Firma

Tytuł oryginalny: The Firm

Firma Serial
Kategoria:
Serial
Gatunek:
Dramat, Kryminał
Rok produkcji:
2012
Kraj produkcji:
USA
Długość:
15 godz. 47 min.
Reżyseria:
David Straiton, Helen Shaver, Holly Dale

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Firma

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Firma Serial odc. 22
Odcinek 22

odc. 22

W dniu ślubu Ray’a i Tammy pojawia się nowy wróg, który może zakłócić rodzinne święto. Wraz z początkiem procesu Patricka Walkera, Mitch odkrywa, że zmowa wokół sprawy sięga znacznie dalej niż krąg rodzinnej mafii.

Długość odcinka: 43 min.

Firma Serial odc. 21
Odcinek 21

odc. 21

Zespół Mitcha z trudem przygotowuje argumenty do utrzymania linii obrony podczas procesu Patrick’a Walkera, musząc rozpocząć wybór ławników bez konkretnego planu. Tymczasem Joey Morolto Jr uruchamia śmiertelną strategię, aby odzyskać kontrolę nad rodzinnym gangiem.

Długość odcinka: 43 min.

Firma Serial odc. 20
Odcinek 20

odc. 20

Klient Mitcha przyznaje się do kontrowersyjnego zdarzenia z czasów uniwersyteckich, które może zniszczyć linię obrony Mitcha. W związku z tym Mitch musi uprzedzić prokuratora, aby informacja o tym incydencie nie trafiła do akt sprawy.

Długość odcinka: 43 min.

Firma Serial odc. 19
Odcinek 19

odc. 19

Joey Morolto składa Mitchowi propozycję nie do odrzucenia, po której ich rachunki będą wyrównane — Mitch ma wybronić najlepszego przyjaciela Morolto z zarzutów o popełnienie morderstwa.

Długość odcinka: 43 min.

Firma Serial odc. 18
Odcinek 18

odc. 18

Klientem Mitcha jest słynny powieściopisarz oskarżony o morderstwo. Jego powszechnie znany brak równowagi emocjonalnej stawia jednak na szali wygraną w sprawie.

Długość odcinka: 43 min.

Firma Serial odc. 17
Odcinek 17

odc. 17

Mitch reprezentuje młodą kobietę oskarżoną o oferowanie usług seksualnych. Odkrywa, że jego klientka zataiła pewną groźną tajemnicę. Tymczasem Abby i Claire jadą do Kentucky w odwiedziny do rodziców Abby. Czy jednak może dojść do pojednania po dziesięciu latach?

Długość odcinka: 43 min.

Firma Serial odc. 16
Odcinek 16

odc. 16

Kiedy Abby świadczy w sądzie przeciwko Kevinowi Stackowi, okazuje się, że tylko jej zeznanie może utrzymać go za kratkami.

Długość odcinka: 43 min.

Firma Serial odc. 15
Odcinek 15

odc. 15

Aby zdemaskować spisek Kevina Stacka oraz Noble Insurance, Mitch i Ray podejmują ryzykowne kroki. Stack i Alex Clark próbują za wszelką cenę uniknąć sprawiedliwości. Co ciekawe, Abby trafia w centrum zainteresowania w procesie.

Długość odcinka: 43 min.

Firma Serial odc. 14
Odcinek 14

odc. 14

Wzięta przez Kevina Stacka za zakładniczkę Abby nawet nie domyśla się, jakie Stack ma wobec niej plany. Kiedy Mitch i Ray decydują się na oddanie twardego dysku w zamian za bezpieczny powrót Abby, agent FBI Wayne Tarrance ma dla nich inne plany.

Długość odcinka: 43 min.

Firma Serial odc. 13
Odcinek 13

odc. 13

Aby uzyskać dowód przeciwko Kevinowi Stackowi, Mitch zwraca się o pomoc do Andrew Palmera. Mitch, Ray oraz Tammy zaś dokonują śmiałego włamania do Kinross and Clark.

