Idealna niania Sezon 3

Idealna niania Sezon 3 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Reality show
Kategoria wiekowa:
od lat 12
Rok produkcji:
2013
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
6 godz. 56 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Idealna niania Sezon 3

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Idealna niania Sezon 3 Program Odcinek 13
Odcinek 13

Odcinek 13

Karolina i Kuba wychowują trzy córeczki – 5-letnią Jagodę, 3-letnią Gabrysię i 2-letnią Millę. Kuba jest przedstawicielem handlowym w firmie farmaceutycznej, a Karolina prowadzi własny salon fryzjerski. Ponieważ praca pochłania obojgu mnóstwo czasu, poszukują niani, która troszkę (...)

Długość odcinka: 32 min.

Idealna niania Sezon 3 Program Odcinek 12
Odcinek 12

Odcinek 12

Tomasz przeżył 2 lata temu dramat, zmarła mu żona. Dziś samotnie wychowuje trójkę dzieci: 12-letniego Tomka, 11-letniego Kacpra i 9-letnią Olę. Najstarszy, czyli Tomek-junior jest odpowiedzialnym chłopcem, pomaga tacie w opiece nad młodszym rodzeństwem. Kacper jest bardzo żywym (...)

Długość odcinka: 32 min.

Idealna niania Sezon 3 Program Odcinek 11
Odcinek 11

Odcinek 11

Kinga i Marek są rodzicami dwójki uroczych maluchów: 4-letniej Igi i 1,5-rocznego Aleksandra. Marcin prowadzi własną firmę, Kinga przed urodzeniem dzieci pracowała jako manager w sklepie. Teraz gdy Olek już nie jest niemowlakiem, Kinga planuje powrót do pracy. Iga jest małą gwiazdą, (...)

Długość odcinka: 32 min.

Idealna niania Sezon 3 Program Odcinek 10
Odcinek 10

Odcinek 10

Małgosia, Marcin i 6-letnia Ola tworzą fajną, zgraną rodzinę.. Ola jest bardzo inteligentną, ale też rozbrykaną dziewczynką. Ciężko jej usiedzieć spokojnie w miejscu, rozpiera ją energia, cały czas się rusza i śmieje. Jej ulubiona zabawa to skakanie po meblach i rozmowa z (...)

Długość odcinka: 32 min.

Idealna niania Sezon 3 Program Odcinek 9
Odcinek 9

Odcinek 9

Mieszkająca w Warszawie rodzina Nagieckich to tak naprawdę dwie rodziny. Emil i Ania, rodzice 5-miesięcznej Nikoli mieszkają wraz z Lidką, mamą Emila i jego 8-letnim bratem Kacprem. Lidka jest zaprzeczeniem stereotypu strasznej teściowej. Przyjaźni się z Anią i bardzo pomaga jej w (...)

Długość odcinka: 32 min.

Idealna niania Sezon 3 Program Odcinek 8
Odcinek 8

Odcinek 8

Basia i Wojtek wychowują dwójkę dzieci – 10-letniego Danilo (syna Basi z pierwszego małżeństwa) i 2,5-roczną Elę. Wojtek pracuje jako robotnik budowlano-wykończeniowy. Basia jest w tej chwili na urlopie wychowawczym. Chciałaby jednak wrócić do swojej pracy w hotelu Warszawianka w (...)

Długość odcinka: 32 min.

Idealna niania Sezon 3 Program Odcinek 7
Odcinek 7

Odcinek 7

Kasia i Marek są rodzicami 6-letniego Piotrusia. Zawodowo obydwoje są związani z lotnictwem, które jest też ich ogromną pasją. Piotruś jest spokojnym i grzecznym dzieckiem, lubi spędzać czas z tatą; razem grają w piłkę i dużo jeżdżą na rowerze. Mimo, że Piotrek nie ma stałych (...)

Długość odcinka: 32 min.

Idealna niania Sezon 3 Program Odcinek 6
Odcinek 6

Odcinek 6

Zosia i Jarek są rodzicami pięciu uroczych, ale zarazem niesfornych dziewczynek: 8-letniej Marysi, 6,5-letniej Jadzi, 5-letniej Janinki, 3-letniej Anielki oraz 8-miesięcznej Frani. Zosia i Jarek przyznają, że nie planowali tak licznej rodziny. Dzisiaj są jednak bardzo wdzięczni losowi za tak (...)

Długość odcinka: 32 min.

Idealna niania Sezon 3 Program Odcinek 5
Odcinek 5

Odcinek 5

Magda i Michał wychowują 4-letnią Julkę i 2-letnie bliźniaki Antosia i Franka w sielskiej atmosferze wsi. Julka chodzi do przedszkola i jest małą księżniczką. Ma charakter i lubi stawiać na swoim. Antek i Franek są bardzo energiczni i ruchliwi, nie potrafią usiedzieć na miejscu. Antek (...)

Długość odcinka: 32 min.

Idealna niania Sezon 3 Program Odcinek 4
Odcinek 4

Odcinek 4

Basia i Robert są wykładowcami w Wyższej Szkole Pożarniczej, a poza tym wychowują dwóch synów - 15-letniego Sebastiana oraz 5-letniego Frania. Sebastian jest nastolatkiem, przeżywa burzę hormonalną i bywa trudny do okiełznania. Franek jest spokojnym, grzecznym dzieckiem, ale nie daje (...)

Długość odcinka: 32 min.

Idealna niania Sezon 3 Program Odcinek 3
Odcinek 3

Odcinek 3

Berenika i Robert mieszkają na warszawskim Mokotowie i wspólnie wychowują 5-letniego Kazia. Mimo że chłopiec chodzi do przedszkola, rodzice potrzebują kogoś, kto się nim zajmie do momentu powrotu Bereniki z pracy.

Długość odcinka: 32 min.

Idealna niania Sezon 3 Program Odcinek 2
Odcinek 2

Odcinek 2

Wiola i Janusz są rodzicami dwójki żywiołowych dzieciaków: 8-letniej Weroniki i 6-letniego Michała. Wiola pracuje jako przedstawiciel handlowy, natomiast jej mąż Janusz często wyjeżdża na zagraniczne kontrakty, więc zajmowanie się dziećmi spada głównie na barki Wioli. Wiola stara (...)

Długość odcinka: 32 min.

Idealna niania Sezon 3 Program Odcinek 1
Odcinek 1

Odcinek 1

Miła, dobrze wychowana, kochająca dzieci, dyspozycyjna. Cechy dobrej opiekunki do dzieci można mnożyć do woli. Czy taka osoba w ogóle istnieje? Ci którzy już szukali, wiedzą, że znalezienie odpowiedniej niani nie jest takie proste. Jak poradzą sobie rodziny w nowym sezonie programu (...)

Długość odcinka: 32 min.