Freddy Heineken

Freddy Heineken Serial
Kategoria:
Serial
Gatunek:
Biograficzny, Obyczajowy
Rok produkcji:
2013
Kraj produkcji:
Holandia
Długość:
3 godz. 20 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Freddy Heineken

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Freddy Heineken Serial odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

Po uwolnieniu, Freddy próbuje żyć dalej. Ale nawet zachowując szczególne środki ostrożności, jego dawni oprawcy są wciąż potężni. Jak wolny jest zatem naprawdę? Jak może zapomnieć o tym doświadczeniu, jeśli wciąż wszyscy mu o nim przypominają? Może pojawienie się Bucklera (...)

Długość odcinka: 50 min.

Freddy Heineken Serial odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

Pomimo problemów, jakie spowodowało ujawnienie wcześniejszego romansu, Freddy nie umie się oprzeć Marianne - zwłaszcza, że wspiera ona jego muzyczne ambicje. Czy jego muzyka jest naprawdę dość dobra dla Franka Sinatry? I jak przekona swoją córkę Charlene, żeby przejęła stery firmy? (...)

Długość odcinka: 50 min.

Freddy Heineken Serial odc. 2
Odcinek 2

odc. 2

Nawet walka o firmę i miłość swojego życia nie zabiły ducha we Freddim. Ale ambicja idzie w parze z pokusami. Takimi, którym nawet Freddy nie potrafi się oprzeć. Zwłaszcza romansowi z Nan Los. Również w biznesie, Freddy daje się zaślepić. Komu naprawdę może zaufać?

Długość odcinka: 50 min.

Freddy Heineken Serial odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

Jest rok 1983. Freddy Heineken siedzi w piżamie w zimnej celi. Jest sam, skrępowany i porwany. W 1946 roku był pełen marzeń i energii. Ale nawet on miał wrogów: szefów browaru Heinekena, którzy nie chcieli realizować jego pomysłów i wysłali go do Ameryki. Również miłość jego (...)

Długość odcinka: 50 min.