Długość odcinka: 43 min.

Firma Serial odc. 12
Odcinek 12

odc. 12

Mitch natrafia na trudny orzech do zgryzienia w sprawie o rozbój mężczyzny którego broni — oskarżyciel dysponuje dowodami w postaci DNA. Po tym jak Abby i Tammy łączą wszystkie elementy układanki w całość w sprawie Sary Holt, Mitch ujawnia prawdę wobec zamieszanej.

Długość odcinka: 43 min.

Firma Serial odc. 11
Odcinek 11

odc. 11

Skazany na śmierć więzień, na kilka dni przed wykonaniem wyroku, prosi Mitcha, aby pomógł mu przekazać nietypowy prezent rodzinie ofiary. Mitch zastanawia się, czy faktycznie doszło do przemiany wewnętrznej u więźnia, czy też w rzeczywistości nie bierze udziału w ostatecznej grze (...)

Długość odcinka: 43 min.

Firma Serial odc. 10
Odcinek 10

odc. 10

Gdy znika niemowlę, Mitch broni rzekomego porywacza zarówno przed trybunałem prawa jak i sądem opinii publicznej.

Długość odcinka: 43 min.

Firma Serial odc.  9
Odcinek 9

odc. 9

Kiedy Ray zostaje zatrudniony do pomocy pewnemu ojcu w śledztwie dotyczącym śmierci jego syna, Mitch i Ray natrafiają na zmowę milczenia rządu.

Długość odcinka: 43 min.

Firma Serial odc. 8
Odcinek 8

odc. 8

Po uwolnieniu z zatrzymania Mitch i jego rodzina pytają o przyczyny śmierci Martina Moxona i o związek ze sprawą jego klientki Sary Holt.

Długość odcinka: 43 min.

Firma Serial odc.  7
Odcinek 7

odc. 7

Mitch i Ray bronią oskarżonego o rozbój naiwnego młodego mężczyznę, którego jedyną linią obrony jest przerzucenie zarzutów na swojego starszego brata. Szkolny projekt Claire skłania Abby do namysłu, czy nie skontaktować się z rodzicami, z którymi jest skłócona.

Długość odcinka: 43 min.

Firma Serial odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

Kiedy McDeere broni świeżo upieczonego ojca w sprawie o podpalenie, okazuje się, że największą przeszkodą w uzyskaniu sprawiedliwego wyroku nie są fakty ani przepisy, lecz zaskakujące motywy sędziego.

Długość odcinka: 43 min.

Firma Serial odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

Mitch McDeere musi wykorzystać swoją całą wiedzę, aby pomóc zuchwałemu, młodemu prawnikowi oskarżonemu o zabicie niebezpiecznego lichwiarza.

Długość odcinka: 43 min.

Firma Serial odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

Kolejną klientką Mitcha McDeera jest piękna pani psychiatra oskarżona o morderstwo swojego pacjenta, który, jak zeznała, śledził ją.

Długość odcinka: 43 min.

Firma Serial odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

Mitch McDeere zgadza się przyjąć sprawę syna kolegi, wzywanego przez policję na przesłuchanie w związku z zaginięciem jego dziewczyny. W sprawie prowadzonej przez Mitcha dochodzi do niespodziewanego zwrotu, który poddaje próbie umiejętności prawne i etykę Mitcha.

Długość odcinka: 43 min.

Firma Serial odc. 2
Odcinek 2

odc. 2

Mitch, ścigany przez tajemniczych napastników, spotyka się z Martinem Moxonem, aby rozwikłać tajemnicę.

Długość odcinka: 44 min.

Firma Serial odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

Broniąc nastolatka oskarżonego o zamordowanie kolegi z klasy, adwokat Mitch McDeere musi zmierzyć się z emocjami rodziny ofiary.

Długość odcinka: 43 min.