Kobieta na zakręcie sezon 2

Kobieta na zakręcie sezon 2 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Talk show
Rok produkcji:
2009
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
2 godz. 25 min.

  • Anna Maruszeczko

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Kobieta na zakręcie sezon 2

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Kobieta na zakręcie sezon 2 Program odc. 8
Odcinek 8

odc. 8

Dorota Grądzka ma 40 lat, z mężem i córeczką mieszka w Pucku. Myślała, że dorasta w zwyczajnej rodzinie, ale okazało się, że tak nie było. Nie miała wpływu na sytuację w domu, ale starała się robić wszystko, by nie czuć się bezradną. Wierzyła, że rozstanie z ojcem (...)

Długość odcinka: 21 min.

Kobieta na zakręcie sezon 2 Program odc. 7
Odcinek 7

odc. 7

Aleksandra mieszka z mężem w Sufczynie, niedaleko Tarnowa. Przez 10 lat sensem jej życia była walka o dziecko. Lekarze rozkładali ręce w geście bezradności, bo nie potrafili znaleźć przyczyn problemów z zajściem w ciążę. Kiedy uznała, że przegrała tę walkę, usunęła się w (...)

Długość odcinka: 22 min.

Kobieta na zakręcie sezon 2 Program odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

Wioletta Trzeszczkowska ma 37 lat, mieszka w Białymstoku. Jako nastolatka wyjechała z mamą do Libii, tam ukończyła szkołę i poznała Nizara. Zakochała się w egzotycznym Libijczyku i mając 19 lat wzięła z nim ślub. Wierzyła, że jest dobrym i spokojnym człowiekiem. Szybko jednak (...)

Długość odcinka: 22 min.

Kobieta na zakręcie sezon 2 Program odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

Urszula Mela ma 45 lat, z wykształcenia jest psychologiem. Z mężem i dwiema córkami mieszka w Malborku, najstarszy syn Jan, który z Markiem Kamińskim zdobył dwa bieguny, studiuje w Krakowie. Ula wiodła szczęśliwe życie rodzinne, miała marzenia i plany, nie przeczuwała, że zbierają (...)

Długość odcinka: 20 min.

Kobieta na zakręcie sezon 2 Program odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

Dobrawa Piękos jest stylistką fryzur. We fryzjerstwie osiągała niewiarygodne sukcesy już od najmłodszych lat. W Londynie miała szansę zrobienia wielkiej kariery, zdobyła zawód i pozycję, o której marzyła. Miała mieszkanie i grono znajomych, a jednak postanowiła porzucić to wszystko (...)

Długość odcinka: 20 min.

Kobieta na zakręcie sezon 2 Program odc. 2
Odcinek 2

odc. 2

Nina ma 50 lat, z wykształcenia jest farmaceutą, mieszka w Chmielniku. Od 1991 roku prowadziła dobrze prosperującą firmę odzieżową. Za sukcesy zawodowe przyszło jej jednak zapłacić wysoką cenę. Wszystko zaczęło się psuć, gdy do jej drzwi zapukał Urząd Skarbowy, a Nina została (...)

Długość odcinka: 19 min.

Kobieta na zakręcie sezon 2 Program odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

Anaida Kaczmarek jest Ormianką, mieszka w Łodzi. W Erewaniu ukończyła konserwatorium muzyczne, koncertowała i nauczała. Była podziwiana i traktowana jak gwiazda. Do Polski przyjechała 16 lat temu, gdy w Armenii wybuchła wojna. Przyleciała samolotem transportowym, z jedną reklamówką w (...)

Długość odcinka: 21 min.