Gotowi na śmierć? sezon 1

Gotowi na śmierć? sezon 1 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Talk show
Rok produkcji:
2011
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
6 godz. 16 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Gotowi na śmierć? sezon 1

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Gotowi na śmierć? sezon 1 Program odc. 16
Odcinek 16

odc. 16

To już ostatni odcinek cyklu. Kończy go rozmowa o duszy. Jak wygląda, ile waży, co się w niej mieści i czy naprawdę jest najważniejsza? Wszystko o duchowości, duszy i ulotności życia. Gościem programu jest kompozytor Michał Lorenc. Program o sprawach eschatologicznych. O umieraniu, (...)

Długość odcinka: 23 min.

Gotowi na śmierć? sezon 1 Program odc. 15
Odcinek 15

odc. 15

Apokatastaza, czyli idea pustego piekła. Czy jest szansa na to, że piekło będzie puste? A jeśli tak, to gdzie trafią wszyscy grzesznicy: mordercy, złodzieje. I czy to sprawiedliwe, że jedni się przez całe życie starali, a drudzy kompletnie nie, a na koniec wspólnie spotkają się w (...)

Długość odcinka: 23 min.

Gotowi na śmierć? sezon 1 Program odc. 14
Odcinek 14

odc. 14

Czy do nieba pójdą z nami wszystkie nasze kochane na ziemi zwierzęta: psy, koty, świnki morskie? Czy będą mogły biegać po niebie, skoro teraz nie wolno im wejść do kościoła? A co z tymi, które zjedliśmy (rybami, kurami), i które zabiliśmy (np. komarami)? Czy wszyscy się spotkamy w (...)

Długość odcinka: 24 min.

Gotowi na śmierć? sezon 1 Program odc. 13
Odcinek 13

odc. 13

Czy niebo zaludnią biskupi, księża, siostry zakonne i czy wówczas obowiązywać będzie hierarchia? A co z sakramentami, czy one także nie będą miały żadnego znaczenia? Gościem programu jest bp Grzegorz Ryś. Program o sprawach eschatologicznych. O umieraniu, życiu po śmierci, o (...)

Długość odcinka: 24 min.

Gotowi na śmierć? sezon 1 Program odc. 12
Odcinek 12

odc. 12

Czy w niebie będziemy małżonkami? A co z tymi, którzy mieli kilka żon, bądź mężów? Będą mieli wybór, z którym zostaną na wieczność? Czy będziemy umieli się rozpoznać, spotkać? I czy z nieba można spoglądać na pozostawionego na ziemi współmałżonka. Gościem programu (...)

Długość odcinka: 24 min.

Gotowi na śmierć? sezon 1 Program odc. 11
Odcinek 11

odc. 11

Jak będziemy wyglądali po zmartwychwstaniu? Czy nasze ciało będzie tym z chwili śmierci, czy może stanie się bardziej atrakcyjne? Może będzie umięśnionym facetem, albo długonogą szczupłą blondynką...? Czy na ziemi powinniśmy dbać o nasze ciało i dlaczego jest tak ważne, skoro (...)

Długość odcinka: 23 min.

Gotowi na śmierć? sezon 1 Program odc. 10
Odcinek 10

odc. 10

Kiedy będzie koniec świata i czy można z "dostępnych powszechnie znaków" odczytać Dzień Ostateczny? Co się wtedy wydarzy, jak będzie wyglądał ten "sądny" dzień i czy powinniśmy już się bać? Gość programu, prof. Krzysztof Antoni Meissner - fizyk teoretyk z UW (...)

Długość odcinka: 24 min.

Gotowi na śmierć? sezon 1 Program odc. 9
Odcinek 9

odc. 9

Śmierć przenosi relacje międzyludzkie w inną przestrzeń, co więc oznacza obcowanie świętych? Czy to dowód obecności naszych zmarłych obok nas, czy w innym świecie? Dlaczego powinniśmy modlić się do świętych? I dlaczego nie można przynajmniej raz w roku porozmawiać z naszymi (...)

