Idealna niania Sezon 4

Idealna niania Sezon 4 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Reality show
Kategoria wiekowa:
od lat 12
Rok produkcji:
2014
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
6 godz. 24 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Idealna niania Sezon 4

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Idealna niania Sezon 4 Program Odcinek 12
Odcinek 12

Odcinek 12

Znalezienie odpowiedniej niani nie jest proste. Wie o tym każdy, komu kiedykolwiek przyszło szukać opiekunki dla swojej pociechy. W czwartej serii programu „Idealna niania” widzowie będą mogli śledzić losy 12 rodzin, które z różnych powodów i z różnym skutkiem poszukiwać będą (...)

Długość odcinka: 32 min.

Idealna niania Sezon 4 Program Odcinek 11
Odcinek 11

Odcinek 11

Magda wychowuje 6-letniego Szymona, żywiołowego, ciekawego świata chłopca, z którym cała rodzina lubi spędzać czas oraz 15-letnią Klaudię, spokojną, ułożoną i odpowiedzialną nastolatkę. W domu obok mieszka siostra Magdy, Ewa, która jest mamą 14-letniej Wiktorii. Wiktoria jest (...)

Długość odcinka: 32 min.

Idealna niania Sezon 4 Program Odcinek 10
Odcinek 10

Odcinek 10

Magda i Piotr zawsze marzyli o wielkiej rodzinie. Ich marzenie spełniło się – mają dwóch, dorosłych już synów i 10-letnią córkę Asię. Jest ona energiczną, rezolutną dziewczynką, którą rodzice nazywają swoją „iskiereczką“. Magda postanowiła poszukać młodej i dynamicznej (...)

Długość odcinka: 32 min.

Idealna niania Sezon 4 Program Odcinek 9
Odcinek 9

Odcinek 9

Ola, Krzysiek, Jula i Bartek to bardzo zgrana, kochająca się rodzina, która uwielbia aktywnie spędzać czas. Wszyscy pasjonują się sportem; Julka pływa, Bartek gra w piłkę nożną a ulubioną formą wspólnego spędzania czasu są wycieczki rowerowe. 6-letnia Julka jest bardzo uczynną (...)

Długość odcinka: 32 min.

Idealna niania Sezon 4 Program Odcinek 8
Odcinek 8

Odcinek 8

Magda i jej drugi mąż wraz z dwójką dzieci tworzą tak zwaną rodzinę patchworkową. Wychowują wspólnie dwóch synów: 12-letniego Aleksa - syna Magdy z pierwszego małżeństwa oraz wspólnego syna 6-letniego Piotrka. Aleks jest chłopcem bardzo otwartym, komunikatywnym, lubi ludzi. Według (...)

Długość odcinka: 32 min.

Idealna niania Sezon 4 Program Odcinek 7
Odcinek 7

Odcinek 7

Ciepła, troskliwa, kochająca, w dodatku świetnie zorganizowana i mająca setki pomysłów na ciekawe zabawy – o takiej niani marzy każda mama. Niestety, marzenia to jedno, a rzeczywistość to drugie. Na ogłoszenia rodziców odpowiedzą osoby szukające łatwego zarobku, agresywne czy (...)

Długość odcinka: 32 min.

Idealna niania Sezon 4 Program Odcinek 6
Odcinek 6

Odcinek 6

Jareki i Iza tworzą wraz z dwójką dzieciaków szczęśliwą rodzinę. Starsza, 7-letnia Dagmara, jest wrażliwa i opiekuńcza, młodszy, 2-letni Kajtek to rozbrykany malec i oczko w głowie taty. Podział ról w tej rodzinie do niedawna był nietypowy; to tata zajmował się domem i dziećmi a (...)

Długość odcinka: 32 min.

Idealna niania Sezon 4 Program Odcinek 5
Odcinek 5

Odcinek 5

Joanna wraz z mężem mają dwójkę dzieci: 12-letnią Julkę i 6-letniego Fabiana. Julka jest spokojną, choć potrafi pokazać różki, Fabian jest wulkanem energii. Rodzeństwo bardzo się kocha, ale często dochodzi między nimi do scysji. Przez kilka lat Joasia zajmowała się dziećmi, (...)

Długość odcinka: 32 min.

Idealna niania Sezon 4 Program Odcinek 4
Odcinek 4

Odcinek 4

Iwona i Piotr zawsze marzyli o wielkiej rodzinie. Ich marzenie się spełniło; mają trzech wspaniałych i ... rozbrykanych synów. Najstarszy Marcin ma 9 lat i jest dzieckiem niepełnosprawnym, średni Milan to chłopiec błyskotliwy ale niesforny, najmłodszy i najgrzeczniejszy z całej trójki (...)

Długość odcinka: 32 min.

Idealna niania Sezon 4 Program Odcinek 3
Odcinek 3

Odcinek 3

Asia, Przemek i dwójka ich dzieci to bardzo zgrana rodzina. Starszy syn, Franek, jest zapalonym sportowcem, trenuje pływanie i odnosi w tej dziedzinie wiele sukcesów. Młodszy, Antek, jest małym rozrabiaką, uwielbia psocić i zwalać winę na starszego brata. Antek jest chłopcem bardzo (...)

Długość odcinka: 32 min.

Idealna niania Sezon 4 Program Odcinek 2
Odcinek 2

Odcinek 2

Patrycja wraz z partnerem wychowują dwójkę dzieci: 2,5-letnią Nikolę oraz rocznego Nikodema. Partner Patrycji jest człowiekiem bardzo zapracowanym, często wyjeżdża służbowo. Ciężar wychowania maluchów spada na barki mamy. Wielkim wsparciem jest dla niej Wiktoria, ciocia dzieci, która (...)

Długość odcinka: 32 min.

Idealna niania Sezon 4 Program Odcinek 1
Odcinek 1

Odcinek 1

Basia i jej pochodzący z Malty mąż Roberto wychowują wspólnie trójkę uroczych urwisów: 4-letnie bliźniaki James’a i Seana’a oraz 2,5-letnią Arielkę. Po 4-ch latach spędzonych z dziećmi w domu Basia chciałaby wrócić do pracy. Roberto początkowo sceptycznie podchodzi do tego (...)

Długość odcinka: 32 min.