Idealna niania Sezon 2

Idealna niania Sezon 2 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Reality show
Kategoria wiekowa:
od lat 12
Rok produkcji:
2013
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
5 godz. 52 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Idealna niania Sezon 2

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Idealna niania Sezon 2 Program Odcinek 11
Odcinek 11

Odcinek 11

Bogusia, Jacek i ich dzieci to rodzina „patchworkowa”. Michalina i Julia to córki Bogusi z pierwszego małżeństwa, maluchy to wspólne dzieci Bogusi i Jacka. Jacek ma bardzo dobry kontakt z Michaliną i Julią, które twierdzą, że czasem łatwiej im dogadać się z nim, niż z mamą. (...)

Długość odcinka: 32 min.

Idealna niania Sezon 2 Program Odcinek 10
Odcinek 10

Odcinek 10

Kasia i Krzysiek poznali się 10 lat temu na czacie internetowym. Przez przypadek zaczęli rozmawiać i… tak zostało do dziś. Mają dwójkę dzieci: 4-letniego Grzesia i 8–miesięczną Alicję.

Długość odcinka: 32 min.

Idealna niania Sezon 2 Program Odcinek 9
Odcinek 9

Odcinek 9

Renata i Jacek są parą od czasów liceum i od tej pory są nierozłączni. Początkowo mieszkali w Lipsku, ale przeprowadzili się do podwarszawskiego Piaseczna, a kilka miesięcy temu udało im się wreszcie wybudować wymarzony dom. Dwa lata temu urodziła im się córeczka Magda, która szybko (...)

Długość odcinka: 32 min.

Idealna niania Sezon 2 Program Odcinek 8
Odcinek 8

Odcinek 8

Ania i Tomek są małżeństwem od 15 lat, mają aż szóstkę dzieciaków. 14-letni Kuba nosi dready i jest miłośnikiem sportów ekstremalnych; 12-letni Michał jest napastnikiem, o którego biją się piłkarskie szkółki; 11-letni Adam trenuje hokej; 8-letni Marta i Filip zwani są (...)

Długość odcinka: 32 min.

Idealna niania Sezon 2 Program Odcinek 7
Odcinek 7

Odcinek 7

Krzysiek i Edyta są licealną parą. Pobrali się 11 lat temu i mają trójkę dzieciaków. Hania ma 6 lat i jest spokojną, cichutką dziewczynką. 4-letni Filip to wulkan energii i niezmordowany poszukiwacz domowych przygód. Pod wpływem jego zaczepiania i figli nawet w spokojną Hanię (...)

Długość odcinka: 32 min.

Idealna niania Sezon 2 Program Odcinek 6
Odcinek 6

Odcinek 6

Łukasz i Kinga są narzeczeństwem od pięciu lat. Dwa i pół roku temu urodziła im się córeczka – Aurelia Mercedes. Lela, jak dziewczynka jest nazywana przez rodzinę, natychmiast podbiła serca swoich rodziców, a szczególnie taty, którego szybko owinęła sobie wokół małego palca. (...)

Długość odcinka: 32 min.

Idealna niania Sezon 2 Program Odcinek 5
Odcinek 5

Odcinek 5

Adam i Aneta poznali się 18 lat temu na wakacjach. Są rodzicami trzech "tasmańskich diabłów". Chłopcy pojedynczo potrafią być grzeczni jak aniołki, ale w grupie przypominają szalejące tornado. Ich ulubione zabawy to zjeżdżanie po schodach na starym materacu, palenie ognisk i… (...)

Długość odcinka: 32 min.

Idealna niania Sezon 2 Program Odcinek 4
Odcinek 4

Odcinek 4

Tomasz i Iwona są małżeństwem od 12 lat, mają dwóch fantastycznych chłopaków. 12-letni Bartek jest grzeczny i spokojny, dobrze się uczy. Młodszy, Mateusz, to nieposkromiony urwis i uparciuch. Bracia bardzo się kochają i nie wyobrażają sobie życia bez siebie. Mimo, że mały urwis (...)

Długość odcinka: 32 min.

Idealna niania Sezon 2 Program Odcinek 3
Odcinek 3

Odcinek 3

Piotrek i Magda są małżeństwem z 16-letnim stażem. Mają piątkę dzieciaków. Mówią, że życie z taką gromadką to poligon doświadczalny. Najstarsza, 15-letnia Paulina, bardzo pomaga rodzicom w opiece nad młodszym rodzeństwem, ale zaczyna się buntować, bo potrzebuje więcej czasu dla (...)

Długość odcinka: 32 min.

Idealna niania Sezon 2 Program Odcinek 2
Odcinek 2

Odcinek 2

Bohaterami kolejnego odcinka "Idealnej niani" są Monika i Jurek Łuczkiewiczowie. Poznali się 22 lata temu, od 14 lat są małżeństwem. Sami mówią o sobie, że są „starymi rodzicami z małymi dziećmi”. 10 lat temu przeprowadzili się ze Szczecina do Warszawy, a 2 lata temu udało im (...)

Długość odcinka: 32 min.

Idealna niania Sezon 2 Program Odcinek 1
Odcinek 1

Odcinek 1

W pierwszym odcinku drugiej edycji programu, postanowiliśmy podsumować to, co zarejestrowały nasze kamery w dwunastu domach.

Długość odcinka: 32 min.