Długość odcinka: 24 min.

Gotowi na śmierć? sezon 1 Program odc. 8
Odcinek 8

odc. 8

Wszystko o diabłach, demonach, szatanach. Kim jest diabeł? Czy straszymy nim dzieci, ale sami nie wierzymy w jego istnienie? A może diabeł jest bliżej niż nam się wydaje? Co to jest opętanie? Choroba czy rzeczywisty dotyk zła? Gościem programu jest Krzysztof Majchrzak. Program o (...)

Długość odcinka: 24 min.

Gotowi na śmierć? sezon 1 Program odc. 7
Odcinek 7

odc. 7

Modlimy się "Aniele Boży Stróżu mój"... Czy zastanawiamy się jak wygląda nasz Anioł? Ma skrzydła, fruwa, stoi obok nas? Jakie zadanie ma do spełnienia? Czy każdy ma swojego Anioła? Jak wyobraża go sobie Artur Andrus? Program o sprawach eschatologicznych. O umieraniu, życiu (...)

Długość odcinka: 24 min.

Gotowi na śmierć? sezon 1 Program odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

Jak jest w piekle? Kto tam trafi? Czy jest sens modlić się za tych, którzy trafią do piekła, przecież oni sami dokonali tego wyboru rezygnując z Boga? Gościem programu jest Janina Ochojska. Program o sprawach eschatologicznych. O umieraniu, życiu po śmierci, o piekle, niebie, aniołach (...)

Długość odcinka: 21 min.

Gotowi na śmierć? sezon 1 Program odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

Czym jest Niebo? Jak możemy tam trafić i kiedy? Czy w Niebie będzie nudno - jak twierdzą wszyscy - nieciekawie, "pobożnie"? Gościem programu jest Marek Dyjak - artysta, kompozytor. Program o sprawach eschatologicznych. O umieraniu, życiu po śmierci, o piekle, niebie, aniołach i (...)

Długość odcinka: 23 min.

Gotowi na śmierć? sezon 1 Program odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

Czyściec jawi nam się, jako miejsce ostatniej szansy, z którego rodzina może wykupić osobę poprzez modlitwę, czasami nawet ofiarność. Czy tak naprawdę jest? Czym tak na prawdę jest czyściec? Ostatnią szansą, by nie trafić do piekła, a może bolesnym dochodzeniem duszy do absolutnie (...)

Długość odcinka: 23 min.

Gotowi na śmierć? sezon 1 Program odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

Jak wygląda Bóg sędzia? Co o Tobie wie? Bedzie sądził Cię sam, czy otoczony aniołami? A może Twoimi bliskimi? A może ludźmi, których oszukałeś, zawiodłeś, zdradziłeś? Kto Cię będzie sądził, kto weźmie w obronę? Gościem programu jest prof. Ewa Łętowska. Program o sprawach (...)

Długość odcinka: 25 min.

Gotowi na śmierć? sezon 1 Program odc. 2
Odcinek 2

odc. 2

Gdy umrzesz, czeka Cię sąd. Zobaczysz wówczas w całej pełni, jakim byłeś człowiekiem. Czy myślisz o tym z lękiem, trwogą, ciekawością? Czy w ogóle o tym myślisz? Gościem programu jest Jerzy Sosnowski. Program o sprawach eschatologicznych. O umieraniu, życiu po śmierci, o piekle, (...)

Długość odcinka: 24 min.

Gotowi na śmierć? sezon 1 Program odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

Życie jest daleką podróżą. Nie wiesz, kiedy się zakończy. Czy jesteś gotowy na jej kres? Jesteś ciekaw, co się stanie, kiedy umrzesz? Kto Cię powita po tej drugiej stronie? Czy jesteś gotowy na śmierć? Gościem programu jest mjr Michał Fiszer. Program o sprawach eschatologicznych. O (...)

Długość odcinka: 23 min.