Kobieta na zakręcie sezon 1

Kobieta na zakręcie sezon 1 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Talk show
Rok produkcji:
2008
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
2 godz. 51 min.

  • Anna Maruszeczko

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Kobieta na zakręcie sezon 1

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Kobieta na zakręcie sezon 1 Program odc. 8
Odcinek 8

odc. 8

Katarzyna Kędzior ma 33 lata, mieszka we Władysławowie pod Warszawą. To kobieta wulkan, nieustraszona motocyklistka i kaskaderka. Nie boi się ostrych zakrętów, zawrotnych prędkości ani trudnych ewolucji. Nie przestraszyła się również, gdy 10 lat temu przyszło jej stoczyć walkę z (...)

Długość odcinka: 20 min.

Kobieta na zakręcie sezon 1 Program odc. 7
Odcinek 7

odc. 7

Aleksandra Zasławska została oszukana przez narzeczonego. Ma 64 lata, mieszka w Warszawie. Zawsze była kobietą przedsiębiorczą i zaradną. Prowadziła własne firmy, w biznesie trudno było ją zaskoczyć. Głowę straciła tylko raz, dla miłości, za którą przyszło jej zapłacić (...)

Długość odcinka: 21 min.

Kobieta na zakręcie sezon 1 Program odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

Ewa Lewandowska jest niedowidząca śpiewaczką. Gdy miała 9 lat dowiedziała się, że choruje na rzadką genetyczną chorobę oczu, stopniowo zaczęła tracić wzrok. Dorastała starając się zapamiętać jak wygląda świat. Dziś ma 25 lat, niedawno zdecydowała się na udział w programie (...)

Długość odcinka: 22 min.

Kobieta na zakręcie sezon 1 Program odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

Lidia Chołody straciła pracę i siostrę, zyskała córkę i własny biznes. Przez wiele lat pracowała w dużej korporacji. Ambitna i doceniana, pięła się po szczeblach kariery. Nagle zwolnienie z pracy jest dla niej absolutnym zaskoczeniem. Lidia ma 46 lat. Dwóch synów na utrzymaniu i (...)

Długość odcinka: 20 min.

Kobieta na zakręcie sezon 1 Program odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

Halina Pilny. Wypadek męża przemienił ja z szarej myszki w lwicę Jest rodowita góralką i mieszka z rodziną w Leśnicy koło Nowego Targu. Dokładnie rok temu dramatyczne wydarzenie całkowicie zmieniło jej poukładane życie. Dotąd żyjąca w cieniu męża, sołtysa i znanego muzyka - (...)

Długość odcinka: 21 min.

Kobieta na zakręcie sezon 1 Program odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

Agata Niemiec - Miżejewska ma 39 lat, z wykształcenia jest socjologiem, mieszka w Krakowie. Tuż po studiach wyszła za mąż, urodziła syna. Ale małżeństwo szybko się rozpadło. Próby połączenia pracy z wychowaniem dziecka okazały się bolesne i trudne. Atrakcyjna propozycja (...)

Długość odcinka: 23 min.

Kobieta na zakręcie sezon 1 Program odc. 2
Odcinek 2

odc. 2

Halina Dmytrowska - poznała męża 25 lat temu. On był starszy , rozwiedziony i bardzo się starał podbić jej serce. Przynosił kwiaty, prezenty....Szybko wzięli ślub. Wszystko zaczęło się psuć, gdy na świat przyszły dzieci. Miejsce kwiatów i prezentów zajęły wyzwiska, awantury, (...)

Długość odcinka: 22 min.

Kobieta na zakręcie sezon 1 Program odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

Ewa Legeżyńska, - studiowała i pracowała naukowo w Gdańsku, ale 15 lat temu razem mężem i córkami zamieszkała w niewielkiej wsi pod Olsztynem. Tam założyli ekologiczne gospodarstwo. Tam też na świat przyszła piąta, najmłodsza córka. Ale pewnego dnia życie Ewy zmieniło się (...)

Długość odcinka: 22 min.