że ambicje męża i aspiracje żony (...)

Długość odcinka: 19 min.

Kobieta na zakręcie sezon 3 Program odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

Kinga poznała swojego przyszłego męża gdy była na studiach. Imponował jej tym, że nie opuszczał jej nawet na chwilę, zawsze wszędzie przywoził, odbierał, był nieustannie obok. Objawy zazdrości traktowała wtedy jako oznaki miłości. Ślub, który wzięli w rodzinnej Rabce Zdrój był (...)

Długość odcinka: 22 min.

Kobieta na zakręcie sezon 3 Program odc. 2
Odcinek 2

odc. 2

Beata mieszka w Gdańsku. Już jako dojrzała kobieta dowiedziała się, że była dzieckiem adoptowanym. Postanowiła odnaleźć swoje korzenie. Wkrótce odkryła, że nie jest to jedyna tajemnica dotycząca jej rodziny. Czy spodziewała się takiego finału? Czy znalazła odwagę, by dotrzeć do (...)

Długość odcinka: 20 min.

Kobieta na zakręcie sezon 3 Program odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

Apolonia przez wiele lat była tancerką baletową. Taniec był całym jej światem i największą miłością. Tak bardzo jak balet kochała tylko swojego męża. Niestety obie miłości, choć niezwykle intensywne, okazały się być kruche. Co dawało jej siłę w najtrudniejszych momentach? Co (...)

Długość odcinka: 20 min.